Grafiklerle Cuma Zayıflama Yarışması

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.124
29.762

Sevgili Dream00 Dream00

2019 yılının Haziran ayında 66 kilo ile yarışmamıza katıldın.
Henüz 3 aydır bizimle olmana rağmen emin ve istikrarlı adımlarla hedefine doğru ilerliyorsun.

1.jpg

Yarıştığın süre çok kısa olduğu için biraz da olsa yorum yapabilmek adına, bugüne kadar hazırlamış olduğum grafiklerden farklı olarak senin kilonu etaplara göre yazdım.

En yüksek kiloyu sen de herkes gibi giriş yaptığın dönemde vermişsin.
Sonrasında ise en az kilo verdiğin etap 100 gr. kayıp ile 637. etap olmuş. Bunun sebebi muhtemelen bir önceki etapta 1 kilo kaybetmiş olmandır.

633. etapta ise ivmeyi biraz hızlandıran bir kilo kaybın olmuş: 1,2 kilo kaybetmişsin.

Grafiğin genel eğimine baktığımızda sert iniş ve çıkışlar yok, uyumlu ve dengeli bir kilo kaybı.
Hedefine ulaşmana ise sadece 1,3 kilo kalmış.

En kötü ihtimalle 2 hafta sonra mezun olursun. Ama son etapta 100 gr. kaybetmiş olduğunu hatırlarsak bu daha önce de olabilir.

Son bildirdiğin kiloya (59,3) göre vücut ağırlığının %10 undan kurtuldun, tebrikler.

2.jpg

Hedefine bir an önce ulaşmanı ve bir daha kilo almamanı, sağlıkla yaşamanı temenni ediyorum.

Başarın için kocaman alkışlar! :KK9: :KK9: :KK9:

Dream00

🏆 9. Takım Mezunu 🏆
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2014
4.266
12.302

Sevgili Dream00 Dream00

2019 yılının Haziran ayında 66 kilo ile yarışmamıza katıldın.
Henüz 3 aydır bizimle olmana rağmen emin ve istikrarlı adımlarla hedefine doğru ilerliyorsun.

Eki Görüntüle 2304313

Yarıştığın süre çok kısa olduğu için biraz da olsa yorum yapabilmek adına, bugüne kadar hazırlamış olduğum grafiklerden farklı olarak senin kilonu etaplara göre yazdım.

En yüksek kiloyu sen de herkes gibi giriş yaptığın dönemde vermişsin.
Sonrasında ise en az kilo verdiğin etap 100 gr. kayıp ile 637. etap olmuş. Bunun sebebi muhtemelen bir önceki etapta 1 kilo kaybetmiş olmandır.

633. etapta ise ivmeyi biraz hızlandıran bir kilo kaybın olmuş: 1,2 kilo kaybetmişsin.

Grafiğin genel eğimine baktığımızda sert iniş ve çıkışlar yok, uyumlu ve dengeli bir kilo kaybı.
Hedefine ulaşmana ise sadece 1,3 kilo kalmış.

En kötü ihtimalle 2 hafta sonra mezun olursun. Ama son etapta 100 gr. kaybetmiş olduğunu hatırlarsak bu daha önce de olabilir.

Son bildirdiğin kiloya (59,3) göre vücut ağırlığının %10 undan kurtuldun, tebrikler.

Eki Görüntüle 2304312

Hedefine bir an önce ulaşmanı ve bir daha kilo almamanı, sağlıkla yaşamanı temenni ediyorum.

Başarın için kocaman alkışlar! :KK9: :KK9: :KK9:
Cok tsk ederim. Emeginize saglik😘😘
Hedefim basarabilirsem bu hafta mezun olmak. Allahtan hayirlisi 🤗🤗

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.124
29.762

Sevgili ervanazlim ervanazlim

2018 yılının Şubat ayında 85,5 kilo ile yarışmamıza katıldın. Nisan ayında tartı değişimi kaynaklı 1,8 kiloluk artışı hem kayıt hem de hedef kilona yansıttığım için grafiklerde kayıt kilosunu 87,3 olarak görüyorsun.

2018 yılında sadece 4 ay bizimleydin ve bu sürede 9,7 kilo kaybetmeyi başardın.
İstikrarlı gidiyordun ki bir bebeği dünyaya davet ettiğin için izne ayrıldın. Allah analı, babalı, sağlıklı bir hayat bağışlasın. :nazar:

1.png

Doğum sonrası yeniden aramıza geldiğinde aradan yaklaşık 15 ay geçmişti.
Doğum öncesi verdiğin 9,7 kilonun 7,5 kilosunu geri almıştın aramıza döndüğünde.

