sevgilisinden ayrılıp barısanlar yazabilir mi.. ne kadar sürdü ayrılığınız..

evet hasklısın... facebook kullanmazdım okul için açtım.. onu bile kapattım onu silemiyorum ama görmesin beni hiç biryerde görmesin istiyorum bazen normal hayatına devam edersen daha iyi olur hersey.. ama yok olmak gitmek istiyorum onun icin degil kendim için yatagımda uyuyarak bos bos bakarak kitap ojuyarak film izleyerek kimsesiz olarak atlatmak istiyorum.. madem ayrıldık ayrılık deginde zaten bu degilmidir bu nasıl atlatılır reel de kız arkdslarımla bile görüsesim yok hemen bir sevseydi gitmezdi vs.. sacma sapan sorular cevaplar açıklama yapmak bile acı veiyor sormasınlar merak etmesinler diye söyleniyorum içimden en hakıki dostuma bile anlatttığım çok azdır.. cunku yasamadan kımse bılmez ki adamın hayatında bu kadr süre ilişkisi yaşanmışlıgı olmamış ki klasik avutucu sözler... yeni birini bulalım belki kaderın baskası tipi konusmalardan da baydım artık.. gelen gelir ne yapalım kaçan kovalanır tabi dogru.. ona karsı her sabah kalktgmda kötü anılarımızı hatırlayarak kalkıyorum ki gene yelkenleri indirmym..

Böyle ilk gözlerini açtığın zaman aklına gelir kalbine bi öküz oturur allah kahretsin dersin ama senin ilk olduğu için merak etme alışacaksın özlettir kendini tek yapman gereken şey bı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaaaaaaaaaaaaa inanmıyorummm tıpatıp aynı durumdayız hani bu kadar olur :KK43: Bi an benim konum mu acaba diye düşündüm :KK43: Ben de hep aradım peşinden koştum ve iyice uzaklaştırdım kendimden.. Bizi de kavgalar, kıskançlıklar bitirdi... 4 yıl bitecekti bu hafta :KK43: :KK50: bi kere görüştük sadece onda da arkadaş gibi :KK43: hala inanamıyorum bittiğine ben de. tutup elimden anneannesine kadar götürüp tanıştırmıştı. evlilik için ev bakıyordu :KK43: Şimdi eminim benden ne kadar soğuduğuna :KK43: ne zaman geri gelecek ne olacak bilmiyorum evde ağlıyorum hep annem üzülüyor halime ama elden ne gelir.

Ayrıca ünlü bi ilişki uzmanından grupta ishil diye bi arkadaşımız danışmanlık almış. Kadın kesinlikle arama sorma, arasa tatlı tatlı konuş falan demiş. hatta on gün aramasa bile arama demiş. uygulamaya çalışıyorum ama nafile hep fire veriiyorum. yok mu bi çare :KK43:

( NOT: bazı arkadaşlar yaa sallayın nasıl gurursuz olabiliyorsunuz falan diyorsunuz ama olmuyor işte. Eğer karşındaki adam saygıyı sevgiyi hak etmeyecek bi adamsa evet bu dediğiniz doğru :44: tecrübeli arkadaşlar bi el atın bize :26: )
kadınlar böyle işte demişti bana.. bir kaç ay nefretini kusmadan aglayıp zırlamadan delirmeden suclamadan duramıyorsun.. evet pat diye terk edişlsen defolsun gitsin dersin inan arkama bakmam serfsz derim bıraktı ortada sevmemiş derim pişman olucak gelse gene gider seven gidermydi derim... amam erkekler farklı... öyle diyordu hepp arkdsımz ayrıldı birlkte takıldıgmz bir ciftti la cocuk kızı eski sevgilizi icin bıraktı kıza diyor ki benim ki bak üzülme dönecek kızlar böyledir... smdi üzülüyorsun gececk sen arama... erkekler snradan koyar bunlar gelecekte ne olur bilemezsin derdi... hatta kuzenı sevgilimin kuzeni anlatıyor 6 yıllk sevgılısınden ayrılmış kız yuzunden tabi.. çocuk vazgecmıs yanı senle olmuyor demiş.. ne kadr mantıken tamamen bitirse de 2 ay snra bir koydu ne üzüldüm ama kafayı yıcektim dedi cocuk.... ahh o da böyle mi olacak bir zaman gecse de gercegi görsem diyorum terzi kendi söküğünü dikemezmiş ki başkaları için konuşmak kolay :KK43:

