Basen ve göbek bölgesinde yağ yakmak zor olabilir. Bölgesel zayıflamak için ceviz suyu ile basen ve göbek eritme kürü deneyebilirsiniz. Sağlık açısından birçok faydası bulunan ceviz suyu ile fazla kilolardan kurtulabilirsiniz.

Bel, göbek ve basen bölgesindeki yağlardan şikayetçi olanlar için tamamen doğal olan ceviz suyu tarifi hazırladık. Fazlalıklardan kurtulmanızı sağlayacak ve vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmanızı sağlayacak ceviz suyunun faydaları nelerdir?

Ceviz Suyu Faydaları Nelerdir?

Ceviz karaciğerin güçlenmesini sağlayan, detoks etkisi yaratan, kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olan doğal bir tariftir. Bunların yanı sıra cildin güzelleşmesi, saçların daha parlak olması ve kilo verme üzerinde olumlu etkileri vardır. Peki özellikle göbek ve basen bölgesindeki yağları eriten ve metabolizmayı hızlandıran ceviz suyu nasıl hazırlanır?

ceviz_suyu_gobek_eritme_tarifi.jpg


Göbek ve Basen Eriten Ceviz Suyu Nasıl Hazırlanır?

1 tane dış kabuğu soyulmuş ceviz

1 bardak ılık su

Hazırlanışı

Akşamdan bir bardak suyu içine iki parçaya bölün ve suyu içine atın. İçindeki faydalı yağ ve mineralleri suya bırakabilmesi için en az bir gece beklemiş olması gerekir.

Sabah uyandığınızda kahvaltıdan önce bu suyu içebilirsiniz.

Ceviz suyu kilo vermeniz ve yağ yakma konusunda destekleyicidir. Sağlıklı ve dengeli kilo verebilmeniz için düzenli diyet ve egzersiz programlarının uygulanması gerekir.

Basen Eritme Kürü ve Basen Eritme Hareketleri Egzersizleri Kilo Verme Tıklayın !
Solüsyonla Göbek Eritme ve Basen Yağlarını Eritmek İçin Tıklayın !
Göbek ve Basen Eriten Kabak Kürü Tarifi için Tıklayın !