Ama hala kayıt kilondan aşağıdaydın. Ki bu da bana kalırsa, zayıflamaya yönelik irade ve isteğini ortaya koyuyor.

Dönüşünden bu yana geçen 2 ayda 2,5 kilo verebilmişsin.

Son bildirdiğin kiloya (82,6) göre vücut ağırlığının %5 indan kurtuldun, tebrikler.
Hedefine ulaşmana 10,8 kilo kalmış. Ayda ortalama 2 kilo vermeyi hedeflersen yeni yılın başlarında ulaşmış olursun.

2.png

ervanazlim

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
5 Aralık 2015
5.023
11.484

Sevgili ervanazlim ervanazlim

2018 yılının Şubat ayında 85,5 kilo ile yarışmamıza katıldın. Nisan ayında tartı değişimi kaynaklı 1,8 kiloluk artışı hem kayıt hem de hedef kilona yansıttığım için grafiklerde kayıt kilosunu 87,3 olarak görüyorsun.

2018 yılında sadece 4 ay bizimleydin ve bu sürede 9,7 kilo kaybetmeyi başardın.
İstikrarlı gidiyordun ki bir bebeği dünyaya davet ettiğin için izne ayrıldın. Allah analı, babalı, sağlıklı bir hayat bağışlasın. :nazar:

Eki Görüntüle 2539347

Doğum sonrası yeniden aramıza geldiğinde aradan yaklaşık 15 ay geçmişti.
Doğum öncesi verdiğin 9,7 kilonun 7,5 kilosunu geri almıştın aramıza döndüğünde.

Ama hala kayıt kilondan aşağıdaydın. Ki bu da bana kalırsa, zayıflamaya yönelik irade ve isteğini ortaya koyuyor.

Dönüşünden bu yana geçen 2 ayda 2,5 kilo verebilmişsin.

Son bildirdiğin kiloya (82,6) göre vücut ağırlığının %5 indan kurtuldun, tebrikler.
Hedefine ulaşmana 10,8 kilo kalmış. Ayda ortalama 2 kilo vermeyi hedeflersen yeni yılın başlarında ulaşmış olursun.

Eki Görüntüle 2539348

Eline emeğine sağlık 😍 çok teşekkür ediyorum 😘 ne güzel kilo vermişim zamanın da 😌 az gitmiş ama gitmiş yeni yıla yeni bir ben armağan etmek için 3. Takımla devam ediyorum ☺ sahgull sahgull kaptanımın emeği büyük kedilovic kedilovic U Uykucu melek pisi pisi kopatim pisi pisi kopatim Hepfitim Hepfitim desteklerini her zaman hissettiğim canım takımım hep birlikte mezun olacağız bu takımdan 🤗

Hepfitim

❤3.Takım Kaptan Yarısı ❤12.2.18 B:109 G:85 H:72
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
24 Eylül 2016
9.322
18.943

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.124
29.762

Sevgili Hepfitim Hepfitim

2017 yılının Aralık ayında 109 kilo ile yarışmamıza katıldın.

1.png

Kayıt tarihinden bugüne kadar olan grafiğe baktığımızda istikrarlı kilo vermeyi başardığını görüyoruz.
Sadece iki kez kilo almışsın, biri Temmuz 2018 de 1,1 kilo diğeri de Aralık 2018 de 500 gr.

2019 yılında ise kilo verme hızın yavaşlamış.
Bugüne kadar verdiğin 27,3 kilonun 21,9 kilosunu 2018 yılında vermişsin.
2019 yılında verdiğin kilo ise toplam 5,4.
Tabii bunda takım olarak izne ayrılmış ve yaklaşık 3 aylık süreyi yarışma ortamından uzak geçirmiş olmanın etkisi var. Yine de buna rağmen kilo almamış olman büyük başarı, tebrikler!

Son bildirdiğin kiloya (81,7) göre vücut ağırlığının %25 inden kurtuldun, tebrikler. :KK9: :nazar:
2.png

72 kilo olan hedefine ulaşmana yaklaşık 10 kilo kalmış ki bu, bugüne kadar verdiğin kilonun yarısından bile az.
Hedefine bir an önce ulaşmanı ve bir daha kilo almamanı, sağlıkla yaşamanı temenni ediyorum. 🌼

Hepfitim

❤3.Takım Kaptan Yarısı ❤12.2.18 B:109 G:85 H:72
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
24 Eylül 2016
9.322
18.943

Sevgili Hepfitim Hepfitim

2017 yılının Aralık ayında 109 kilo ile yarışmamıza katıldın.