kadınlar böyle işte demişti bana.. bir kaç ay nefretini kusmadan aglayıp zırlamadan delirmeden suclamadan duramıyorsun.. evet pat diye terk edişlsen defolsun gitsin dersin inan arkama bakmam serfsz derim bıraktı ortada sevmemiş derim pişman olucak gelse gene gider seven gidermydi derim... amam erkekler farklı... öyle diyordu hepp arkdsımz ayrıldı birlkte takıldıgmz bir ciftti la cocuk kızı eski sevgilizi icin bıraktı kıza diyor ki benim ki bak üzülme dönecek kızlar böyledir... smdi üzülüyorsun gececk sen arama... erkekler snradan koyar bunlar gelecekte ne olur bilemezsin derdi... hatta kuzenı sevgilimin kuzeni anlatıyor 6 yıllk sevgılısınden ayrılmış kız yuzunden tabi.. çocuk vazgecmıs yanı senle olmuyor demiş.. ne kadr mantıken tamamen bitirse de 2 ay snra bir koydu ne üzüldüm ama kafayı yıcektim dedi cocuk.... ahh o da böyle mi olacak bir zaman gecse de gercegi görsem diyorum terzi kendi söküğünü dikemezmiş ki başkaları için konuşmak kolay :KK43:

yani o terk eden çocuk bile gene döndü kıza.. istemiyorum bitti sevmiyorum demesine ragmen..

Bir buçuk yıllık ilişkim üç ay önce bitti bekledim geri dönmedi malesef biliyorum artık dönmeyecek o kendi hayatında mutlu biz de sürekli kavga ederdik onun sevgisi hızlı başladı çabuk bitti benimse bitmedi gidene dur diyemiyor insan kendine sürekli meşgale bul bedenini kafanı yor ve hiç mesaj atma böyle yaptıkça onun egosunu yükselmekten başka bir ışe yaramiyor malesef geçecek sadece zaman :KK66:

işte bu süper fikirrr :) Allah'ımm ne hallere düştük şurada birimiz psikolog birimiz öğretmen :26: Ayrıca size bi tavsiye kızlar ikizler burcu erkeğinden uzak durun :KK20:

ben de ikizler burcuyla oldum olası anlaşamam :KK19:
çok sinirli gıcık oluyorlar her şeye bir lafları var

Böyle ilk gözlerini açtığın zaman aklına gelir kalbine bi öküz oturur allah kahretsin dersin ama senin ilk olduğu için merak etme alışacaksın özlettir kendini tek yapman gereken şey bı

dogru ne yapıcam başka .... yumruk gibi duruyor kalbimde yasayamadıklarım hayallerim... herseyım... kısmet erkekler göstermiyor ama hep diyorum daha fazla üzülsün zamanı gelecek bir gün diyorum..

Ayrıca konu sahibesi arkadaşım kelin ilacı olsa diyeceksin ama, senle aynı duyguları paylaşıyorum. birden ağlama isteği, elimde sürekli telefon ne zaman girmiş ne yapmış... bazen yazıyorum siliyorum yazıyorum siliyorum, dışarı çıkasım bile yok, kendime bakasım yok... başka kızlara yönelir mi bu boşlukta en çok kafa yorduğum konu da bu :26: ama nafile geçmiyor... Bak ben en son buluşmadan önce ona bayaa yazmamıştım kendi ağzıyla dedi sen de sallamıyorsun yani bi yazmamalar, umursamamalar falan hani demek ki dikkat çekiyor. Tabi sonra yine kavga ettik bağırış çağırış mahvoldu başa döndük. Lütfen yazma, bayramını bırak önce o kutlasın o yazmadan sakın yazma... yazınca geç cevap ver. üzül ağla kahrol ama onun bundan haberi olmasın. erkekler kesinlikle ama kesinlikle güçlü kadın seviyor...:26:

Psikolog olan sensin just. Sen bana bir çare göster nolur.:26: Bu gece eşim geliyor. Dün bir şeye kızdım mesela. Rüyamda suratının ortasına yumruk attığımı gördüm ve bunu yapmayı gerçekten çok istiyorum şu an. :2: Bi kere kafasına cam şişe atmıştım :KK53:

çok ilginçmiş gerçekten.. bi tane çakın belki düzelir ama o tepki verirse kötü olur :=)

öyle insan kendine dışarıdan bakma şansı buluyor olayları daha net görebiliyor
ama arkadaşı da anlıyorum :26:[/QUOTE
ne kötü bir his aynısını hatta daha fazlasını o çeksin delirsin .. ne acımasızım.. ama çk karakterli iyi biri onun için dileyecgm tek kötü sey benim içn acı cekmesi baska birşey degil..

