Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar

Kizlarr hayirli kandillerr olsun rabbim dualarimizi kabul etsin bu topikdekiler bir bir hamile kalsin insallah..ya kizlar ben bugun bir fikir degisikligi yasiyorum istanbul tup bebek merkezini dr ARET KAMAR i cok methediyolar ne kotu bir durum ya bu kararsizlik:KK49::KK49::KK49::KK49:

Kizlarr hayirli kandillerr olsun rabbim dualarimizi kabul etsin bu topikdekiler bir bir hamile kalsin insallah..ya kizlar ben bugun bir fikir degisikligi yasiyorum istanbul tup bebek merkezini dr ARET KAMAR i cok methediyolar ne kotu bir durum ya bu kararsizlik:KK49::KK49::KK49::KK49:

tüp bebek merkezi çok önemli her iki taraflada görüş içine en çok sinen yerde karar kıl bence canım..en çok hangisi titiz çalışıyor ayrıntılara dikkat ediyorsa orası olsun işallah en önemliside sana bebğini getirecek yer olsun işallah..benimde t4 yüksek çıkmıştı doktor tekrar yaptır dedi bügünde tam tersi t4 düşmüş trroid yükselmiş derotu yemiştim iyi geliyor diye tam tersi etki yaptı sanırım..bitkisel kürlerde çok güvenilir olmayabiliyor..yarında endokrin doktoru ile görüşücem işallah iyi geçer..

canım ben topiclerde okuduğum kadarıyla memorial semra hanımı çok duydum özelliklede 40 yaş üstü
tedavilerde oldukça başarılı sonuçlar elde etmiş tabi karar senin içinden nereye gitmek geliyorsa oraya
git ama son kez diyorsan eğer tercihin İSTANBUL' dan yana olsun..

bu tedavinde :KK49: böyle olmanı diliyorum.. Allah yardımcın olsun

Sevgiler :KK16:

Kizlar nerelerdesiniz kan sonuclarim ckdi adete 4 gun kala FSH 3;3 TSH 1;72 LH 6;57 FSH 3;3 PROGESTERON 7;8 procalctine 42 YA Simdi oldummu kaldimmi ne oldum ben alamadim yahuu:KK4:

Kizlar nerelerdesiniz kan sonuclarim ckdi adete 4 gun kala FSH 3;3 TSH 1;72 LH 6;57 FSH 3;3 PROGESTERON 7;8 procalctine 42 YA Simdi oldummu kaldimmi ne oldum ben alamadim yahuu:KK4:

merhaba prolaktin hormonun yüksek gibi geldi bana ama işallah onuda düşürmenin bi çaresi vardır..fsh çok güzel doktorla görüştünmü sonuçlar hakkında ..benim prolaktin hormonuma bakılmadı şimdi sen yazınca aklıma geldi bende baktırıyım işallah bu doktorlar illaki bir şeyi göz ardı ediyorlar.senin için en hayırlı yer nersi ise orası olsun canım en önemliside bebişine kavuşacağın vesile olacak yer olsun..kısmetse ne zaman başlıyorsunuz tedaviye..daha bakacağı şeyler varmı doktorun..herşeye en ayrıntısına kadar baktır canım..bende kolposkopi olucam umarım iyi geçer..ona göre artık tedavi başlıycak kısmetse..hepimizin allah yardımcısı olsun..emeklerimizin karşılığını versin..aminn

bu arada amh hormonuna baktırmışmıydın canım..herşey nasip ama biz elimizden gelen herşeyi yapalım taktir allahın..

KIZLAR GÜNAYDINLARRRR NASILSINIZ ŞİMDİ BEN VE BİR ARKADAŞIMMM TEDAVİYE BAŞLIYORUZ HER İKİMİZDE 6. TÜP BEBEK TEDVAİLERİMİZ ALLAHIN ZİNİ İLEEE İNŞŞŞ İYİ (hayırlı )ONUÇ ALMAK İÇİN YASİN OKUYACAĞIZ YARDIMCI OLMAK İSTERMİSİNİZ (YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ÖZELİME YAZARSANIZ SEVİNİRM )

KIZLAR GÜNAYDINLARRRR NASILSINIZ ŞİMDİ BEN VE BİR ARKADAŞIMMM TEDAVİYE BAŞLIYORUZ HER İKİMİZDE 6. TÜP BEBEK TEDVAİLERİMİZ ALLAHIN ZİNİ İLEEE İNŞŞŞ İYİ (hayırlı )ONUÇ ALMAK İÇİN YASİN OKUYACAĞIZ YARDIMCI OLMAK İSTERMİSİNİZ (YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ÖZELİME YAZARSANIZ SEVİNİRM )

hayırlı olsun tedavin işallah bu denemende kavuşursun hayırla sağlıkla..nerde yaptıracaksın canım tedavini..yolun açık olsun

