Preseed kullananlar

aXhi

Şimdilik sadece pati annesi :)
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
1.083
1.185
36
pre-seed_tube.jpg

Pre~seed Multi Use Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı Vajinal jel

Preseed Nedir: Doğru bir şekilde vajinaya uygulandığında, hamile kalmaya çalışılan dönemlerde dahi sperme zarar vermeden, nemliliği tazeler. Artan vajinal kuruluk dönemlerinde, diğer benzeri vajinal nemlendiricileri-yağlandırıcıları kullanmaktan sakınılmalıdır.

Preseed Jel kullananlar bebek sahibi olmaya çalışırken, çoğu vajinal jeller-nemlendirici, spermleri yavaşlatarak veya öldürerek yumurtaya ulaşmasını engellemektedir. Preseed Jel Sperm Dostu vajinal jel, benzersiz formülü ile spermlere zarar vermeyerek, bebek sahibi olma çalışmalarınıza önemli ölçüde yarar sağlamaktadır.

Laboratuar ortamında yapılan çalışmaların fotoğraflarında yer aldığı gibi, diğer nemlendiriciler ile Preseed jel içindeki spermlerin yüzme kabiliyetleri karşılaştırılıyor.

Preseed Jel Kullananlar Kimlerdir:

• Açıklanamayan infertilite (kısırlık, sebepsiz yere çocuk sahibi olamayan) hasta grubunda,
    • IUI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICSI (mikroenjeksiyon) tedavileri öncesinde,
    • UI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICSI (mikroenjeksiyon) tedavilerinde negatif sonuç almış hastaların bekleme süreçlerinde
    • Ovülasyon (yumurtlama) takibi için ultrason muayenesinde
    • Timed Intercourse (zamanlı cinsel ilişkiden kaynaklanan vajinal kuruluk)
    • IUI (aşılama) işlemi sırasında
    • IVF (tüp bebek) embriyo transferinde
    • ICSI (mikroenjeksiyon) embriyo transferinde
    • Disparoni (ağrılı cinsel ilişki yaşayan) hastalarda,
    • Menapoz sonrası hasta grubunun kuruluk tedavisinde kullanılmaktadır.

Pressed Hamile Kalmak için çaba harcayanlara özel üretilmiş bir üründür. Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " Vajinal Jel, sperme zarar vermeden en çok ihtiyaç duyulan yerde, içten bir nemlendirme sağlamaktadır. Hamile kalmaya çalışırken dahi güvenle kullanılabilir. Vajinal kuruluğun arttığı zamanlarda, diğer ürünler sperm üzerindeki zararlı etkilerinden dolayı kullanılmamalıdır. Çünkü Preseed Vajinal Jelin benzeri ürünlere göre;

• pH seviyesi, üretken servikal sıvıyla dengelenmiştir.
  • Sperme zarar vermeyen özel formülü patentle, Dünyada koruma altına alınmıştır.
  • Antioksidan desteği için DOĞAL Arabinogalaktan içerir.
  • İç uygulamayla vajina ve serviksi kaplar.
  • Klinik olarak test edilmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Pressed Kullanımı: 40 gr.lık tüp olarak 6 adet plastik ve 9 adet plastik uygulama enjektörü bulunan ürünlerden oluşur. İlişki öncesinde, vajina içine uygulanmak istenildiğinde, ürün miktarı kullanıcı tarafından belirlenmektedir. ( Tavsiye edilen miktar 3 gr - 4 gr )

Preseed Jel ihtiyaç duyulan yerde vajinal kuruluğu rahatlatmak amacıyla içten uygulama için önceden tasarlanan plastik uygulama enjektörlere sahiptir. İlişki öncesinde vajinal kuruluğu rahatlatmak için, Pre~seed vajinanın derinine kadar uygulanmalıdır. Böylece ürünün, vajina ve dış serviksi kaplaması sağlanmış olur.

1-) İlk kullanımdan önce, tüpün sızdırmaz kapağını çıkarın.

2-Preseed Jel cinsel birleşmeden 15 dk. Öncesine kadar uygulanabilir. Cinsel birleşmeden önce uygulanması Pressed in tüm vajinaya dağılmasına izin verir.

3-) Plastik enjektörü ucu tüpe doğru sıkıca çevirerek Preseed tüpüne yerleştirin.

