bu resme bir bakın bence yorumsuz ya sizce?

ewa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
267
1
veda2bc2fbxz7vn5.jpg

bence de yorumsuz.bu katliam .bir ülkeyi yok ettiler. ve önce geleceğini (çocukları)yoketmekle başladılar işe. ama ilahi adalet yakalarını bırakmayacaktır.

evet görmüştüm bu resmi, tam Irak savaşı'nın en yoğun olduğu zamanlarda. ve gerçekten çok üzülmüştüm. ama mutlaka hesabını verirler. bir halkı yok ettiler resmen.

kendi yavrularını o kadar severler günün birinde onların yavrularına da bu yapılsa ne hissederler acaba..

Bu insanlıktan nasibini almamışların bi hesabı varsa Allah'ında bir hesabı var.Paylaşımın için tşk.ler seni çok seviyorum bitanem

yazacak hiç bişi bulamadım, yazık ölen günahsız çocuklara..

vahşiler..israildede filistine gönderilen bombaların üstüne çocuklara mesaj yazdırıyorlardı ya..adamlar daha bebekken kin ve nefreti işliyorlar..

rabbım onları inşaallah cehennemın en dıbıne koyarak cezalandırır :KK43:
---AMİNNNN---

zalimin zulmu varsa mazlumun Allahi var

alma mazlumun ahini cikar aheste,aheste

ne demeli bilmemki..ama sundan eminim Allahim bir gun kendi kanlarinda,kendi kinlerinde bogacak onlari..

Kendi evlatları varken babalığın ne olduğunu biliyorken nasıl oluyorda masumları öldürebiliyorlar aklım almıyor.Allah kalplerine merhamet versin,kötülüklerine fırsat vermesin inşallah

kızıyoruz kınıyoruz ama yinede onları bir şekilde desteklemeye devam ediyoruz çok tezat bir tutum arkadaşlar nasıl derseniz onların ürünlerini almaktan bile vaz geçemiyoruz en basitinden cocoladan yapmayalım kendimize söz geçirelim ve o masum yavrular için onlara kendi gücümüzün yettiğince bizde savaş açalım almayalım onların ürünlerini bu çocukların hesabı hepimizden sorulacak bu benin düşüncem herkez katılır katılmaz saygı duyarım:çok üzgünüm:

X