Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs dikleştirici kullanan var mı?

nez cim sen bonviva kullandın sanırım fisfisfis bence bünye ile alakalı zaten tamamen düz göğüs pek büyümez diyolar -tatlicadiarzu- benim öyle değil Allah'tan vereliniortak bonviva kullanmak için 18 i bitirmen gerekiyor mu ?

evet canım ben bonvıva kullanmısdım bı sıse uc ay kadar faydasını gordum yas sınırı varmı bılmıyorum canım ama yazmıyodu oyle bısey yanı... evet canım demekkı buyuyesı varmıs benım bıraz sadece benım de bıseyler yapmam gerekıyomus yanı cunku kımısı o kadar cabalıyo ama hıc buyume olmuyo benım kendı cabamla baya bı buyume oldu zemuszemussırnaşık şey

hmm saol şimdilik sadece sordum..eşitlemeye çalışıyorum göğüslerimi ama masaj rezene adaçayı şerbetçiotu felan içiyorum.2 gün oldu polaen yiyorum.bakalım büür inş. en azından eşit olsunlar kaydirigubbakcemile2

hmm saol şimdilik sadece sordum..eşitlemeye çalışıyorum göğüslerimi ama masaj rezene adaçayı şerbetçiotu felan içiyorum.2 gün oldu polaen yiyorum.bakalım büür inş. en azından eşit olsunlar kaydirigubbakcemile2

cnm kesınlıkle kucuk olana daha fazla masaj uygula mesela gunluk 5 dk daha fazla yap farkı goreceksın ınan benım ılk basladıgımda sag daha kucukdu bende ona daha fazla yaptım bı ara solu bıle gectı yanı yerimseniben

bebe yağı masajı kolaylaştırıyo diye biliyorum ben...bi yararı yok göğse

zaten masaj onemlı oldugu ıcın daha cok yapılan seyın onemı az bence ondan artık bebe yagıyla yapıyorum alerjı falan da yapmıyo zararsız da hem o acıdan yanı.. canım ama benım sol yıne gecdı sagı buyume devam ettıgı ıcın sureklı sanırım saga yıne fazla yapmam gerek gerıden gelıyo cunku hep yaa sol gogsum hızlı gelısıyo kafamçokkarıştı

doğrudur kafamçokkarıştı eşit oldukları gün ve büyüdükleri gün bayram yapıcam :lepi:

doğrudur kafamçokkarıştı eşit oldukları gün ve büyüdükleri gün bayram yapıcam :lepi:

ıns olur canım ama zaman cok onemlı bak ben 6 aydır ugrasıyorum yanı gunde ıkı kez yaptım bıde o yuzden sakın hemen olmuyo deyıp pes etme zaten ucuncu aydan sonra buyume hızlanıyo ve gozle gorulur farkedıyo kaydirigubbakcemile5

nezcimm en az 3 aymı yapmak gerekio yani bizim yaşımız biraz avantaj diil mi sence yani biayda en az 1 cm büyür die düşünüyorum ben ne diyorsun ?

kizlarrrr ben secret garden nin diklestiricisini kullandim ve inanilmaz derecede memnun kaldim..internetten bulabilirsiniz 65 ytl..taksitte yapiyorlar..mutlaka deneyinnn bana tesekkur edeceksiniz... :)

ya bu gerçekmi yoksa hani o firmadan birisimisin?:r:uhm: benımde böle sarkma problemım var araştırıyorum..ama ameliyat tek çözüm diyo doktorlar :KK43: off çok moralim bozuk..onun parasıda 5-6binden başlıo bide korkusu var..?

açıkçası çok sıkıldım bu göğüs dikleştirmeye çalışmaktan ne kullandıysam kar etmedi şimdide oriflame diye bi markanın kremlerini aldım 2 haftadır sabah akşam kullanıyorum pekte bi değişiklik yok açıkçası buna gerçekten bir çare bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın ben südyensiz yaşamak istiyorum hayatımı o iki adet destekli gözlüğün arkasına saklayamam :KK43:( zira benimkiler serbest gezmeye çok alışık :)) işe yarar birşeyler bulursanız lütfen yazın :çok üzgünüm:

arkadaşlar kremler işe yaramıyor.spor dikleştiryor..ben denedim ve etkisini gördüm üstelik küçüldülerde..
2.5 litrelik sulardan kaldırın hergün 10 dk.sabah akşam..yada sokaktaki aletleri deneyin ..

Ben Secret Gardenın Göğüs Biyitme Yağını kullanmıştım. Sonuç fiyaskoooo...Üstelik kokusu bir berbat. Ben söyleyimde öyle hemen almayın kızlar.
aslında bunu çözemedim bir türlü bende kullandım ama avonunkini tutupta buraada iyi etkisini gördüm deyipte insanların parasını boşa sarfettirmem.dikkat ediyorumda en fazla 50 60 msj yollaylar forumda şundan memnun kaldım diyebiliyorlar.sitenin yer yapmış üyelerinin söylediklerini daha fazla dikkate almak gerektiğine inanıyorum.turkbayragi

X