Selam akidecik,
Ben aslında yeniyim tüp bebekte, ilk denememin negatif sonucunu Aralık ayı sonunda aldım hemen akabinde memorialle görüştüm Ocak sonu regl olur olmaz gideceğim yeni tedavi basliyacak reglime 10 gün kaldı heycanla bekliyorum.
Benim sorunum yas rezerv azlığı başka hiç bir sorunum yok esimdede sorun yok.
Benimle cok olumlu konuştular yumurta adedinden cok yumurta kalitesi önemli dediler ilk denememde 4 yumurtam 2 birinci kalite embiryom olmuştu bunları cok olumlu buldular. Şansımın iyi olduğunu düşünüyorlar bu arada kan ve amh testlerini yaptılar. Ultrosona aldılar hiç bir tedavi olmamasına rağmen 3 yumurtam vardi bunu iyi buldular.
Bu arada genc yasta normal yoldan hamileliğim ve doğumum var daha önce dogum yapmak tutunma şansınıza arttırıyormuş bu da iyiymis benim için.
Verilen fiyat 2200€ + ilaçlar / ilaçlarda 1500tl gibi tutuyormuş
Bu arada senin kaçıncı denemen olacak, memeorialdeysen doktorun kim acaba bilgi verirsen sevinirim

Merhaba,
Umarim bu yil hepimiz anne oluruz...
Ben de tup bebek yaptiricam insallah yazin, yukarida verdigin fiyat, 2200 euro ya sanirim testler, muayeneler falan dahil degildir degil mi?
Bilgi verebilirsen cok cok sevinirim.
Selamlar

Kizlar merhabalar görüşmeyeli nasılsiniz....
Ben istanbulda yasıyorum ama ailemin tamamı izmirde yeni tedaviye başlamadan kaçtım gittim annemin ve ablamın dizinin dibine.
Sonra dondüm evde yığınla halledilecek is , onlarida bitirdim.
Ve yeni tedaviyede memorialde basladim bu gun ignelerin 3. Gunu su anda her şey cok yolunda gidiyor
Dualarınızı bekliyorum bu arada sizin durumlar nasıl
ALLAH'A emanet olun....

Merhaba,
Umarim bu yil hepimiz anne oluruz...
Ben de tup bebek yaptiricam insallah yazin, yukarida verdigin fiyat, 2200 euro ya sanirim testler, muayeneler falan dahil degildir degil mi?
Bilgi verebilirsen cok cok sevinirim.
Selamlar

Selam
Bende kendim ve bu yolda ilerleyen herkes için dua etmekteyim hepimiz için hayırlısı.
Size söyle bilgi vereyim , 2200€ standart testler + muayne ücreti dahil paket fiyatı
(ilk muayneden sonra tedaviye devam edilecekse ilk muayne fiyati da alınmıyor )
( standart testlere fsh , e2 , prolaktin dahil )
Bunun dısında ilaçlarınız var kendiniz alıyorsunuz kullanılan doza göre değişiyor ama takibi 1500 tl civarı tutuyor
Umarım yardımcı olmusumdur

selaam hayırlı olsun canım tedavin..işallah sorunsuz bir şekilde geçer ve bebeğini kucağına alırsın..bende kolposkopiyi bekliyorum olduktan sonra bakalım doktor ne diycek..allah yardımcımız olsun işallah ..tedavinle ilgili gelişmelerini yaz canım hayırlı haberlerini bekliyoruz..yumoşlar güzel güzel büyüüsün iaşallah :)

selaam hayırlı olsun canım tedavin..işallah sorunsuz bir şekilde geçer ve bebeğini kucağına alırsın..bende kolposkopiyi bekliyorum olduktan sonra bakalım doktor ne diycek..allah yardımcımız olsun işallah ..tedavinle ilgili gelişmelerini yaz canım hayırlı haberlerini bekliyoruz..yumoşlar güzel güzel büyüüsün iaşallah :)

Dileklerin için teşekkürler , hep dua ediyorum hepimiz için.
Daha tedavi yeni başladı şimdilik sorun yok zaman ilerledikçe neler oluyor yazarım.
Sizinde bir an önce tedaviye başlamanızı diliyorum inanın , çünkü cok guzel ve umut dolu bir süreç
Nedense hepimiz için icimde cok iyimser bir his var her şey yolunda gidecek :)))))

