Çevresine yaydığı doğal bir ışık olan kadınlardır. Gülüşleri, ses tonları kendilerinden emin tavırları ile dikkat çekmeyi başarırlar. Fiziksel olarak çok güzel olmak zorunda değildirler. Ortalama bir güzellik ile çok daha güzel olan kadınlardan daha fazla ilgiyi üzerlerine çekebilirler.

Aurası yüksek kadınlar hayata bağlıdır. Onları çoğu zaman gülümseyerek görürsünüz. Güven veren konuşmaları ve davranışları vardır. Birçoğunun bilgi düzeyi yüksek olduğu için yanlarında sıkılmanız mümkün değildir. Tecrübenin verdiği bir güvenleri vardır.

Aurası yüksek insanlar bu özelliğini doğuştan getirir. Günümüzde sadece güzelliğin eski öneminde olmadığını göz önüne aldığımızda şimdi aurası yüksek ve özgüven sahibi kadınların dönemi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu kadınlar aynı zamanda gelişmiş bir adalet duygusuna ve vicdana sahiptirler. Kimsenin onlara ve sevdiklerine adaletsiz davranmasına izin vermezler. Tanıştığınızdan itibaren onlara güven duymaya başlarsınız. Hayatınızda her zaman dost, sevgili ya da eş olarak bulunmasını istersiniz. Onlarla hem eğlenebilir hem de ciddi konuları rahatlıkla konuşabilirsiniz.
  • Beğen
Reactions: Jann Dark ve Mune