Canım senin yorumlarını çok beğeniyorum takipteyim :) O zaman sana bi öneri eve kum torbası alıp o şahsın fotoğrafını yapıştır ve içinden geldiği gibi saldır :KK70: Ayy ben de kendime bi hat alıp, adını da sevdiğimin adını yazıp deli gibi mesaj atıp arasam mıı :KK70: hem zaman geçer hem o da kendi başına kalır belki yokluğumu hisseder :KK37:

Bu arada konu sahibesi arkadaşım bak yalnız değilsin hepimizde var bi sıkıntı.

bende bir benmiyim sabırsız d,yordum.. ay bazen neler yapasım geliyor ama durdurak bilmeden bazen nefes nefes acımasızca mesajlar attgmı bilirim.. ne kötü bi durum

çok ilginçmiş gerçekten.. bi tane çakın belki düzelir ama o tepki verirse kötü olur :=)

Yok hayatta tepki vermez çok sakin ruhsuz herif. :44:

Canım sen de üzme kendini. Çok üsteleme meseleyi kendi haline bırak biraz. Ama arada yine halini hatrını sor. Çok da boşlama :KK31:

Ayrıca konu sahibesi arkadaşım kelin ilacı olsa diyeceksin ama, senle aynı duyguları paylaşıyorum. birden ağlama isteği, elimde sürekli telefon ne zaman girmiş ne yapmış... bazen yazıyorum siliyorum yazıyorum siliyorum, dışarı çıkasım bile yok, kendime bakasım yok... başka kızlara yönelir mi bu boşlukta en çok kafa yorduğum konu da bu :26: ama nafile geçmiyor... Bak ben en son buluşmadan önce ona bayaa yazmamıştım kendi ağzıyla dedi sen de sallamıyorsun yani bi yazmamalar, umursamamalar falan hani demek ki dikkat çekiyor. Tabi sonra yine kavga ettik bağırış çağırış mahvoldu başa döndük. Lütfen yazma, bayramını bırak önce o kutlasın o yazmadan sakın yazma... yazınca geç cevap ver. üzül ağla kahrol ama onun bundan haberi olmasın. erkekler kesinlikle ama kesinlikle güçlü kadın seviyor...:26:

Kesinlikle bende size katılıyorum

Biz 6 yılda toplam 3 defa ayrıldık en azı 2 ay sürdü. En fazlası 6 ay 2 defa o pişman olup aradı birkere de ben 2 ay dan onsuzluktan bunaldim onun yasadigi şehre gittim habersiz. Mesaj attım otogardayim gelirsen barisalim gelmezsen haber ver bana geri gideyim dedim. Hiç bişey yazmadı 15 dk sonra yanıma geldi ben ağzıma geleni söyledim. Hemde hickirarak agladim.Beni sensiz bıraktın yolumu bulamadım yollarimin hepsi sana çıktı. Etrafımdaki insanlar beni bunalttı kendimi otobüste buldum dedim. Oda sarıldı bana. Öyle barıştık ve sozlen meye karar verdik. 1 hafta sonrada evleniyoruz :-) sen seviyorsan ara konuş git yanına ama eğer yapısı bu değilse sessiz kal bir sure.

yok gidemem olmaz .. senin adına sevindim.. ah bir 2-3 ay aramasam bir ayrılık yasayabılsem işin gercek yüzü çıkar zaten 2 haftadr yenice konusmuyoruz..senin dedgn olacaksa onun tarafından olması lazım.. binsin arabasına gelsin ben ne gidicem oofff senin ki gibi hikayeleri duyuyıorum cok üzülüyorum ben neden yasayamıyorum diye :KK43:

bende bir benmiyim sabırsız d,yordum.. ay bazen neler yapasım geliyor ama durdurak bilmeden bazen nefes nefes acımasızca mesajlar attgmı bilirim.. ne kötü bi durum

Durdurak bilmeden anasına babasına küfürler yazdığımı bilirim. Burcun ne senin? Ben akrebim de :KK53:

X