Dileklerin için teşekkürler , hep dua ediyorum hepimiz için.
Daha tedavi yeni başladı şimdilik sorun yok zaman ilerledikçe neler oluyor yazarım.
Sizinde bir an önce tedaviye başlamanızı diliyorum inanın , çünkü cok guzel ve umut dolu bir süreç
Nedense hepimiz için icimde cok iyimser bir his var her şey yolunda gidecek :)))))

amin pufy68 ..işallah ddiğin gibi dileğin gibi olur..bende buğun tromboli kan sonuçlarımı aldım kanda pıhtılaşma sorunu varmış..varya iki defa tüp denediğim hastaneye hakkımı helal etmiyorum..araştıralım dememe rağmen gerek yok sizin zaten bi çocuk var..yaştan kaynaklı yumurtalar kalitesiz dediler..tamam buda var ama olacağı varsada bu şartlarda olmazki zaten ..off allah hepimizin yardımcısı olsun..bakalım kolposkopide ne çıkacak..işallah emeklerimizin karşılığıı allahım versin..tez zamanda güzel haberler duyalım işallah..senin kaç yumoş oldu canım işallah güzel güzel büyürler bebek olarak dönerler :)

Kizlar oncellikle topige gelen butun arkadaslara kocaman bir hosgeldiniz ve tedaviye baslayanlara hayirlar olsun bende biletimi aldim 15 inde ucuyorum bakalim ne olcak ?banada fiyat 2100 euro dediler bakalim keske olsada hepimiz hamileyiz yazabilsek bu arada yasin ben hhepinize okuyacagim buraki arkadaslarim bana toplanip yasine basladi.artik gun gun yazariz belirtilerimizi ben onceden baska bir topic deydim ilk tedaviye basladigim zamanlarda oldukca boburlenen ve cok bilmis birinden o kadar olumsuz seyler aldimki tedavi boyunca pozitifligin onemini oldkca iyi biliyorum.Burada hepimize destek ve moral lazim kimsenin vucudu fizyolojii birbirine benzemez ama sunu biliyorumki hepimizin yuregi ayni sey icin atiyo.ben butun temiz kalpli anne adaylarinin bu yolda basaracagina inaniyorum.kim memoriale gidiyorrr kizlarr??

Aaaaa meger herkes buradaymis. N'oluyo boyle bensiz!! :) Ben de nerede herkes kimse gorunmuyor diyordum. Bundan sonra 38 ve 40 sayfalarina ayri ayri yazmam lazim o zaman. Akidecik sayfan hayrli olsun.
Ben artik hafiften donasyon fikri ile flort ediyorum, hatta tasiyici annelik de goz kirpiyor. Cok arastiriyorum, bulduklarimi toparlayip ilgili sayfaya yazacagim. Ooof of, bakalim... Memorial ile konusup durumumun umutsuz olup olmadigini anlamam lazim.
Hepinize iyi sanslar.

sela...kampa neden bu kadar umutsuzsun allahtan umut kesilmez....nasipte varsa gelecek bizde elimizden geleni yapmalıyız..biliyorum çok yıpranıyoruz ama en azından tedavi olabiliyoruz ..allahım hepimizin emeklerinin karşılığını en kısa sürede vaersin aminn..pufy68 tedavin nasıl gidiyor ne aşamadasın..umarım hepimize umut olursun...

Kampamm hosgeldin sagolasin sizleri burda gormek cok guzel .cnm benim hicc kendini uzmee bu yolda ugrasan herkesin kucagi doluyor unutma yol ne olursa olsun annelige cikiyorsa korku yok.butun kizlar toplandik bakacagiz bir caresine dualarla bilgilerle anne olacagiz.T rahim anne olmay engelmi? ters rahim olan hamile kaliyor bu sanirim farkli biseymi?tasiyici anne ancak rahimin olmazsa dusunulur canim sikma canini olacakkkk.

ummuselam ve tum topicdeki kizlar azimliyiz basaracagiz.

amin pufy68 ..işallah ddiğin gibi dileğin gibi olur..bende buğun tromboli kan sonuçlarımı aldım kanda pıhtılaşma sorunu varmış..varya iki defa tüp denediğim hastaneye hakkımı helal etmiyorum..araştıralım dememe rağmen gerek yok sizin zaten bi çocuk var..yaştan kaynaklı yumurtalar kalitesiz dediler..tamam buda var ama olacağı varsada bu şartlarda olmazki zaten ..off allah hepimizin yardımcısı olsun..bakalım kolposkopide ne çıkacak..işallah emeklerimizin karşılığıı allahım versin..tez zamanda güzel haberler duyalım işallah..senin kaç yumoş oldu canım işallah güzel güzel büyürler bebek olarak dönerler :)

""""" selam canım kan sonuclarına baktirman iyi olmuş bazen nereye guvenecegimizi şaşırıyoruz aynı seyleri ilk tedavide bende yasadım o kadar eksik varmış ki bu tedavide anladım ama ne yapalım hayırlısı buymuş dedik ama bu sefer klinik isi siki tuttu her seye detayli baktı sonra tedaviye başladı , kolposkopi sonucunu bildirirsen sevinirim bende senin durumunu merak ediyorum inşallah yüzümüzün akıyla çıkarız bu isten. Benim su an 3 yumosum var ve bu gün toplandılar su anda anda döllenme haberi bekliyorum cok endişeli ve heyecanlıyım.
ALLAH yardımcımız olsun....

