Doğal Saç Bakım Kürleri Badem Yağı Nasıl Kullanılır?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
15,20 dk falan bekletiyorum en fazla yarım saat.bi kere zeytinyağını 3 saate yakın bekletmiştim tutam saçım dökülmüştü.bu yüzden tırstım badem yağınıda az bekletiyorum.

ben gayet iki saat falan bekletiyorum çok güzel oluyo saçlarım. bi kere sadece zeytinyağı sürmüştüm onun çok faydasını görmedim ama zeytinyağı ve badem yağı karıştırıp sürdüğümde çok hoş oldu. bir yemek kaşığı zeytinyağı bir yemek kaşığı da badem yağını bir kasede karıştırıp elimle saçlarıma yedirdim iyice her yerine. sonra tülbent gibi birşeyle sardım o sırada pilates yaptım yemek yaptım. sonra yıkadım bi güzel oh mis

bende badem yagi kullaniyorum sacimda ne dokulme nede baska birsey yok aksine saclarimi yumusacik ve isil isil parlatiyor ben haftada 2 defa kullaniyorum ve 1:30 yada 2 saat bekletiyorum cok faydasini gordum boyadan yanmis ola saclarimi gozle gorulur sekilde onardi.

dimi dimi saç yumuşacık oluyo insanın okşayası geliyo :p

ben badem yağını sacıma hiç kullanmadım ama nemlendirici yerine yüzüme ve vücuduma sürüyorum kötü kokuyor ama sağlık açısından kremlerden daha güvenilir olduğu kesin.

3 yıl kadar sarı sac kullandım sonra sıyaha dondum ıkı yıl kadar da sıyah sac kullandım ardından tekrar actırıp kumral yaptım kısa surelerde ıse bakır kullanıp actırıp sarı kullandım tekrar koyuya donup tekrar actırdım sonuc olarak yanmıs dokundugum an elımde kalan saclara kavustum :) artık saclarım hıc bır rengı bıle almıyordu haftada ıkı kez bakım yaptım kestırmedım.Bakım olarak ıse ıkı bıldırcın yumurtası badem yagı ,zeytın yagı ,hint yagı,jojoba yagı,bugday yagı,yılan yagı,gliserin,sarımsak yagı,menekse yagını karıstırıp nemlı sacıma surdum sonuc harıka ne dokulme var ne de saclarım ıslakken bıle elımı attıgımda elıme gelen uzayan plastık gıbı saclar ben cok memnun kaldım tabı sabırlı davranmak lazım

merhaba arkadaşlar ben badem yağı hint yağı susam yağı jojoba yağı kullanmak istiyorum ama ne şekilde olur bilmem hepsinimi karışitırsam yoksa ayrı ayrımı sürsem bilemedim saçlarım çok dökülüyo yaa kel kalıcam:):):KK14:

X