1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
 3. Notu Gizle

Popüler Konu Preseed kullananlar

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve aXhi tarafından 18 Ekim 2008 başlatılmıştır.

  18 Ekim 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 1. aXhi

  aXhi Popüler Üye Üye

  Katılım:
  26 Eylül 2009
  Mesajlar:
  992
  Beğenildi:
  1.093
  Ödül Puanları:
  103
  pre-seed_tube.jpg


  Pre~seed Multi Use Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı Vajinal jel


  Preseed Nedir: Doğru bir şekilde vajinaya uygulandığında, hamile kalmaya çalışılan dönemlerde dahi sperme zarar vermeden, nemliliği tazeler. Artan vajinal kuruluk dönemlerinde, diğer benzeri vajinal nemlendiricileri-yağlandırıcıları kullanmaktan sakınılmalıdır.

  Preseed Jel kullananlar bebek sahibi olmaya çalışırken, çoğu vajinal jeller-nemlendirici, spermleri yavaşlatarak veya öldürerek yumurtaya ulaşmasını engellemektedir. Preseed Jel Sperm Dostu vajinal jel, benzersiz formülü ile spermlere zarar vermeyerek, bebek sahibi olma çalışmalarınıza önemli ölçüde yarar sağlamaktadır.

  Laboratuar ortamında yapılan çalışmaların fotoğraflarında yer aldığı gibi, diğer nemlendiriciler ile Preseed jel içindeki spermlerin yüzme kabiliyetleri karşılaştırılıyor.


  Preseed Jel Kullananlar Kimlerdir:


   • Açıklanamayan infertilite (kısırlık, sebepsiz yere çocuk sahibi olamayan) hasta grubunda,
   • IUI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICSI (mikroenjeksiyon) tedavileri öncesinde,
   • UI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICSI (mikroenjeksiyon) tedavilerinde negatif sonuç almış hastaların bekleme süreçlerinde
   • Ovülasyon (yumurtlama) takibi için ultrason muayenesinde
   • Timed Intercourse (zamanlı cinsel ilişkiden kaynaklanan vajinal kuruluk)
   • IUI (aşılama) işlemi sırasında
   • IVF (tüp bebek) embriyo transferinde
   • ICSI (mikroenjeksiyon) embriyo transferinde
   • Disparoni (ağrılı cinsel ilişki yaşayan) hastalarda,
   • Menapoz sonrası hasta grubunun kuruluk tedavisinde kullanılmaktadır.

  Pressed Hamile Kalmak için çaba harcayanlara özel üretilmiş bir üründür. Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " Vajinal Jel, sperme zarar vermeden en çok ihtiyaç duyulan yerde, içten bir nemlendirme sağlamaktadır. Hamile kalmaya çalışırken dahi güvenle kullanılabilir. Vajinal kuruluğun arttığı zamanlarda, diğer ürünler sperm üzerindeki zararlı etkilerinden dolayı kullanılmamalıdır. Çünkü Preseed Vajinal Jelin benzeri ürünlere göre;

  • pH seviyesi, üretken servikal sıvıyla dengelenmiştir.
  • Sperme zarar vermeyen özel formülü patentle, Dünyada koruma altına alınmıştır.
  • Antioksidan desteği için DOĞAL Arabinogalaktan içerir.
  • İç uygulamayla vajina ve serviksi kaplar.
  • Klinik olarak test edilmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.


  Pressed Kullanımı: 40 gr.lık tüp olarak 6 adet plastik ve 9 adet plastik uygulama enjektörü bulunan ürünlerden oluşur. İlişki öncesinde, vajina içine uygulanmak istenildiğinde, ürün miktarı kullanıcı tarafından belirlenmektedir. ( Tavsiye edilen miktar 3 gr - 4 gr )

  Preseed Jel ihtiyaç duyulan yerde vajinal kuruluğu rahatlatmak amacıyla içten uygulama için önceden tasarlanan plastik uygulama enjektörlere sahiptir. İlişki öncesinde vajinal kuruluğu rahatlatmak için, Pre~seed vajinanın derinine kadar uygulanmalıdır. Böylece ürünün, vajina ve dış serviksi kaplaması sağlanmış olur.

