Tokat///60

merhaba ben almanyada dogup büyüdüm ama gecen sene niksara gelin geldim.
erbaalı olmasamda erbaayı bilirim

tanıstıgımıza memnun oldum:içelim:

Merhaba ZORKIZ ben Sinemyis tanistigimiza bende memnun oldum oncelikle Niksara hosgeldin,bende Niksari bilirim cok sirin ve tarihi bir sehir, bende evliyim ve Moskavada yasiyorum yaz tatillerinde Erbaaya ailemin yanina geliyorum, isterseniz tanismak isterim.

bende ordu mesudiyelim.. erbaada tanıdıklarımız var.
3 sene önce gittim gördüm erbaaayı çok güzel biryer...

Selam Canim.ben Niksarliyim.ailem Tokat Merkezde Oturuyor.ben On Yildir Istanbuldayim.üniversiteyi Istanbulda Okudum Ve Evlenincede Burada Kaldim.2 Yaşinda Bir Oğluşum Var.3.5 Yillik Evliyim.

Sevgilerimle

Selam canım bende Tokat'lıyım .Dokuz yıllık evliyim bir oğlum var okula gidiyor.Şuan Turhal 'da oturuyorum.Erbaa'nın içinden geçtim bir kez güzel bir ilçemiz memleketimizin her yeri güzel.

tokatlılar nerdesiniz hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor hiç tokatlı yokmu yoksa:a015: :asigim: :nazar: :sm_confused:

MERHABA BEN ERBALIYIM ADIM ÜNZİLE,HERKESE SELAM:çiçek: :çiçek:

Merhaba Arkadaşlar Ben Yeniyim Benide Araniza Alirsaniz Sevinirim Ben Erbaada Oturuyorum,erbaa Harika Ben Bayiliyorum Hemşerilere Selamlar.

bende ordu mesudiyelim.. erbaada tanıdıklarımız var.
3 sene önce gittim gördüm erbaaayı çok güzel biryer...

MERHABA ÖZGE BEN ÜNZİLE ERBALIYIM,BENDE SIZIN ORALARI ÇOK MERAK EDIYORUM.SELAMLAR

merhaba unzile hosgeldin aramiza bende erbaayi cok seviyorum ama sadece yazlari oraya gelebiliyorum insallah daha yakin gorusebiliriz.

cigdem, violet ve mavi 28 sizde aramiza hosgeldiniz guzel paylasimlar dilegiyle.

ayrica herkesizin sevgililer gununuzu kutluyorum sevdikleriniz herzaman yaninizda olsun.

X