Uçuktan hızlı kurtulmanın yolları, bağışıklık sistemini güçlendirmekten geçmektedir. Hızlı uçuk geçirme yöntemleri doğal ve kimyasal tarifleri sizlerle… Bağışıklığın düşmesi sonucu vücuda saklanmış olan uçuk virüsü herpes açığa çıkar ve uçuk oluşur. Bu nedenle bağışıklık güçlendirme, düzenli vitamin alımı, takviye gıdalar tüketme gibi yöntemler uçuk oluşumunu önleyecek ve uçuğun hızla geçmesini sağlayacaktır.

Kimyasal Yollarla Uçuktan Kurtulmak
Uçuktan kurtulma yolları arasında aseton, yüz temizleme jeli gibi kimyasal maddeler kullanmak da bulunmaktadır. Uçuktan kimyasal yollarla kurtulma yöntemleri arasında şunlar bulunur:

  • Aseton: Cilde temas ettiğinde tahriş edebilen asetonu bir kulak çubuğu yardımıyla tam yaranın üzerine sürebilirsiniz.
  • Yüz Temizleme Jeli: Yüz temizleme jelleri antiseptik içerdiğinden enfeksiyona bağlı uçuklarda tedaviyi kolaylaştırmaktadır. Pamuğa sıkılan yüz temizleyici, günde 3 defa uçuğun üzerine sürülür.
hizli_ucuk_gecirme_yontemleri-600x338.jpg


Doğal Yöntemlerle Uçuk Tedavisi
Doğanın sağladığı imkanlar kullanılarak uçuğu tedavi etmek için izlenmesi gereken yollar şu şekildedir:

  • Çay Ağacı Yağı: Uçuğa en hızlı çözümler arasında bulunan çay ağacı yağı, kulak çubuğu ile uçuk üzerine sürülür. Biraz bekletildikten sonra yıkanır.
  • Nane Yağı: Hem antibakteriyel, hem de ağrı kesici olarak görev yapan nane yağı, uçuğun yol açtığı yanmalara bire birdir. Kulak çubuğu ile uçuk üzerine uygulanır ve yıkanması gerekmez.
  • Sirke: Uçuğa sirke sürmek, sirkenin bakterilerle savaşan yapısı nedeniyle gayet işe yarar bir yöntemdir. Pamuk ile uçuk üzerine sürülen elma sirkesi, başta yaksa da uçuğu hızla geçirecektir.
Hızlı Uçuk Geçirme Tedavisi Tıklayın !

Dudakta Uçuk İçin Doğal Yöntemler Tıklayın !

Uçuğu Hızla Geçirmek İçin Ev Tedavileri Tıklayın !


Oral Seksin Zararları Nelerdir? Tıklayın !
  • hizli_ucuk_nasil_gecer_tedavi_yontemleri.jpg
    hizli_ucuk_nasil_gecer_tedavi_yontemleri.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 659