Doğal yollarla ameliyatsız burun küçültme yöntemi arıyorsanız evde diş macunu ile burun küçültme yapabilirsiniz. Diş macunu ile burun nasıl küçültülür? Estetik ameliyata gerek kalmadan diş macunuyla burun küçültme yöntemini youtuberların gündemindeydi. Birçok youtuber ve sosyal medya fenomenleri bu yöntemi meşhur etti. Gelelim Ameliyatsız kalıcı diş macunu ile burun küçültme kremi tarifine...

Diş Macunuyla Burun Küçültme Nasıl Yapılır?

Burun küçültme ameliyatları fiyatları yüksek olduğu için insanlar alternatif çözümler arıyor. Burun küçültme egzersizleri olsun diş macunu ile burun küçültme gibi. Diş macunu ile burun küçültme ise aslında burunda olan ödemi atıyor. Bundan dolayı doğal burun küçültme işlemi olmuş oluyor.

dis_macunu_ile_nasil_burun_kucultulur.jpg


Diş Macunu Burun Küçültme Malzemeleri
  • 1 çay kaşığı öğütülmüş taze zencefil
  • 1 çay kaşığı elma sirkesi
  • 1 çay kaşığı diş macunu
Nasıl Yapılır?

Malzemeleri karıştırın. Daha sonra burnunuzun ucuna ve kemerli bölge var ise diş fırcası ile sürün. 30 dakika bekleyin. Yüzünüzü önce elma sirkesi ile temizleyin. Daha sonra soğuk su ile yüzünüzü durulayın. Karışım cildiniz tahriş yapabilir. Tahriş olan bölge olursa soğuk su ile yıkayabilirsiniz. 18 yaş altındakilere bu yöntemi tavsiye etmiyoruz kemik gelişimi tamamlanmadığı için. Diş macunu ile burun küçültme yöntemini 10 gün boyunca uygulamanız yeterli.

ameliyatsiz_burun_kucultme_yontemi.jpg


Sizlerinde var ise doğal burun küçültme yöntemleriniz veya egzersizleriniz yorum olarak paylaşırsanız seviniriz.

Ameliyatsız burun estetiği için Tıklayın !
Burun Estetiği Düşünüyorsanız Tıklayın !

Doğal Yolla Burun Kaldırma? Tıklayın !