Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

doğum kontrol hapları kullanıyorsanız asırı derecede etkiliyo adet dönemini mesela bnm adet kanamam az geldi ve 3.güne gellmeden bitti normalde çok olur ve 4 gün sürerdi ve simdi bittikten 6gün sonra kanamam başladı ve kanamamın 6. gününde doktora gittim 24 mm büyüklüğünde çatlamamış yumurtan var dedi kan testi istedi ama ben daha ilişkiye bile girmedim benden doktor gebelik testi istedi aklım çok karıstı ev arkadasımda ebelik okuduğu için herşeyi açıkladı herşey bu doğum kontrol hapının başının altından çıkıyormuş siz siz olun doktorunuz bile verse adet sancısında doğum kontrol hapı kullanmayın. :KK50::KK50: :18::18:

ben de kullandım farlutal.aynen ben de sizler gibi hamileyim sandım.çünkü adet gecikmemin olduğu ay korunmayı bırakmıştık.diğer ay tekrar farlutalla adet oldum ama sonrasında doktorum bana hem adetimi düzenlemesi hem de hamile kalabilmem için progestan verdi.adetlerim 3 aydır progestan ilacı sayesinde düzenli.ama hala bebiş yok.bu ay inşallah olur.bu arada progestan kullanıp hamile kalan var mı?yoka başka şeyler de kullanmalı mıyım?

ben de kullandım farlutal.aynen ben de sizler gibi hamileyim sandım.çünkü adet gecikmemin olduğu ay korunmayı bırakmıştık.diğer ay tekrar farlutalla adet oldum ama sonrasında doktorum bana hem adetimi düzenlemesi hem de hamile kalabilmem için progestan verdi.adetlerim 3 aydır progestan ilacı sayesinde düzenli.ama hala bebiş yok.bu ay inşallah olur.bu arada progestan kullanıp hamile kalan var mı?yoka başka şeyler de kullanmalı mıyım?

Peki ilk farlutal kullanmadan önce duzensızlık varmıydı ki? Her ay hey ay ilaç kullanarak olacaksak yanmışız valla... Vucut mu dayanır ona...

bende farlutal kullandım adet olmadım aktardan adet söktürücü kaarışım aldım 1 hafta oluyor ama yine olamadım en son 17 aralıkda adet olmuştum şişkinlikten oturup kalkamıyorum

cannım bende olmuyorum adet duphaston diye bir hap içiorum oluyorum günde 3kez 5gün kullanıyorum hap bitio 3 4 gün içinde det görüyorum...

bende farlutal kullandım adet olmadım aktardan adet söktürücü kaarışım aldım 1 hafta oluyor ama yine olamadım en son 17 aralıkda adet olmuştum şişkinlikten oturup kalkamıyorum

canım nedir bu adet söktürücünün adı yazabilirmisin bende almak istiyorum sumu macunmu nasıl birşey kaç liraya aldın

canım dr a sorsan daha i sonuçta hormon hapları genelde bi problem olmuyo gerçi ama yinede tedbir...

doktora danışmadan kullanmayın
ayrıca ne sorun varda adet olmuyorsunuz onu öğrenirsiniz kızlar :KK12:

kızlar doğadan çayların özel günler için olan çayını almıştım üzerinde özel gününüzden 3 gün önce içmeye başlayın yazıodu bende dün akşam ve bu sabah bi bardak içtim ve akşama hasta oldum bu çaydan dolayı olduğumu düşünüyorum.belki sizinde işinize yarar die yazmak istedim:KK70:

önümüzde ki ayda bu şekilde olursam şükür atlattım diyebileceğim :KK52:
çok geçmiş olsun

geçmiş olsun cnm bu ay normal adet olabildin mi?
bnde geçen ay farlutalla olmuştum bu ay yine aynı stersi yaşamak istemiorummm :KK14:

Son düzenleme:
ben farlutal kullandım olmadım şimdi cyclo-progynova kullanıyorum bakalım nezaman adet olucam

kızlar ben norlevo kullanmıştım ve bu ay adet olamadım doktor farlutal verdi bugün 3, günüm ama hala adet olmadım gerçi daha hapım var bugün de civan perçemi aldım hem ilacı hemde civan perçemini kullansam zararı olurmu?

selam arkadaşım farlutal bittikten sonra 7gün içinde hastalanırsın ben hep hapım bitince 4.gün olurdum

ben son 8 aydır sadece 2 defa adet gördüm.bu durumu çok ani kilo vermeme ve psikolojik halime yordum.sizce bahsettiğiniz ilacı kullanmalı mıyım,işe yarar mı?

mrb kızlar ben bu sıtede yenıyım ama bayadır yazılanları takıp edıyorum.benm sorunum su yardımcı fıkrınızı paylasırsanız cok sevınırım.10 aylık evlıyım.2 ay once suprız gelen bebegımı kaybettım.2 aylıktı.bos gebelıkmıs.sonra 2 ay dınlendıreyım dedım vucudumu sımdı de adtlerım cok duzensızlestı.2 aydır adet olamıyorum.doktora gıttım bır sagda bır solda ıkı tne basıt gorunumlu kıstın var ve gecıkme yapar dedı.farnutal verdı.ılac bıtelı 8 gun oldu kasıklarımda belımde fecı halde agrı var ama gerısı gelmıyo.ne yapıcam bılemıyorum.bekelemkten sıkıldım tabı bıde agrılardan.hep olocakmısım gıbı gelıyo ama tık yok.ıkı gun daha bekleyıp gıdıcem yıne doktora.adet olsam ıkıncı gunu yıne gıdıp baktırcaktım kıstlerı atmısmıyım dıye.yok yok yok...:KK43:

mrb kızlar ben bu sıtede yenıyım ama bayadır yazılanları takıp edıyorum.benm sorunum su yardımcı fıkrınızı paylasırsanız cok sevınırım.10 aylık evlıyım.2 ay once suprız gelen bebegımı kaybettım.2 aylıktı.bos gebelıkmıs.sonra 2 ay dınlendıreyım dedım vucudumu sımdı de adtlerım cok duzensızlestı.2 aydır adet olamıyorum.doktora gıttım bır sagda bır solda ıkı tne basıt gorunumlu kıstın var ve gecıkme yapar dedı.farnutal verdı.ılac bıtelı 8 gun oldu kasıklarımda belımde fecı halde agrı var ama gerısı gelmıyo.ne yapıcam bılemıyorum.bekelemkten sıkıldım tabı bıde agrılardan.hep olocakmısım gıbı gelıyo ama tık yok.ıkı gun daha bekleyıp gıdıcem yıne doktora.adet olsam ıkıncı gunu yıne gıdıp baktırcaktım kıstlerı atmısmıyım dıye.yok yok yok...:KK43:

canımcım
adetin bitmeden gidip baktırmanın alemi yok zira kist adet kanamasıyla birlikte vücuttan atılabiliyor. o yüzden fatural verip sökülmesini saglıyor doktor.
2 gün daha bekle ve git ..
kist adeti tutar
bende vardı yok etmiştik, gene var ..

X