Kizlar oncellikle topige gelen butun arkadaslara kocaman bir hosgeldiniz ve tedaviye baslayanlara hayirlar olsun bende biletimi aldim 15 inde ucuyorum bakalim ne olcak ?banada fiyat 2100 euro dediler bakalim keske olsada hepimiz hamileyiz yazabilsek bu arada yasin ben hhepinize okuyacagim buraki arkadaslarim bana toplanip yasine basladi.artik gun gun yazariz belirtilerimizi ben onceden baska bir topic deydim ilk tedaviye basladigim zamanlarda oldukca boburlenen ve cok bilmis birinden o kadar olumsuz seyler aldimki tedavi boyunca pozitifligin onemini oldkca iyi biliyorum.Burada hepimize destek ve moral lazim kimsenin vucudu fizyolojii birbirine benzemez ama sunu biliyorumki hepimizin yuregi ayni sey icin atiyo.ben butun temiz kalpli anne adaylarinin bu yolda basaracagina inaniyorum.kim memoriale gidiyorrr kizlarr??

"""" sende hosgeldin topigimizin sahibi :))))))
Yeni tedavin için hayırlar diliyorum umarım her şey yolunda gider huzurlu , mutlu az endişeli bir tedavi süreci yasarsın çünkü zaten o kadar ilaç hormonları alt üst ediyor bir de tedavi sürecinin zorlukları pozitif bir ruh halı gerektiriyor çevrende hep güller acsın bu surecte yuzunu guldursun inşallah.....
Ben yasıne başladım kendim için ve bu yolda olanlar için su ana kadar 2 tane okudum bu aksamda kısmete 1 tane okuyacağım bu arada esimede okutuyorum , geçtiğimiz pazarda Eyüp sultana gittim hepimiz için dua ettim.
Sakin tedavi sürecinde topikte veya gercek yasamda seni rahatsız eden ortamlara girme kaç oralardan bize en cok moral lazım ben başka topiklerede arada giriyorum ama en ufak negatiflik sezdigimde bir daha girmiyorum bütün bunlara gerek yok su anda hepimize destek lazım bunun için buradayız.
Ben memorialdeyim tedavim gecen persembe basladi ve bu gün opu yapıldı nur hn yapti şimdi dollenme bilgisi ve transfer için telefon bekliyorum....
ALLAH yardımcımız olsun .....

Aaaaa meger herkes buradaymis. N'oluyo boyle bensiz!! :) Ben de nerede herkes kimse gorunmuyor diyordum. Bundan sonra 38 ve 40 sayfalarina ayri ayri yazmam lazim o zaman. Akidecik sayfan hayrli olsun.
Ben artik hafiften donasyon fikri ile flort ediyorum, hatta tasiyici annelik de goz kirpiyor. Cok arastiriyorum, bulduklarimi toparlayip ilgili sayfaya yazacagim. Ooof of, bakalim... Memorial ile konusup durumumun umutsuz olup olmadigini anlamam lazim.
Hepinize iyi sanslar.

""""" selam kampa buradada karşılaştık :))))
Nacizane fikrim ( ukalalik kabul etmezsen ) Once bir memorialle görüş bence , direkt Semra hn dan randevu al bir görüş net bilgi al sakin moralini bozma umudunu kırma , benimde amh düşüktu ama bu tek basına bir şey göstermiyormuş ayrıca farklı tekniklerde var tedavde mini tüp gibi , sonuçta rahim yaslanmıyor mini tüp ile yumurta biriktirip devam edebilirsin.
Sanada bol şans diliyorum....

sela...kampa neden bu kadar umutsuzsun allahtan umut kesilmez....nasipte varsa gelecek bizde elimizden geleni yapmalıyız..biliyorum çok yıpranıyoruz ama en azından tedavi olabiliyoruz ..allahım hepimizin emeklerinin karşılığını en kısa sürede vaersin aminn..pufy68 tedavin nasıl gidiyor ne aşamadasın..umarım hepimize umut olursun...

"""" canım biraz önce yazdım ama tekrar anada yazayım benim hızlı yumoslar toplandı bugün şimdi umutla döllenmis haberi bekliyorum 1 tanecik olsun benim olsun ama fazlasına hayir demem:))))

Puffyyy supersin masallah sana canimmmmmmm insallah 3 ude dollenecek hayirlisiyla buna inaniyorumm bebek haberi alicam senden yarinda hayirli haber gelecek.evet o bahsettigim durum cok ekstrem aama o topicde cok degerli insanlar ar e onlari cok seviyorum.canim senin problemin neydi neden olmuyodu?birde sende ne ilclari kullandilar?

X