Gerçek bir rapper gibi görünmenize gerek yok ancak dar kot pantolon üzerine giyeceğiniz bol kesim t-shirt ile birlikte gayet sportif ve gayet şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Yaz ayarlında birçok kadının tercihi olan bol kesim kıyafetler, yeni dönemde de beklentilere yanıt vermeye devam ediyor. Hem rahat hem de şık olmak istiyorsanız sizler de tercihinizi bu modellerden yana yapabilirsiniz. Geçmiş yıllarda da belli dönemlerde moda olan bol kesim t-shirtler, 2018 yılı ile birlikte bir kez daha gündeme geldi. Kadınlar, gündelik hayatlarının yanı sıra özel gün ve gecelerde de bu modelleri tercih edebiliyor.

Tasarım Önemli
Tercih edeceğiniz t-shirt’in ön yüzü ve arka yüzünde yer alacak olan tasarım da dikkat çekici olabilir. Düz bir t-shirt tercih etmek yerine baskı ürünleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Sportif görüntünüze mesaj vererek katkıda bulunabilir ve şıklık yarışının yanı sıra bu bağlamda da ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Tasarım konusunda kusursuz bir şekilde hareket eden firmalar mevcut ve dilerseniz alış verişlerinizi online olarak da yapabiliyorsunuz. Jean ve tshirt kombini nasıl yapılır? Tıklayın !

Dar Paça Kot, Bol Kesim T-Shirt Kombini
Dar paça kotlar hem kadınlar hem de erkekler tarafından çok sık tercih ediliyor. Yeni dönemde de sıka gördüğümüz bu tasarımları sizler de bol kesim t-shirtler ile değerlendirebilirsiniz. Şık görünmek için bu kombin sizlere kusursuz bir şekilde yardımcı olacaktır.

bol_kesim_tsort_modelleri_2018-1-600x900.jpeg
bol_kesim_tsort_modelleri_2018-2-600x900.jpeg
bol_kesim_tsort_modelleri_2018-3-600x900.jpg
bol_kesim_tsort_modelleri_2018-4.jpg
bol_kesim_tsort_modelleri_2018-2.jpg


Spor ve Klasik Kıyafetler Nasıl Kombinlenir? Tıklayın !
Zayıf Gösteren Kıyafet Kombinleri için Tıklayın !