4-) Nazikçe Preseed Jel i enjektöre sıkın, dolana kadar yada istene miktar elde edilene kadar sıkmaya devam ediniz. Tavsiye edilen miktar 3gm - 4gm dolma çizgisidir. Enjektörü tüpten ayırırken, ucunun yukarıya doğru olmasına dikkat ediniz, böylece ürün dökülmez. Her kullanımdan sonra tüpün kapağını kapatın ve alt kısmından itibaren tüpü kıvırın.

5-) Preseed Jel i enjektörde kullanmadan önce 30 dk. Fazla bırakmayınız. Bu demektir ki, Preseed' i enjektöre koyar ancak 30 dk. İçin de vajinaya uygulamaz iseniz, kullanılmayan Preseed' in çöpe atılması gerekir.

6-) Preseed' i uygulamak için enjektörü vajinada derine doğru yerleştirin. Bu ayakta dururken, sırt üstü yatarken veya tuvaletteki gibi otururken yapılabilir.

7-) Enjektörü tutarken yağlandırıcının vajinaya boşalması için yavaşça pistonu tamamen itiniz.

8) Enjektörü vajinadan çıkarın.

9-) Vücudunuz için uygun miktarda nemi elde etmek için ürünü boşalttıktan sonra hafifçe ıkının. Bu vücudunuzun ihtiyaç duymadığı fazla Preseed' i çıkaracaktır. Gerekirse, uygulama sonrası vulvanızda kalan ürünü kâğıt havlu ile hafifçe silin.

Plastik enjektörler her kullanım sonrası atılabilir veya tekrar kullanım için yıkanabilir. Kullanılan enjektörü vajinadan çıkardıktan hemen sonra, pistonu çıkarın. Sabun ve su ile her iki parçayı yıkayın. Temiz akan su ile her iki parçayı iyice durulayın. Tozsuz bir ortamda, her iki parçayı temiz kuru bir bez üzerine koyun ve tamamen kurumasına izin verin. Kuruduktan sonra, piston tekrar takılarak, orjinal kutu içerisinde saklayınız.

Bebek sahibi olma çalışmalarında evde yapılacak olan ovülasyon(yumurtlama) takiplerinde, %99 doğruluk oranına sahip İdrardan Ovülasyon Testi veya tükürükten yapılan ve sınırsız kullanıma sahip Tükürükten Ovülasyon Mikroskobu kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ayrıca, hamile olup olmadığınızı, 10 günden kısa bir sürede sonuç veren, yine %99 doğruluk oranına sahip Babystart Hamilelik Testi ile anlayabilirsiniz.

Preseed doğal vücut salgılarını (sekresyon) en iyi şekilde taklit edebilmek için vajinal kanalın içine uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Preseed' in ilişki öncesinde vajina içine doğru uygulanmasıyla birlikte, patentli antioksidan desteği olan arabinogalaktan bitkisi içeren özel formülü vajina kanalını ve servikal girişi kaplar. Bu da spermin, boşalmayla birlikte kendisi için en uygun ortama ulaşmasını sağlar.

Çocuk sahibi olmaya çalışan çiftler tarafından kullanılan özel ürünümüz Preseed, en çok ihtiyaç duyulan yerde ekstra nemlendirme sağlar. Doğal yolla hamile kalmak isteyen çiftlere yardımcı olur.

Bunları unutmayın!

Gebelik birçok faktöre bağlı. Doğurganlık 25-27’li yaşlarda en yüksek seviyeye ulaşıyor. Özellikle 32 yaşından sonra inişe geçiyor. Biyolojik saat ilerledikçe kadının gebe kalma şansı giderek azalıyor. Yaşla birlikte yumurtalıklardaki yumurta sayısı ve kalitesi azalıyor. 20 yaşında bir kadın ile 21 yaşındakinin gebe kalma olasılıkları arasındaki fark çok büyük değilken, 30’lu yaşlarda bu fark daha fazla anlam kazanıyor. Doğal yolla gebelikte şansı artırmak için bunları deneyebilirsiniz:

* Haftada ortalama 3 kez cinsel ilişkiye girin

* Yumurtlamanın olduğu günlerde cinsel ilişki, gebelik şansını artırır.
* Stres ve obeziteden uzak durun. Çünkü ikisi de hamile kalmayı engelleyen faktörler. Stres kısırlık vakalarında önemli bir faktör. Salgı bezlerini etkiliyor, bu nedenle hormonların salınımında problem oluyor. Obezite, doğurganlığı azaltmasa da yağ dokusundan salınan kadınlık hormonunun fazla olmasıyla yumurtlamayı baskılayabiliyor.
* Çalışma saatlerinin uzaması, trafik stresinin yaşanması gibi koşullar, kadına yorgunluk olarak geri dönüyor. Yorgunluk da cinsel arzuyu azaltarak ve cinselliğe ayrılan süreyi kısıtlıyor.