Eki Görüntüle 2547634

Kayıt tarihinden bugüne kadar olan grafiğe baktığımızda istikrarlı kilo vermeyi başardığını görüyoruz.
Sadece iki kez kilo almışsın, biri Temmuz 2018 de 1,1 kilo diğeri de Aralık 2018 de 500 gr.

2019 yılında ise kilo verme hızın yavaşlamış.
Bugüne kadar verdiğin 27,3 kilonun 21,9 kilosunu 2018 yılında vermişsin.
Tabii bunda takım olarak izne ayrılmış ve yaklaşık 3 aylık süreyi yarışma ortamından uzak geçirmiş olmanın etkisi var. Yine de buna rağmen kilo almamış olman büyük başarı, tebrikler!

Son bildirdiğin kiloya (81,7) göre vücut ağırlığının %25 inden kurtuldun, tebrikler. :KK9: :nazar:
Eki Görüntüle 2547635

72 kilo olan hedefine ulaşmana yaklaşık 10 kilo kalmış ki bu, bugüne kadar verdiğin kilonun yarısından bile az.
Hedefine bir an önce ulaşmanı ve bir daha kilo almamanı, sağlıkla yaşamanı temenni ediyorum. 🌼
Tesekkur ederim kaptanim
Bu bana güzel motive oldu
Ellerine emeğine sağlık ❤❤

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.124
29.762

Sevgili DilaBg DilaBg

2016 yılının Mart ayında 70,8 kilo ile yarışmamıza katıldın.

İzne ayrıldığın Ağustos ayına kadar geçen yaklaşık 5 ay içinde ufak iniş çıkışlar olsa da 9,5 kilo vermeyi başarmışsın.
İzne ayrılışın Ağustos 2016, kilon 61,4.
İzinden dönüşün Ağustos 2019, kilon 69,5.
İzinli kaldığın süre üç yıl, aldığın kilo ise 8,1.

1.png

Kaba bir hesapla yarışmada iken 5 ayda verdiğin kiloyu, izinde olduğun üç yılda geri almışsın.
Yine de yarışmaya dönüş kilon, yarışmaya kayıt kilondan aşağıda.
Bizimle yeniden beraber olduğundan bu yana geçen yaklaşık 4 ay içinde 7,5 kilo verebilmişsin.

Bu da kiloyu kontrol edebildiğini, istediğinde yapabildiğini gösteren yeterli bir kanıt bana kalırsa.

Son bildirdiğin kiloya (62) göre vücut ağırlığının %12 sinden kurtuldun, tebrikler.

2.png

57 kilo olan hedefine ulaşmana sadece 5 kilo kalmış, yolun çoğunu yürümüşsün. :nazar:

DilaBg

Baş.kilo: 74 / Güncel kilo: 60,7 / Hedef: 55✌️
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2013
1.789
2.990

Sevgili DilaBg DilaBg

2016 yılının Mart ayında 70,8 kilo ile yarışmamıza katıldın.

İzne ayrıldığın Ağustos ayına kadar geçen yaklaşık 5 ay içinde ufak iniş çıkışlar olsa da 9,5 kilo vermeyi başarmışsın.
İzne ayrılışın Ağustos 2016, kilon 61,4.
İzinden dönüşün Ağustos 2019, kilon 69,5.
İzinli kaldığın süre üç yıl, aldığın kilo ise 8,1.

Eki Görüntüle 2556636

Kaba bir hesapla yarışmada iken 5 ayda verdiğin kiloyu, izinde olduğun üç yılda geri almışsın.
Yine de yarışmaya dönüş kilon, yarışmaya kayıt kilondan aşağıda.
Bizimle yeniden beraber olduğundan bu yana geçen yaklaşık 4 ay içinde 7,5 kilo verebilmişsin.

Bu da kiloyu kontrol edebildiğini, istediğinde yapabildiğini gösteren yeterli bir kanıt bana kalırsa.

Son bildirdiğin kiloya (62) göre vücut ağırlığının %12 sinden kurtuldun, tebrikler.

Eki Görüntüle 2556637

57 kilo olan hedefine ulaşmana sadece 5 kilo kalmış, yolun çoğunu yürümüşsün. :nazar:
Ellerinize sağlık :KK200: Çok güzel olmuş :KK36:

Yukarı Alt