  1-) İlk kullanımdan önce, tüpün sızdırmaz kapağını çıkarın.

  2-Preseed Jel cinsel birleşmeden 15 dk. Öncesine kadar uygulanabilir. Cinsel birleşmeden önce uygulanması Pressed in tüm vajinaya dağılmasına izin verir.

  3-) Plastik enjektörü ucu tüpe doğru sıkıca çevirerek Preseed tüpüne yerleştirin.

  4-) Nazikçe Preseed Jel i enjektöre sıkın, dolana kadar yada istene miktar elde edilene kadar sıkmaya devam ediniz. Tavsiye edilen miktar 3gm - 4gm dolma çizgisidir. Enjektörü tüpten ayırırken, ucunun yukarıya doğru olmasına dikkat ediniz, böylece ürün dökülmez. Her kullanımdan sonra tüpün kapağını kapatın ve alt kısmından itibaren tüpü kıvırın.

  5-) Preseed Jel i enjektörde kullanmadan önce 30 dk. Fazla bırakmayınız. Bu demektir ki, Preseed' i enjektöre koyar ancak 30 dk. İçin de vajinaya uygulamaz iseniz, kullanılmayan Preseed' in çöpe atılması gerekir.

  6-) Preseed' i uygulamak için enjektörü vajinada derine doğru yerleştirin. Bu ayakta dururken, sırt üstü yatarken veya tuvaletteki gibi otururken yapılabilir.

  7-) Enjektörü tutarken yağlandırıcının vajinaya boşalması için yavaşça pistonu tamamen itiniz.

  8) Enjektörü vajinadan çıkarın.

  9-) Vücudunuz için uygun miktarda nemi elde etmek için ürünü boşalttıktan sonra hafifçe ıkının. Bu vücudunuzun ihtiyaç duymadığı fazla Preseed' i çıkaracaktır. Gerekirse, uygulama sonrası vulvanızda kalan ürünü kâğıt havlu ile hafifçe silin.

  Plastik enjektörler her kullanım sonrası atılabilir veya tekrar kullanım için yıkanabilir. Kullanılan enjektörü vajinadan çıkardıktan hemen sonra, pistonu çıkarın. Sabun ve su ile her iki parçayı yıkayın. Temiz akan su ile her iki parçayı iyice durulayın. Tozsuz bir ortamda, her iki parçayı temiz kuru bir bez üzerine koyun ve tamamen kurumasına izin verin. Kuruduktan sonra, piston tekrar takılarak, orjinal kutu içerisinde saklayınız.

  Bebek sahibi olma çalışmalarında evde yapılacak olan ovülasyon(yumurtlama) takiplerinde, %99 doğruluk oranına sahip İdrardan Ovülasyon Testi veya tükürükten yapılan ve sınırsız kullanıma sahip Tükürükten Ovülasyon Mikroskobu kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Ayrıca, hamile olup olmadığınızı, 10 günden kısa bir sürede sonuç veren, yine %99 doğruluk oranına sahip Babystart Hamilelik Testi ile anlayabilirsiniz.

  Preseed doğal vücut salgılarını (sekresyon) en iyi şekilde taklit edebilmek için vajinal kanalın içine uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Preseed' in ilişki öncesinde vajina içine doğru uygulanmasıyla birlikte, patentli antioksidan desteği olan arabinogalaktan bitkisi içeren özel formülü vajina kanalını ve servikal girişi kaplar. Bu da spermin, boşalmayla birlikte kendisi için en uygun ortama ulaşmasını sağlar.

  Çocuk sahibi olmaya çalışan çiftler tarafından kullanılan özel ürünümüz Preseed, en çok ihtiyaç duyulan yerde ekstra nemlendirme sağlar. Doğal yolla hamile kalmak isteyen çiftlere yardımcı olur.
  Bunları unutmayın!