Tüm Sorunları Çözmüyor

Jel bütün kısırlık sorunlarını çözmüyor. Azoospermi (hiç canlı sperm bulunmaması), menapoz, hiç yumurta üretiminin olmaması, iki tüpün de tıkalı olması, ciddi rahim bozuklukları ve endometriozis hastalarında hamilelik sağlaması mümkün değil.

Araştırmalara göre Pre-seed vajinal jel, anlaşılmayan nedenlerle çocuk sahibi olamayan çiftlerde, sperm sayısı ve hareketlilik azlığı olanlarda, tek tüpün tıkalı olduğu hastalarda, polikistik over sendromu hastalarında, hormonal düzensizlik yaşayan kadınlarda yüzde 20 oranında başarılı. Dr. Arslan, “Ülkemizde tüp bebek başarı oranın yüzde 30-35 civarında olduğunu düşünürsek, ürünün başarı oranı hiç küçümsenecek bir değerde değil. Ciddi üretkenlik problemi, yaş sorunu (menapoz) olmayan çiftlere, aşılama ve tüp bebek tedavilerine başlamadan önce 6 ay süre ile bu jeli kullanmalarını, düzenli-yeterli sayıda cinsel ilişki öneriyoruz” diyor.

Birkaç başarı öyküsü:

benkibele .!.:
canim soyle soyleyeyeim. ben 6 ay ugrastim hamile kalmak icin. ovulasyon testleriyle falan hem de yani yumurtlama gunumu kacirmam imkansiz. 7. ay bu preseed i kesfettim. denedim. denedikten sonra pisman oldum. ah ne ettim ben kimyasal sey. ne kadar iyi olursa olsun kimyasal sonucta diye. ama kazin ayagi oyle degilmis. o ay hamile kaldim malesef tupumde tikaniklik varmis dis gebelik oldu ve sol tupum alindi. ama benim yazilarimi gorduysen hic umudumu kaybetmedim ben preseed ile tekrar yakinda hamile kalacagima inaniyordum. 1 ay korun dedi doktor. o 1 ay da deneidk biz gerci ama sanirim yumurtlama olmadi o ay. sonra 3. ayda gene tuttu. bu 3 ay boyunca preseedi hep kullandim. ozellikle yumurtlamama 3-4 gun kala basliyordum kullanmaya. 3-4 tane kullaniyordum bir ayda.

3.de tuttu ama ilik 2 ay solda yumurtladigim icin ve sol tarafimda tup olmadfigi icin tutmadi tabi. sagdan yjmurtladigim ilk ay tuttu. simdi ben preseed e inanmayayim da neye inanayim. Rabbim tabi ki sebep kildi. o istemeden hicbirsey olmaz ama bunlar da sebep oluyor iste.

Kursatım .!.:
Merhaba yaklaşık 2 yıldır çeşitli tedaviler gördüm. Sorun sperm sayı ve kalite düşüklüğü idi. Geçen ay negatif sonuçlanan bir tüp bebek deneyimim oldu. Ve bu ay sizi tanıdım (FertilTr). Pre-Seed ürününüzü aldım ve sadece 2 kez kullandım. Sonuç ben hamileyim, çok sağlıklı 5 haftalık kan değerim 1705. İyi ki sizi tanıdım. Sizleri herkese tavsiye ederim. İlginiz ve kibarlığınız için ayrıca teşekkürler. Sizleri ve ürünü herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Nequelen .!.:
Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 2 aydır Pre-Seed konusunda sitede sizi takip ediyorum. İki buçuk senedir bebek sahibi olmaya çalışıyoruz. Bu süre içinde iki defa dış gebelik bir de düşük yaşadım, ayrıca ocak ayı içinde ilk tüp bebek denememiz de olumsuz sonuçlandı. Eşimde de ben de de bir sorun olmadığından artık yüce ALLAH' ım hayırlı gördüğü zaman bize nasip edecektir diye düşünüyordum ve işte bu süreç içinde iki ay önce bu sitede bir şekilde sevgili Kibelenin Pre-Seed kullanarak hamile kalması beni çok yüreklendirdi ve belki de tanrım onu benim karşıma çıkardı. Ben de geçen ay kullandım. Bu hafta salı günü bhcg testimi yaptırdım ve sonuç 323 pozitifti. İki gün sonra tekrar yaptırdık testi, 964 ve 28 Mart Cumartesi yeniden yaptırdık ve çok şükür ki 2200 çıktı sonuç ve ben artık 5 haftalık hamileyim.

