Tesettürlü bayanların her mevsim dolabından eksik etmediği kaplar kış aylarının gelmesi ile yine hanımların alışveriş gündeminde yerini aldı. Hanımların yaz, ilkbahar ve sonbahar aylarında beğenerek giydiği ve çokça tercih ettiği dış giyimler arasında bulunan kap modelleri farklı tasarımlara sahip olduğu için de dikkatleri topluyor.

Her yaştan bayanın giyim stiline uyum sağlayan tesettür kap modelleri kombinlerinizin mükemmel tamamlayıcısı olarak giyiminizi taçlandırıyor. Kapların çok ilgi görmesinin ve tercih edilmesinin en büyük nedeni, şık duruşu ve bunun yanı sıra hem günlük hem de özel giyim kombinlerinize uygun tasarımlar taşıyor olması. Moda sektörü ve tasarımcılar da tüketicilerin ilgisini karşılıksız bırakmayarak her geçen gün daha şık ve zengin modeller üretiyor. Dış giyim için zarif bir alternatif oluşturan tesettür kap modellerinde yeni sezon hangi tarzların ön plana çıkacağı merak konusu olmakta. ModaSelvim iddialı ve bayanların ilgisine hitap eden modelleri ile yeni sezonda da vitrinini süslüyor.

ModaSelvim’in 2017-2018 sonbahar-kış sezonunda kap modellerini daha ilgi çekici kılan ayrıntılar ve modeller ise şunlar olacaktır.

1-Aksesuarlı Kap Modelleri

bu-sezonun-ilgi-ceken-kap-modelleri-4.png


Şıklığından taviz vermek istemeyen bayanlar için üretilen aksesuar zenginliğine sahip kap modellerini, gündelik hayatınızda işe, okula ve benzeri yoğun tempoda gidip geldiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Size zarafet katan görünümleri ile detaylandırılan bu tasarımlar aynı zamanda kolay kullanıma uygun ayrıntılar da taşımaktadır. Çıtçıtlı düğmelere sahip kaplar sayesinde giy çık kolaylığını yaşayabilir, kürk yaka detaya sahip kaplar sayesinde soğuk esintiler karşısında yüzünüzü koruyabilirsiniz. Bunun yanında görüntünüze hareket katacak deri şerit detaylar, geometrik çizimler ve ekose desenler de tesettür kap modelleri içerisinde kendini göstermektedir.

2- Ceket Yaka Kap Modelleri

bu-sezonun-ilgi-ceken-kap-modelleri-3.png

Sonbahar-Kış sezonunun gözdesi olan ceket yaka kaplar, tüm vücudunuzu saran yapısı ile hem soğuklardan sizi koruyacak ve hem de karakteristik şıklığı taşıyan özelliği ile stilinize yakışacaktır. Bel kısmında kuşak eki ile şıklık kazanan, dar kesim gelen ceket yaka tesettür kap seçeneklerinin ön kısmında yer alan çift düğme detayı da modelin albenisini katlamaktadır. Genellikle diz kapağına kadar inen kapların altına jean pantolon giyerek; ister sade ister renkli şallar ile kombin yaparak rahatça kullanabilirsiniz.

3- Peplum Kap Modelleri
bu-sezonun-ilgi-ceken-kap-modelleri-2.png

Son yılların en ilgi çeken tarzları arasında bulunan peplum dikim kap ve tunikler bu sezonun da ilgi odağı. Önü kısa arkası uzun oval kesim kaplar iddialı ve hoş görünmeyi seven tesettürlü hanımların giyimine görsel şölen katacaktır. Bu kap modellerini ister günlük hayatınızda ister özel davetlere katılacağınız zaman kullanabilirsiniz. ModaSelvim’in Soğuk havalara uygun kumaşlar ile üretilen önü çift düğmeli, deri detaylar ile süs kazanan kap alternatifleri kış günlerinizde de sizi ısıtmaya müsait. Kolay hareket olanağı sunan kalıpları sayesinde rahatlığa öncelik veren hanımların en sevdiği dış giyim olmaktadır.