  Gebelik birçok faktöre bağlı. Doğurganlık 25-27’li yaşlarda en yüksek seviyeye ulaşıyor. Özellikle 32 yaşından sonra inişe geçiyor. Biyolojik saat ilerledikçe kadının gebe kalma şansı giderek azalıyor. Yaşla birlikte yumurtalıklardaki yumurta sayısı ve kalitesi azalıyor. 20 yaşında bir kadın ile 21 yaşındakinin gebe kalma olasılıkları arasındaki fark çok büyük değilken, 30’lu yaşlarda bu fark daha fazla anlam kazanıyor. Doğal yolla gebelikte şansı artırmak için bunları deneyebilirsiniz:

  * Haftada ortalama 3 kez cinsel ilişkiye girin

  * Yumurtlamanın olduğu günlerde cinsel ilişki, gebelik şansını artırır.
  * Stres ve obeziteden uzak durun. Çünkü ikisi de hamile kalmayı engelleyen faktörler. Stres kısırlık vakalarında önemli bir faktör. Salgı bezlerini etkiliyor, bu nedenle hormonların salınımında problem oluyor. Obezite, doğurganlığı azaltmasa da yağ dokusundan salınan kadınlık hormonunun fazla olmasıyla yumurtlamayı baskılayabiliyor.
  * Çalışma saatlerinin uzaması, trafik stresinin yaşanması gibi koşullar, kadına yorgunluk olarak geri dönüyor. Yorgunluk da cinsel arzuyu azaltarak ve cinselliğe ayrılan süreyi kısıtlıyor.

  Tüm Sorunları Çözmüyor

  Jel bütün kısırlık sorunlarını çözmüyor. Azoospermi (hiç canlı sperm bulunmaması), menapoz, hiç yumurta üretiminin olmaması, iki tüpün de tıkalı olması, ciddi rahim bozuklukları ve endometriozis hastalarında hamilelik sağlaması mümkün değil.

  Araştırmalara göre Pre-seed vajinal jel, anlaşılmayan nedenlerle çocuk sahibi olamayan çiftlerde, sperm sayısı ve hareketlilik azlığı olanlarda, tek tüpün tıkalı olduğu hastalarda, polikistik over sendromu hastalarında, hormonal düzensizlik yaşayan kadınlarda yüzde 20 oranında başarılı. Dr. Arslan, “Ülkemizde tüp bebek başarı oranın yüzde 30-35 civarında olduğunu düşünürsek, ürünün başarı oranı hiç küçümsenecek bir değerde değil. Ciddi üretkenlik problemi, yaş sorunu (menapoz) olmayan çiftlere, aşılama ve tüp bebek tedavilerine başlamadan önce 6 ay süre ile bu jeli kullanmalarını, düzenli-yeterli sayıda cinsel ilişki öneriyoruz” diyor.
  Birkaç başarı öyküsü:  Haydi kızlar bir kaçımız üst listeye taşınalım artık. Güzel haberlerinizi bekliyorummmmmmm :rolleyes:


  2008-2014 Preseed Hamişlerimiz :)

