Saç Rengi ve Saç Boyama Turuncu saç !

usengecbayan

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2014
83
3
Kızlar daha önce konu acmıstım . Saçlarımı yeni boyattım , kuaför hiç istemedigim bi saç yaptı bıraktı . Pek sevememiştim ama idare ederim dedim . Fakat bir hafta oldu bayağı aktı :KK43:(( :2: :2:Turuncu oldu saçımm hele güneşte tamamen turuncu :KK43:( . Acılmış sacıma 8.1 ve 8.3 karıştırdıgını söyledi kuaför Ben bu sacı hangi renge boyayayım şimdi ki bu turunculuk tamamen gitsin ?
Mesela 8.1 'e falan boyasam düzelir mi :44:
Lütfen yardımcı olun :KK43:

Kızlar daha önce konu acmıstım . Saçlarımı yeni boyattım , kuaför hiç istemedigim bi saç yaptı bıraktı . Pek sevememiştim ama idare ederim dedim . Fakat bir hafta oldu bayağı aktı :KK43:(( :2: :2:Turuncu oldu saçımm hele güneşte tamamen turuncu :KK43:( . Acılmış sacıma 8.1 ve 8.3 karıştırdıgını söyledi kuaför Ben bu sacı hangi renge boyayayım şimdi ki bu turunculuk tamamen gitsin ?

Palette deluxe 10.1 açık küllü sarı turunculuğu alıyor ama sen de nasıl olur bilemem..:44:

cnm benm saçımda turuncumsu dün açıkküllü kumral ve altın sarıyı karştrdm turunculuk gitsn die malsf kapanmadı karamel bakır gibi oldu :KK43:nepcam blmyrm

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=741297 açtğm konuya bi bak istersen açık küllü kumral ve altın sarısını karştrdm saç rengim ordaki gibi oldu

canım sacın yine cok turuncu değil benim sacım tamamen turuncu gibi yani pek anlamıyorum sactan ama güneste hürrem sacı gibi :KK43:
:KK19: fotosunu da atıyorum :KK43:

$IMG_4771.jpg

canım sacın yine cok turuncu değil benim sacım tamamen turuncu gibi yani pek anlamıyorum sactan ama güneste hürrem sacı gibi :KK43:
:KK19: fotosunu da atıyorum :KK43:

Eki Görüntüle 1204100

oo sennki tam bakımış canım ben hafif kızıllığıda sevmiorm onada tahammülüm yok istersen küllü koyu kumrala boya kapatr onu birde mavi mik boya dan çok az katıolar oda alıomş turunculuğu ama çok katncada saç yeşilleniomş

Son düzenleme:

sanirım 8.1 açık kalır..7 li biseylere mi boyasan..bildigim kadarıyla küllü tonlar kullanmalısın..
Bu arada altta sarı mı vardı?

Kızlar simdi benim esimin bi arkadasi var. Benimle ayni yerde calisan bi kizdan cok hoslanmis ve hatta kizla isyerinde bakistiklarini falan soylemis esime.
Benimle ayni yerde calisiyor kiz ve bunu da bildigi icin esimden rica etmis tanistirabilirmi yenge bizi diye.
Neyse bende kizi taniyorum ama oyle cok bi samimiyetim yok hani cok akilli hanim hanimcik bi kiz dinine düşkünluguyle taniniyor boyle icine de kapanik biraz. Onu anlayin diye ayrinti veriyorum. neyse tamam dedim biz sadece tanistiralim gerisi sana kalmis. Neyse bugun oglen kizi aldim dedimki hadi gel bi cay icelim. Bu arada da esim bi bahaneyle arkadasini alip yanimiza geldi. Bunlari tanıştırdık :) biz soguk biseyler icerken muhabbet ettik 5 dakika filan ama kiz nasil nasil heyecanlandi. Anlatamam. Ya hissettim telefonuyla filan oynuyor ayaklarini kaldirip yere vurup duruyor yani öyle :KK66: fazla da k9nusamafilar zaten kiz rahatsız olmasin diye esim 5 dk da kalkti . Neyse sonra onlar kalkinca kiza dedimki ya rahatsız olduysan kusura bakma filan dedim hani akadasi oldugunu bilmiyordum yaninda esimin dedim kiz yooook ne rahatsızligi ben rahatsız falan olmadim hic dedi. Neyse sonra dikkat ettim boyle mutlu mutlu kalktik oradan bizde... simdi kizla cok fazla samimiyetim de yok hani soramiyoeum da ergen işi olmasin diye hami şu senden hoşlanıyor falan demek olmaz bence..
SIzce napmali.. kiz hoslanmis midir aramda sorabilecek samimiyet olsa soracagim ama iste yok.
Bu satten sonra kadere mi birakmaliyiz islerini.. sizce..

Ayy MaşaAllah saçlara bak yaa :) benim dr böyle uzasa noolurdu sankiii.. boyadan sonra yıpranma oldu mu hiç?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X