Haydi kızlar bir kaçımız üst listeye taşınalım artık. Güzel haberlerinizi bekliyorummmmmmm :rolleyes:

2008-2014 Preseed Hamişlerimiz :)

SıraNickDeneme sayısıDurum
1benkibeleİlk deneme Kızı oldu :nazar:
2Menzil Gxuxlxux2. denemeOğlu oldu :nazar:
3Rockwellİlk denemeDüşükle sonuçlandı :KK43:
4Wannababy3. deneme Oğlu oldu :nazar:
5Nequelenİlk deneme Kızı oldu :nazar:
6NeriliBelirtilmediBelirtilmedi :nazar:
7 Kadus (Honeycim) İlk deneme Kızı oldu :nazar:
8 Kursatimİlk denemeKızı oldu :nazar:
9Durualya BelirtilmediOğlu oldu :nazar:
10 sevcangoksel İlk denemeKızı oldu :nazar:
11Jasmin77İlk denemeOğlu oldu :nazar:
12Bengusuİlk denemeAilevi nedenlerden düşük :KK43:
13 Duducanİlk deneme Oğlu oldu :nazar:
14Dila062. denemeKızı oldu :nazar:
15babylove2. denemeKızı oldu :nazar:
16duygubyİlk denemeKızı oldu :nazar:
17viana2. denemeOğlu oldu :nazar:
18 DaddysFirstEyeİlk denemeBelirtilmedi :nazar:
19shyqueenİlk denemeKızı oldu :nazar:
20vergiciİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
21gulayyusufİlk denemeOğlu oldu :nazar:
22Lapaİlk denemeKızı oldu :nazar:
23Aysouk2. denemeBelirtilmemiş :nazar:
24Watersİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
25NevyasBelirtilmemişOğlu oldu :nazar:
26Selmas882. denemeOğlu oldu :nazar:
27Johnnybravoİlk denemeKızı oldu :nazar:
28LilyumBelirtilmemişBelirtilmemiş :nazar:
2935.ayİlk denemeOğlu oldu :nazar:
30Buzma_viİlk denemeKızı oldu :nazar:
31Sezen10İlk denemeKızı oldu :nazar:
32Papatyaa10BelirtilmemişBelirtilmemiş :nazar:
33MaviumutolsunBelirtilmemişOğlu oldu :nazar:
34KrishazelBelirtilmemişBelirtilmemiş :nazar:
35MurebduBelirtilmemişBelirtilmemiş :nazar:
36Emineuİlk denemeKan pıhtılaşması nedeniyle düşük :KK43:
37Baby78İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
38Çiğdem_55İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
39GamzeliKizBelirtilmemişBelirtilmemiş :nazar:
40Miranda2. denemeBelirtilmemiş :nazar:
41Polyanna232. denemeBelirtilmemiş :nazar:
42Gunes88İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
43Masal_nazİlk denemeKızı oldu :nazar:
44Zerdalİlk denemeOğlu oldu :nazar:
45Sensen99İlk denemeKızı oldu :nazar:
46Senemgyİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
47Ommanİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
48Ysmnnnnnnİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
49Ozumegeİlk denemeOğlu oldu :nazar:
50Ayen1986İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
51Blume84İlk denemeOğlu oldu :nazar:
52Sumakİlk denemeKızı oldu :nazar:
53Ozge_nurİlk denemeOğlu oldu :nazar:
54Brnynsİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
55Elbebekgulbebekİlk denemeKızı oldu :nazar:
56Smrmİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
57Kardelen1985İlk denemeKızı oldu :nazar:
58Seyadeİlk denemeKızı oldu :nazar:
59Naz8İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
60Albena_gyİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
61Beautyflakeİlk denemeOğlu oldu :nazar:
62Funda4İlk denemeKızı oldu :nazar:
63Ezgi09095. denemeKızı oldu :nazar:
64Durusel24İlk denemeKızı oldu :nazar:
65Melinnazİlk denemeKızı oldu :nazar:
66Sevo24İlk denemeOğlu oldu :nazar:
67Gkckdlİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
68cigdemycrocus13İlk denemeKızı oldu :nazar:
69gzm2628İlk denemeKızı oldu :nazar:
70topidikİlk denemeKızı oldu :nazar:
71serender0013. denemeOğlu oldu :nazar:
72BALIM862. denemeBelirtilmemiş :nazar:
73Zeynep83İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
74MehtapTokİlk denemeKızı oldu :nazar:
75Kelebek088İlk denemeKızı oldu :nazar:
76Mayabebekİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
77Pln06İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
78Gormiti2. denemeBelirtilmemiş :nazar:
79Cankaya06İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
80Mihrimah842. denemeBelirtilmemiş :nazar:
81Tubiskoİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
82Kİtmit2. denemeBelirtilmemiş :nazar:
83ytrn42İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
84Lilyumİlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
85zehselİlk denemeOğlu oldu :nazar:
86zealea15. denemeOğlu oldu :nazar:
87demoneye2001İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
88beyaz-melek-31İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
89naciyemtncymtncy2. denemeOğlunu bekliyor:nazar:
90cevizbademİlk deneme-Çoğul gebelikKızları oldu :nazar:
91aslisimsek3442İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
92Amazonİlk denemeOğlu oldu :nazar:
93alicesemra6. denemeBelirtilmemiş:nazar:
94naz8İlk denemeOğlu oldu:nazar:
9535deniz2. denemeOğlu oldu :nazar:
96burpİlk denemeOğlu oldu :nazar:
97hican872. denemeBelirtilmemiş :nazar:
98murnur55İlk denemeKızı oldu :nazar:

2015 Preseed Hamişlerimiz :)

SıraNick YaşDeneme sayısıDurum/Tarih
99only_time-BelirtilmemişKızını bekliyor. 02/09/2015 :nazar:
100zehsel-2. Çocuk ilk denemeOğlunu bekliyor. 22/08/2015 :nazar:
101pelinedb8727BelirtilmemişBelirtilmemiş :nazar:
102merice35-İlk denemeOğlunu bekliyor. 05/10/2015 :nazar:
103elizii-İlk denemeKızını bekliyor. 16/08/2015 :nazar:
104saqelenge30İlk deneme Kızını bekliyor 21/11/2015 :nazar:
105funda1629İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
106Gnr84312. deneme29/11/2015 :nazar:
107jeosevda-İlk denemeOğlunu bekliyor. 02/05/2015 :nazar:
108polyanna23-İlk denemeOğlunu bekliyor. 18/09/2015 :nazar:
109paytipo-3. denemeOğlunu bekliyor. 24/06/2015 :nazar:
110vitaminsevimli40İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
111dilek temiz33İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
112kankamanka-İlk denemeKızını bekliyor 29/12/2015 :nazar:
113Piyensesss29İlk deneme27/12/2015 :nazar:
114sevgi03-İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
115hazalmia23İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
116sumbulce-İlk denemeOğlunu bekliyor. 05/10/2015 :nazar:
117Eflatun1234-2. denemeBelirtilmemiş :nazar:
118umutlu20-2. denemeBelirtilmemiş :nazar:
119aryaiscoming-3. denemeBelirtilmemiş :nazar:
120gokkusagi1 25İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
121Umut29282. denemeBelirtilmemiş :nazar:
122edss23İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
123han_i-İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
124bestbaby-İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
125suemer40İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
126sebogelin-İlk denemeBelirtilmemiş :nazar:
127bebekozlemicekiyorum302. denemeBelirtilmemiş :nazar:
128panikmucver242. denemeBelirtilmemiş :nazar:
129ilhagu282. denemeBelirtilmemiş :nazar:
130mugecicek-3. denemeBelirtilmemiş :nazar:
131kimyager1508295. denemeBelirtilmemiş :nazar:
132sukret225. denemeBelirtilmemiş :nazar:

2015 Anne Adaylarımız:

SıraNickYaşDeneme sayısıBAT
1muserref45291. deneme30 Eylül (Beklemede) :KK51:
2bir-umut253. deneme11 Ekim (Beklemede) :KK51:
3limos-2. deneme15 Ekim (Beklemede) :KK51:
4rima85298. deneme19 Ekim (Beklemede) :KK51:
5aXhi273. deneme24 Ekim (Beklemede) :KK51:
6mimosa00233. deneme25 Ekim (Beklemede) :KK51:
7sendenbebegimolsunesra266. deneme25 Ekim
8demir6133274. deneme30 Ekim
9justicelight291. deneme31 Ekim
10laveyou-2. deneme1 Kasım
11keklik_58274. deneme6 Kasım
12LEMANEM293. deneme7 Kasım
13zeynep bal261. deneme8 Kasım
14grpaysl232. deneme13 Kasım
15nacide48241. deneme13 Kasım
16fduag301. deneme15 Kasım
17lamb-h305. deneme17 Kasım
18enbisevdigim313. deneme20 Kasım

BAT Belirtmemiş & Dinlenen Anne Adayları:

SıraNickYaşDeneme sayısıBAT
1SNOWLAND-2. denemeBelirtilmemiş
2Frdaa262. denemeBelirtilmemiş
3eylulveevren352. denemeBelirtilmemiş
4daisy3406312. denemeDinleniyor, bomba gibi geri dönecek :KK55:
5xpreiaZ271. denemeDinleniyor, bomba gibi geri dönecek :KK55:
6mibudi303. denemeDinleniyor, bomba gibi geri dönecek :KK55:
7aybirgen283. denemeKist tedavisi görüyor. Bomba gibi geri dönecek :KK55:
8firuze89255. denemeBebiş haberleriyle aramıza dönecek:emir_bebek:

Not: 2 ay boyunca BAT veya durum belirtmeyenler listeden silinecektir. Yeni başlayan arkadaşlar listede isminiz yoksa BAT ve yaş belirtirseniz listeye ekleyebilirim.

Gelsin bebişler, dolsun göbişler :anneadayı:

Son düzenleme:
valla menzil gülü,kibele kullandıkları ay hamiş kalmışlar.bende düşünüyorum almayı...

ay kibelecim canımmm bak allah ol deyince nasıl oluyo görüyomusun canım şimdi gördüm hamiş olduğunu allah bu sefer sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım darısı başımıza inşallah

canim cok sagol.Allah in izni ile tabiii. insallah sonuna kadar verir bu sefer.

kızlar ben yenı duydum bunu
kayganlastırıcı hamılelıge nasıl yardımcı oluyor yazabılırmısınız

canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

Kizlar bende tavsiye ediyorum. Bende kullandigimin 2. ayinda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuktu, asilama bile zor gorunuyordu. Ama diyorum ki Allahim belkide bunu sebep kilmistir olmasi icin. Elbette hicbirsey vakti gelmeden olmaz, bunuda unutmamak lazim.

Kızlar ben geçen ay kullandım, olmadı ama benim yumurtlama günüm de belirsizdi. Tam tespit edememiştim belki de ondan tutturamadım. Bu ay rahim filmi, klomen, preseed ve bakalım daha neler kullanıcam. Çalışmak bizden vermek Yaradandan. Ben de yazdığınız yerden aldım ancak Adres ve telefonu alenen vermek burası için sakıncalı olabilir. İyi niyetli olduğunuz kesin ama gene de özelden yazsanız daha iyi olur düşüncesindeyim. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Kızlar ne kadar bu preesed fiyatını öğrenebilir miyim? kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi lütfen?

canim ben buraya yazmistim ama bi guzel 15 gun ceza yedim. sanki kotu yaptik yazmakla. reklem olyormus. olursa olsun. burada bu kadar hamile kalmayi bekleyen herseyi deneyen insan var.

Ibrahim Saracoglu nun kurleri veya baska seyl;er hemen yaziliyor ama hic reklam olmuyor.

neyse google'da arti saglik hizmetleri diye arattirin. Goztepe de yeri varmis. telefonu var. telefonla siparis galiba. ben hic oradan vermedim siparisimi yurtdisinda yasiyorum. baska yerden aliyorum ben.
sanirim 15 dolar kargo haric.

canim ben buraya yazmistim ama bi guzel 15 gun ceza yedim. sanki kotu yaptik yazmakla. reklem olyormus. olursa olsun. burada bu kadar hamile kalmayi bekleyen herseyi deneyen insan var.

