Yardım edinnn!! Sevgilimin annesi :(

Canım olaki evlilik olayına girmek için bişeyler olursa lütfen sözde annelerinizin anlaşamayacağına karar veren kv aday adayına çok istekli gibi durma, oğlu bilsin görsün yeter.. Ama kırgınlığını yeri ve zamanı gelince lütfen belli et, sonradan bi terslik olursa bak bak ben demiştim dedirtme ona, onun hassas noktalarını bul ve o sana yanaşmaya çalışsın..

Ben de bunu düşünüyorum ola ki ciddi bir şey olursa o kadına hiç ısınabileceğimi zannetmiyorum.

Ben de bunu düşünüyorum ola ki ciddi bir şey olursa o kadına hiç ısınabileceğimi zannetmiyorum.

Canım annen daha yeni tanıdığın bir adamın annesine 40 yıllık ahbap, kızı vermeye dünden razı gibi düşündürmek istememiştir, haklı olarak.. Çünkü bazı tiplere çok yakın davransan bu seferde kızı vermeye dünden razı var bunda bi iş derler.. Olayları akışına bırak.. 1 -2 haftada yada 1-2 ayda gerçekten sevip sevmediğini anlayamazsın.. Kendine zaman ver, hayırlısıysa olsun diye dua et, hayırlısını dilersen ne olursa olsun için rahat olur:KK16:

Canım annen daha yeni tanıdığın bir adamın annesine 40 yıllık ahbap, kızı vermeye dünden razı gibi düşündürmek istememiştir, haklı olarak.. Çünkü bazı tiplere çok yakın davransan bu seferde kızı vermeye dünden razı var bunda bi iş derler.. Olayları akışına bırak.. 1 -2 haftada yada 1-2 ayda gerçekten sevip sevmediğini anlayamazsın.. Kendine zaman ver, hayırlısıysa olsun diye dua et, hayırlısını dilersen ne olursa olsun için rahat olur:KK16:

Öyle yapıyorum çok teşekkür ederim :) Dedim ya 2 aydır görüşmüyorduk diye Kadir Gecesi o kadar çok dua ettim ki hayırlısıysa benim için annesini ikna etsin yanımda olsun diye..O sabah mesaj gelmesine çok şaşırdım..Hayırlısı artık tekrar teşekkürler

Arkadaşlar benim sevdiğim bir çocuk var ve onun da beni sevdiğinden eminim..Olayı anlatacak olursam aslında evlilik gibi bir düşüncem yoktu..Çevremdekilerin isteğiyle bu çocukla görüşmeye başladım..Her şey o kadar hızlı ilerledi ki..Kendimi 1 hafta sonra kız kardeşiyle tanışıyorken buldum..Ailesi benim fotoğraflarımı falan görüp çok beğenmişler..Neyse kız kardeşiyle de çok iyi anlaştık..O akşam annesi annemle tanışmak istediğini söylemiş ben bu hıza alışmaya çalışırken neyse o gün geldi çattı..Anneler tanıştı çocuğun ailesi biraz soğuktu 1 saat falan oturduk ama kalkarken çok şaşırtıcı bir şey oldu.Annesi geldi bana sarıldı ve anneme de "Alıyorum kızını " dedi ben böyle mutlu mesut tabi..Neyse çocukla bizi başbaşa bıraktılar o da ilk gördüğü anda evleneceği kızın ben olduğunu anladığını söz kesmek istediğini söyledi..Sonra ayrıldık o evine gitti..Biraz zaman verdim ailesiyle konussun diye..Ertesi gün buluşmak istediğini söyledi,buluştuk..karşımda ağladı beni hiç üzmek istemediğinden bahsetti ama annesi annemle anlaşamayacağını düşünüyormuş ve biz bu yüzden ayrıldık..DELİRCEM !!! Neyse ben olgunlukla karşıladım ısrar etmedim aradan 2 ay geçti konuşmadık ama Whatsappta falan durum güncellemeleriyle profil fotolarıyla birbirimize mesajlar vermekle geçti bu 2 ay..Neyse bugün bana mesaj attı görüşelim diye buluştuk..Beni hala çok sevdiğini ama ailesiyle benim aramda kaldığını söyledi,sevdiğim birini bulmuşken kaybetmek istemiyorum dedi...Ne yapmalıyımm?? İnsanlar neden bu kadar bencil? İnsan kendi çocuğunun mutluluğunu istemez mi anneler mi evlenecek Allah aşkına yardım edin :KK43:( :KK43:

bir haftda da olacağı buydu, aileside biraz dengesizmiş,alacağım diyor sonra anlaşamazsın diyor oğluna, şahsen bana bir haftada bu kadar hızlı söz falan yapmak isteyenlerden şüphelenirdim ben, daha beni tanımıyor etmiyor

Biliyorum üzgünsündür ama bence iyi olmuş herseyde bir hayır vardır bak zaten oğlan anne kuzusuymuş bilmiyorum kaç yaşındasın ama bir haftada birini tanıman cok zor hele hele evleneceğin adam. İnsanlar yıllarca flört ettikleri adamlarla evleniyorlar evlenince şöyle değişti böyle değişti diyorlar anlaşamıyorlar evlilik çok başka birşey flörte benzemez. Sana tavsiyem bu kişi ya da başka birisi girerse hayatına birsüre görüşün birbirinizi tanımaya çalışın.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X