  Sıra Nick Deneme sayısı Durum
  1benkibeleİlk deneme Kızı oldu :nazar:
  2Menzil Gxuxlxux2. denemeOğlu oldu :nazar:
  3Rockwellİlk denemeDüşükle sonuçlandı :KK43:
  4Wannababy3. deneme Oğlu oldu :nazar:
  5Nequelenİlk deneme Kızı oldu :nazar:
  6NeriliBelirtilmediBelirtilmedi :nazar:
  7 Kadus (Honeycim) İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  8 Kursatimİlk denemeKızı oldu :nazar:
  9Durualya BelirtilmediOğlu oldu :nazar:
  10 sevcangoksel İlk denemeKızı oldu :nazar:
  11Jasmin77İlk denemeOğlu oldu :nazar:
  12Bengusuİlk denemeAilevi nedenlerden düşük :KK43:
  13 Duducanİlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  14Dila062. denemeKızı oldu :nazar:
  15babylove2. denemeKızı oldu :nazar:
  16duygubyİlk denemeKızı oldu :nazar:
  17viana2. denemeOğlu oldu :nazar:
  18 DaddysFirstEyeİlk denemeBelirtilmedi :nazar:
  19shyqueenİlk denemeKızı oldu :nazar:
  20 vergici İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  21 gulayyusuf İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  22 Lapa İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  23 Aysouk 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  24 Waters İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  25 Nevyas Belirtilmemiş Oğlu oldu :nazar:
  26 Selmas88 2. deneme Oğlu oldu :nazar:
  27 Johnnybravo İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  28 Lilyum Belirtilmemiş Belirtilmemiş :nazar:
  29 35.ay İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  30 Buzma_vi İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  31 Sezen10 İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  32 Papatyaa10 Belirtilmemiş Belirtilmemiş :nazar:
  33 Maviumutolsun Belirtilmemiş Oğlu oldu :nazar:
  34 Krishazel Belirtilmemiş Belirtilmemiş :nazar:
  35 Murebdu Belirtilmemiş Belirtilmemiş :nazar:
  36 Emineu İlk deneme Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük :KK43:
  37 Baby78 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  38 Çiğdem_55 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  39 GamzeliKiz Belirtilmemiş Belirtilmemiş :nazar:
  40 Miranda 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  41 Polyanna23 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  42 Gunes88 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  43 Masal_naz İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  44 Zerdal İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  45 Sensen99 İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  46 Senemgy İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  47 Omman İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  48 Ysmnnnnnn İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  49 Ozumege İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  50 Ayen1986 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  51 Blume84 İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  52 Sumak İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  53 Ozge_nur İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  54 Brnyns İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  55 Elbebekgulbebek İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  56 Smrm İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  57 Kardelen1985 İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  58 Seyade İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  59 Naz8 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  60 Albena_gy İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  61 Beautyflake İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  62 Funda4 İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  63 Ezgi0909 5. deneme Kızı oldu :nazar:
  64 Durusel24 İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  65 Melinnaz İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  66 Sevo24 İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  67 Gkckdl İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  68 cigdemycrocus13 İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  69 gzm2628 İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  70 topidik İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  71 serender001 3. deneme Oğlu oldu :nazar:
  72 BALIM86 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  73 Zeynep83 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  74 MehtapTok İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  75 Kelebek088 İlk deneme Kızı oldu :nazar:
  76 Mayabebek İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  77 Pln06 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  78 Gormiti 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  79 Cankaya06 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  80 Mihrimah84 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  81 Tubisko İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  82 Kİtmit 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  83 ytrn42 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  84 Lilyum İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  85 zehsel İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  86 zealea 15. deneme Oğlu oldu :nazar:
  87 demoneye2001 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  88 beyaz-melek-31 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  89 naciyemtncymtncy 2. deneme Oğlunu bekliyor:nazar:
  90 cevizbadem İlk deneme-Çoğul gebelik Kızları oldu :nazar:
  91 aslisimsek3442 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  92 Amazon İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  93 alicesemra 6. deneme Belirtilmemiş:nazar:
  94 naz8 İlk deneme Oğlu oldu:nazar:
  95 35deniz 2. deneme Oğlu oldu :nazar:
  96 burp İlk deneme Oğlu oldu :nazar:
  97 hican87 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  98 murnur55 İlk deneme Kızı oldu :nazar:

  2015 Preseed Hamişlerimiz :)

  Sıra Nick YaşDeneme sayısı Durum/Tarih
  99 only_time -Belirtilmemiş Kızını bekliyor. 02/09/2015 :nazar:
  100 zehsel -2. Çocuk ilk deneme Oğlunu bekliyor. 22/08/2015 :nazar:
  101 pelinedb87 27Belirtilmemiş Belirtilmemiş :nazar:
  102 merice35 -İlk deneme Oğlunu bekliyor. 05/10/2015 :nazar:
  103 elizii- İlk deneme Kızını bekliyor. 16/08/2015 :nazar:
  104 saqelenge 30İlk deneme Kızını bekliyor 21/11/2015 :nazar:
  105 funda16 29İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  106 Gnr8431 2. deneme 29/11/2015 :nazar:
  107 jeosevda -İlk deneme Oğlunu bekliyor. 02/05/2015 :nazar:
  108 polyanna23- İlk deneme Oğlunu bekliyor. 18/09/2015 :nazar:
  109 paytipo- 3. deneme Oğlunu bekliyor. 24/06/2015 :nazar:
  110 vitaminsevimli 40İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  111 dilek temiz 33İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  112 kankamanka- İlk deneme Kızını bekliyor 29/12/2015 :nazar:
  113 Piyensesss29 İlk deneme 27/12/2015 :nazar:
  114 sevgi03 -İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  115 hazalmia 23İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  116 sumbulce -İlk deneme Oğlunu bekliyor. 05/10/2015 :nazar:
  117 Eflatun1234 -2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  118 umutlu20 -2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  119 aryaiscoming- 3. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  120 gokkusagi1 25 İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  121 Umut2928 2. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  122 edss 23İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  123 han_i -İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  124 bestbaby -İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  125 suemer 40İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  126 sebogelin -İlk deneme Belirtilmemiş :nazar:
  127 bebekozlemicekiyorum 302. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  128 panikmucver242. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  129 ilhagu 282. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  130 mugecicek -3. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  131 kimyager150829 5. deneme Belirtilmemiş :nazar:
  132 sukret22 5. deneme Belirtilmemiş :nazar:

  2015 Anne Adaylarımız:

  Sıra NickYaş Deneme sayısı BAT
  1 muserref45 291. deneme 30 Eylül (Beklemede) :KK51:
  2 bir-umut25 3. deneme 11 Ekim (Beklemede) :KK51:
  3 limos- 2. deneme 15 Ekim (Beklemede) :KK51:
  4 rima8529 8. deneme 19 Ekim (Beklemede) :KK51:
  5 aXhi27 3. deneme 24 Ekim (Beklemede) :KK51:
  6 mimosa0023 3. deneme 25 Ekim (Beklemede) :KK51:
  7 sendenbebegimolsunesra26 6. deneme 25 Ekim
  8 demir613327 4. deneme 30 Ekim
  9 justicelight29 1. deneme 31 Ekim
  10 laveyou- 2. deneme 1 Kasım
  11 keklik_58274. deneme 6 Kasım
  12 LEMANEM29 3. deneme 7 Kasım
  13 zeynep bal26 1. deneme 8 Kasım
  14 grpaysl23 2. deneme 13 Kasım
  15 nacide4824 1. deneme 13 Kasım
  16 fduag30 1. deneme 15 Kasım
  17 lamb-h30 5. deneme 17 Kasım
  18 enbisevdigim31 3. deneme 20 Kasım

  BAT Belirtmemiş & Dinlenen Anne Adayları:

  Sıra NickYaş Deneme sayısı BAT
  1 SNOWLAND -2. deneme Belirtilmemiş
  2 Frdaa26 2. deneme Belirtilmemiş
  3 eylulveevren35 2. deneme Belirtilmemiş
  4 daisy3406 312. deneme Dinleniyor, bomba gibi geri dönecek :KK55:
  5 xpreiaZ27 1. deneme Dinleniyor, bomba gibi geri dönecek :KK55:
  6 mibudi30 3. deneme Dinleniyor, bomba gibi geri dönecek :KK55:
  7 aybirgen 283. deneme Kist tedavisi görüyor. Bomba gibi geri dönecek :KK55:
  8 firuze89255. deneme Bebiş haberleriyle aramıza dönecek:emir_bebek:
  Not: 2 ay boyunca BAT veya durum belirtmeyenler listeden silinecektir. Yeni başlayan arkadaşlar listede isminiz yoksa BAT ve yaş belirtirseniz listeye ekleyebilirim.