Ibrahim Saracoglu nun kurleri veya baska seyl;er hemen yaziliyor ama hic reklam olmuyor.

neyse google'da arti saglik hizmetleri diye arattirin. Goztepe de yeri varmis. telefonu var. telefonla siparis galiba. ben hic oradan vermedim siparisimi yurtdisinda yasiyorum. baska yerden aliyorum ben.
sanirim 15 dolar kargo haric.

ah sorma kibela bende o kadar araştırdım buldum ve aldım arkadaşlarda faydalansın türkiyede olduğunu bilsinler diye paylaştım. gel gelelim reklam yaptım diye benide yasakladılar.:KK43:(

çok teşekkürler... sen bununla mı hamile kaldın yada yardımcı oldu mu sence

canim soyle soyleyeyeim. ben 6 ay ugrastim hamile kalmak icin. ovulasyon testleriyle falan hem de yani yumurtlama gunumu kacirmam imkansiz. 7. ay bu preseed i kesfettim. denedim. denedikten sonra pisman oldum. ah ne ettim ben kimyasal sey. ne kadar iyi olursa olsun kimyasal sonucta diye. ama kazin ayagi oyle degilmis. o ay hamile kaldim malesef tupumde tikaniklik varmis dis gebelik oldu ve sol tupum alindi. ama benim yazilarimi gorduysen hic umudumu kaybetmedim ben preseed ile tekrar yakinda hamile kalacagima inaniyordum. 1 ay korun dedi doktor. o 1 ay da deneidk biz gerci ama sanirim yumurtlama olmadi o ay. sonra 3. ayda gene tuttu. bu 3 ay boyunca preseedi hep kullandim. ozellikle yumurtlamama 3-4 gun kala basliyordum kullanmaya. 3-4 tane kullaniyordum bir ayda.

3.de tuttu ama ilik 2 ay solda yumurtladigim icin ve sol tarafimda tup olmadfigi icin tutmadi tabi. sagdan yjmurtladigim ilk ay tuttu. simdi ben preseed e inanmayayim da neye inanayim. Rabbim tabi ki sebep kildi. o istemeden hicbirsey olmaz ama bunlar da sebep oluyor iste.

ah sorma kibela bende o kadar araştırdım buldum ve aldım arkadaşlarda faydalansın türkiyede olduğunu bilsinler diye paylaştım. gel gelelim reklam yaptım diye benide yasakladılar.:KK43:(

Wavy cim sen kullaniyor musun? 6 ay kullanip hamile kalamazsan doktora gitmelisin diyorlar. yani adam sorun yoksa en gec 6 ayda hamile kalmayi garanti ediyor.

Ben de bu ay yine kullanıcam inşallah. Yumurtlama tarihimi bilmiyorum acaba kaç tane gerekir en az?

Ben de bu ay yine kullanıcam inşallah. Yumurtlama tarihimi bilmiyorum acaba kaç tane gerekir en az?

nesemesecim yumurtlama testleri ile birlikte kullanirsan bosa da gitmemis olur preseedlerin.pahali sonucta. gittigidiyorda ucuz ovulasyon testleri varmis. ben de hic pahalisindan kullanmadim. hep ucuzunu kullandim ve ucuz cok hassas olmadigi icin 3-4 gun koyu cikma ihtimali olmuyor. bir kere koyu cikiyor o da tam yumurtlamadan 1 gun once. yani koyu ciktigi aksam deneyeceksin. ertesi gun de deneyeceksin. hatta bir onceki gun diger gunlere gore biraz daha koyu cikiyor. yani ovulasyon testlerinde hani derler ya ikisi ayni koyulukta olacak. ilk baslarda bayagi silik cikiyor. bir gun digerlerine gore hafif koyulasiyor ben anliyiorum yarin tamamen koyulasacak.
o hafif ciktigi gun de deniyorum. yani 3 gun ustuste deniyorum. zaten yumurtlama zamanimin tahmininden (bein ki belli olmuyior bazen 17 bazen 21. gun yumurtluyorum) 14. gun falan denemeye basliyorduk. 14-16-18 diyelim 18. gun koyulasti. 19 ve 20./ gun de deniyordum. 16. gunden itibaren preseede basliyordum. yumurtlamadan 4-5 gun once. her ay 4 tane falan kullandim ben.

X