Kontakt Lens Pinky Paradise

Syndra32

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2014
1
0

Pinkyparadise.com sitesinden alışveriş yapanlar var mı? Ordaki lenslerden kullanan falan? Rahat kullanılıyor mu? Bide paypal destekliyor orası, paypalla dolar alışverişi yapmayı anlatırmısınız, kart ekstrelerinin dolar olarak gelmemesini de nasıl ayarlarım yani dolar olarak alıp kart ekstrelerini öderken tl olarak yatırmayı. yardım edin bayanlar -.- :2::2::2::2::2::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK8::KK8::KK8::KK8::KK6::KK6::KK6::KK6::KK36::KK36::KK36::KK36:

Son düzenleme:
o siteden bir çift kahverengi circle lens sipariş ettim, yoldalar :) türkiye'den alışveriş yapıp da eline geçen üç kişiyi biliyorum, site de güvenilire benziyordu, o yüzden tereddüt etmedim. takip numarası da veriyorlar, kargonuzun nerede olduğunu ptt'den öğrenebiliyorsunuz.

sürekli rahatsız, batma hissi veren lens zaten çöptür, kullanılamaz. genelde bazı lensler ilk taktığınızda hafif bir batma hissi verse de yarım saat içinde o hissi duymamaya başlarsınız. 4-5 ya da kalitesine göre 7-8 saat sonra da hafiften kurumaya, gözü zorlamaya başlar. kore'de çılgıncasına kullandıklarına göre bu circle lensleri, rahatsız his vereceğini düşünmüyorum.

paypal'la ödeme yaptığınızda ister euro olsun ister dolar, tutarın tl karşılığı online makbuzunuzda görünür. tl'ye kendiliğinden çevriliyor yani. banka hesabınızın olması yeterli diye biliyorum paypal hesabı için.

X