  Gelsin bebişler, dolsun göbişler :anneadayı:
   
  Son düzenleme: 25 Ekim 2015
  e3441, avucdolusudua ve Kedili0983 bunu beğendi.
 2. 22 Ekim 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 3. dasy

  dasy Aktif Üye Üye

  Katılım:
  20 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  200
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  tesekkur ederım canım sen kullandın mı
   
 4. 22 Ekim 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 5. yabangxuxlxuxm

  yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

  Katılım:
  26 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  9.744
  Beğenildi:
  15
  Ödül Puanları:
  146
  valla menzil gülü,kibele kullandıkları ay hamiş kalmışlar.bende düşünüyorum almayı...
   
 6. 25 Kasım 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 7. ceylan83

  ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

  Katılım:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  5.340
  Beğenildi:
  9
  Ödül Puanları:
  146
  ay kibelecim canımmm bak allah ol deyince nasıl oluyo görüyomusun canım şimdi gördüm hamiş olduğunu allah bu sefer sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım darısı başımıza inşallah
   
  tuzmenler bunu beğendi.
 8. 25 Kasım 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 9. benkibele

  benkibele Popüler Üye Üye

  Katılım:
  9 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.943
  Beğenildi:
  32
  Ödül Puanları:
  106
  canim cok sagol.Allah in izni ile tabiii. insallah sonuna kadar verir bu sefer.
   
 10. 25 Kasım 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 11. karamelek-07

  karamelek-07 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  17 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  663
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  kızlar ben yenı duydum bunu
  kayganlastırıcı hamılelıge nasıl yardımcı oluyor yazabılırmısınız
   
 12. 25 Kasım 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 13. benkibele

  benkibele Popüler Üye Üye

  Katılım:
  9 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.943
  Beğenildi:
  32
  Ödül Puanları:
  106
  canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.

  mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.
   
  gell bebegim ve Rose91 bunu beğendi.
 14. 25 Kasım 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 15. Gurbette1anne

  Gurbette1anne Popüler Üye Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2008
  Mesajlar:
  2.090
  Beğenildi:
  64
  Ödül Puanları:
  153
  Kizlar bende tavsiye ediyorum. Bende kullandigimin 2. ayinda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuktu, asilama bile zor gorunuyordu. Ama diyorum ki Allahim belkide bunu sebep kilmistir olmasi icin. Elbette hicbirsey vakti gelmeden olmaz, bunuda unutmamak lazim.
   
 16. 25 Kasım 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 17. nesemese

  nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

  Katılım:
  26 Şubat 2008
  Mesajlar:
  3.623
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  Kızlar ben geçen ay kullandım, olmadı ama benim yumurtlama günüm de belirsizdi. Tam tespit edememiştim belki de ondan tutturamadım. Bu ay rahim filmi, klomen, preseed ve bakalım daha neler kullanıcam. Çalışmak bizden vermek Yaradandan. Ben de yazdığınız yerden aldım ancak Adres ve telefonu alenen vermek burası için sakıncalı olabilir. İyi niyetli olduğunuz kesin ama gene de özelden yazsanız daha iyi olur düşüncesindeyim. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
   
 18. 25 Kasım 2008
  Konu Sahibi : aXhi
 19. wannababy

  wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

  Katılım:
  15 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  8.256
  Beğenildi:
  18
  Ödül Puanları:
  148

  canım hayırlı olsun. Allah bu sefer tamamına erdirsin. ne güzel Rabbim çok bekletmedi seni. darısı başımıza.