Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar burayaaa

tweety7883

Evli.. Mutlu.. Hamile :)
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
1.017
0
akidee canım yeni sayfan hayırlı, uğurlu, bol bebişli olsun..
bu sayfa herkese uğur getirsin inşallah :KK49::emir_bebek:

akideciknane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.170
940
Hayirli olsun canimmm insallah isabetli olur senin sorunun neydi ve neden olmuyor benim yas ve yumurtasizlikdan sanirim rezerv malum yass insallah hayirli olur belki orasa karsilasiriz.sana ne basari verdiler birde fiyat ne kadar bana soylermisin?

twettym sekerimmm cok sagoll gorusemiyoruz ben yogunum malummmm iyi misin senn

tweety7883

Evli.. Mutlu.. Hamile :)
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
1.017
0
Hayirli olsun canimmm insallah isabetli olur senin sorunun neydi ve neden olmuyor benim yas ve yumurtasizlikdan sanirim rezerv malum yass insallah hayirli olur belki orasa karsilasiriz.sana ne basari verdiler birde fiyat ne kadar bana soylermisin?

ne topiğe girer oldun ne msn e o yüzden görüşemiyoruz canım sen cezalısın aslında :)
bende iyiyim çok şükür :KK16:

Son düzenleme:

Puffy68

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
1.216
36

Selam akidecik,
Ben aslında yeniyim tüp bebekte, ilk denememin negatif sonucunu Aralık ayı sonunda aldım hemen akabinde memorialle görüştüm Ocak sonu regl olur olmaz gideceğim yeni tedavi basliyacak reglime 10 gün kaldı heycanla bekliyorum.
Benim sorunum yas rezerv azlığı başka hiç bir sorunum yok esimdede sorun yok.
Benimle cok olumlu konuştular yumurta adedinden cok yumurta kalitesi önemli dediler ilk denememde 4 yumurtam 2 birinci kalite embiryom olmuştu bunları cok olumlu buldular. Şansımın iyi olduğunu düşünüyorlar bu arada kan ve amh testlerini yaptılar. Ultrosona aldılar hiç bir tedavi olmamasına rağmen 3 yumurtam vardi bunu iyi buldular.
Bu arada genc yasta normal yoldan hamileliğim ve doğumum var daha önce dogum yapmak tutunma şansınıza arttırıyormuş bu da iyiymis benim için.
Verilen fiyat 2200€ + ilaçlar / ilaçlarda 1500tl gibi tutuyormuş
Bu arada senin kaçıncı denemen olacak, memeorialdeysen doktorun kim acaba bilgi verirsen sevinirim

ummuseleme

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
2.738
351
selam bende iki defa tüp denedim malesef negatif sonuçlandı..şimdi üçüncü tüp için hazırlanıyorum doktor baya bi testler istedi pıhtılaşma amh vs birde histereskopi yapıcakmış..benimde en son ki tedavimde 4 yumoştan iki embriyo oldu ama ikinci kalteydi ..puffy68 senin maşallah durumun baya iyi bana göre allah hepimizin işini rast getirsin..şimdide ufak kistler olmuş ginseng vermişti doktor acaba o yapmış olabilirmi günde 1di ben 2 içmişim..allah hepimizin yardımcısı olsun..aminn pufy68 ve diğer arkadaşlar yaptığınız özel şeyler varmı paylaşırsanız sevinirim malum hepimiz burda bi umut arıyoruz yazılanları takip ediyoruz...artık bunlar bizim son şanslarımız umarım hayırlı olur bebişli olur:)

Puffy68

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
1.216
36
selam bende iki defa tüp denedim malesef negatif sonuçlandı..şimdi üçüncü tüp için hazırlanıyorum doktor baya bi testler istedi pıhtılaşma amh vs birde histereskopi yapıcakmış..benimde en son ki tedavimde 4 yumoştan iki embriyo oldu ama ikinci kalteydi ..puffy68 senin maşallah durumun baya iyi bana göre allah hepimizin işini rast getirsin..şimdide ufak kistler olmuş ginseng vermişti doktor acaba o yapmış olabilirmi günde 1di ben 2 içmişim..allah hepimizin yardımcısı olsun..aminn pufy68 ve diğer arkadaşlar yaptığınız özel şeyler varmı paylaşırsanız sevinirim malum hepimiz burda bi umut arıyoruz yazılanları takip ediyoruz...artık bunlar bizim son şanslarımız umarım hayırlı olur bebişli olur:)
Selam ummuseleme
Evet görünürde bende her şey iyi gibi gözüküyor ama bu isler birazda şans ısı zar atıp iyiyi bulmak gibi , olan yumurtaların icinde kaliteli olanı yakalamak en önemlisi o yüzden sakin karşılaştırma yapma moralini bozma benim ablamda tüp yaptı 5. De iyi zarı attı kızı 11 yasında ki onun döneminde bazı seyler bu kadar gelişmemişti.
Banada amh ve kan testlerinin tamamı yapıldı amh yi kalan rezervi görmek için yapıyorlar. Histeroskopi yapılacaksa biliyorsun en az 3 ay gibi ara veriyorlar ama doktorun ne der bilemem.
Cok zamanını almazsam bilgi verirmisin sorunun ne , nerede tedavi görüyorsun, yas kaç
Bu arada adacayi ve aslan pencesi iyi diyorlar.Aslan pençesini bir fincan suya koyacaksın demeyim her aksam yatmadan içeceksin. bir cok kürler var bir arkadasım var ondan bilgi alayım sana iletirim o yapıyor.
Ben hiç kur yapmadım doktor kesinlikle yapma dedi tedavi asamasinda ilaclarla etkileime giriyormus ama yapıp iyi sonuc alanlar var.
Ben sadece doktorun verdigi su ek destekleri alıyorum folik asit / eva daily / coenz QH
var.

Yukarı Alt