11 aylik kiralik evim :) ( elestireye oneriye acigim)..

duvar rengş değişikliği yapabiliyor musunuz ? eger mümkünü varsa önerim salonun rengini acık gri ( cokta acık olmayan ve içinde sarı tonu bulunmayan soguk bir gri kırmızı yeteri kadar sıak cünkü) yada midye kabugu gibi bir renge cevirmeniz kırmızıları dengelemek lazım gibi geldi bana

Ya da beyaz olmalı onun dışında her şey çok güzeel güle güle oturun

Bayıldım ben çok hoş olmuş güle güle oturun :) oturma odasındaki koltuğu ne kadara aldınız acaba? Bi de salondakileri?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Valla canim ne soylesem yalan fiyatlari hic aklimda yok ama salondaki grubu modalife den aldik pek pahali deildi oburude pahali deildi ama hic hatirlamiyorum

" aşk-ı sehadet "

Güzel, renkleer hoş ve sıcak
sade oluşını sevdim ben fazla eşyaya karşıyım evdeki enerjiyi alıyor ne kadar az o kadar dzlnlendirici,güle güle otur

yatak odan ve oturma odan cok hoş..salonun kırmızıyla boğulmuş kırmızı severim ama abartı bu..avize bari beyaz olsaydı istersen o sandalyeleri kaplat beyaz olsun imkan varsa...gule gule otur temiz sade ve şık.

güle güle kullan hepsini. :KK9: yatak odana bayıldım :KK1: özellikle halısına. oturma odanın renkleri de güzel ancak zamanla sıkılıyor insan bu kadar çarpıcı renklerden. Benimde siyah beyaz kırmızı idi iki sene geçmeden turkuaz beyaz aralara da kırmızı kombinasyonuna döndüm:KK1:

Merhaba...Eşyalarınızın seçimi güzel ve de tüm halılarınızın açık renk olması huzur veriyordur mutlaka...:KK16::KK16::KK16:

Meraba kizlar surekli burdaki topiklere bakip durdum en sonunda bende evimin resimlerini paylasmaya karar verdim suan kiradayiz 3+1 evim 5. Kat elestiriye oneriye acigim bazi eksiklerim hala varr portmanto gibi mesela ..

Salonumm :)

" aşk-ı sehadet "

herkesin evini geziyorum çok güzel senin evinde çok güzel iyi günlerde sağlıkla otur canım. eksik hep olur hiç bitmez. bende yeni evliyim. mutfak halılarımız aynı :):) zevklerimiz benziyor demek.
ayrıca deniz manzarana bayıldım hangi şehirdesin?

Salon ne kadar güzel güneş almış ,evinde o güneşin kokusunu hissettim burdan resmen ,evin yaşayan bir ev sıcacık duruyor,kırmızıyı çok severim ,salonunda çok hoş bu yüzden .güle güle otur canım.

X