Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Hamile kalmaya karar verdiğim an Ramotoloji Dr hemen 6000 oksapar iğneye başlıyor .İki günde bir yapılıyor ve dediğin gibi her zaman coraspirin içiyorum.Yani sizinde bir kadindogumcuya gozukseniz .Daha sağlıklı olur bana kalırsa .Tabi iyi bir Dr çünkü ben bir çok kadın doğumcuya gozuktum.İnanin sadece biri bana erken den başla dedi .O da Ramotoloji Dr arkadaşı 😊Herşey gonluzce olsun..

Gerçekten mi öyle yazınca o kadar korktum ki sağlık ocağında vermiştim kanı sağlıksız gebelik yasamistim yine aynı şeyleri yaşarım diye korktum inşallah dediginiz gibidir

Allah gonlunuzdekini tez zamanda versin inşallah. Ben de beta düzenli artmamış sandım. Ağlamaklı oldum. Büyüktür işaretini gördüm ama yine de anlamakta güçlük çektim. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz icin

Kızlar merhaba . Bisey sorcaktim size belki yardımcı olan olur . Aklıma takılan bisey var . Bende pıhtılaşmaya yatkınlık var genetik test yapılmıştı orda çıkmıştı. Ilk çocuğuma hamile kaldım iğne kullandım hemen . Simdi tekrar istiyorum Coraspin kullanıyorum hergun Bi tane . Ama hamile kalamiyorum uzun zamandır ben. Acaba iğne de gereklimidir bama kan sulandırıcı? Acaba tutunamiyomu ? Şuan yok pihtilasmam ama mesela hamilelik veya hormon hapı kullanınca pihtilasiyor kanim
Cnm coraspini hamile kalinca kullan oyle demislerdi dr lar.ilk cocugunda pihtilasma testi neden yaptirdin bir saglik sorunun mu vardi

Cnm coraspini hamile kalinca kullan oyle demislerdi dr lar.ilk cocugunda pihtilasma testi neden yaptirdin bir saglik sorunun mu vardi
Yok canim hamile kalamıyordum kist vardı .doğum kontrol hapi kullanmıştım bacak damarım tikandi . Doktor test yaptırdı pıhtılaşma yatkınlık çıktı genetik. O tarz haplar kesinlikle yasak

Yok canim hamile kalamıyordum kist vardı .doğum kontrol hapi kullanmıştım bacak damarım tikandi . Doktor test yaptırdı pıhtılaşma yatkınlık çıktı genetik. O tarz haplar kesinlikle yasak
Hamile kalmadan önce iciyodum ben ilk çocuğuma da . Sonra hamile kaldım hemen iğneye başladı doğumakadar

Anladim cnm insallah tez zamanda sende hamislerin arasina katilirsin🥰
Inşallah canım. Bir de belki bilgin vardır canım. Normalde adetime 4 5 gün kala veya 1 hafta kala muhakkak göğüslerim acır ağrır şişer . Bu ay kesinlikle yok . Koyu beyaz akıntım geldi bir kere bugum baya koyu kıvamlı kokusuz bembeyazdı.adetime 5 gün var.

X