Yemek aşktır der İtalyanlar. Erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer der Türkler…

Cinsel yaşamı anlatan en özet cümlelerdir. Yemek gerçekten aştır ve fakat sadece erkeğin değil kadınında midesinden hatta damak tadından geçer.

Yemeyi Bileceksin
Diyet, rejim özellikle ‘’yediklerime dikkat ediyorum’’ cümlesi, kişinin cinsel istek ve cinsellikte arzulanan kişi olup- olmadığını belirler. Diyet yapmak, cinsellikte kendinize gem vurmanızla doğrudan paraleldir. Duygusal veya romantik, uzun ilişki yaşayabilirsiniz fakat cinsel hazlarda bedeniniz diyet uygular.

Yemek yemeyi ne kadar seviyorsanız, yemek yerken ne kadar zevk alıyorsanız, cinsellikte o denli zevk verirsiniz. Hangi yemeğin elle, hangi yemeğin çatal veya kaşıkla yeneceğini bilmek ve gerçek tadı alarak yemek, adabı muaşeret kanunlarından da diyetlerden de önemlidir.

yemek_ve_cinsellik-600x488.jpg


Yediklerini Sevgiye Dönüştür
Zihinsel düşünce her ne kadar insanlara imkansız gibi geliyor olsa da gerçek manada severek yemek yer ve yemeklerin size zarar vermediğini düşünürseniz, kilo alma ve daima ideal bedeninizde olursunuz.

Yemeklerden alınan haz, cinsellikten alınan haz ile doğrudan alakalıdır. Hangi yemeği seviyorsanız, o da sizi sever. Bedeninize güzellik ve çekicilik katmak için ekstra lezzet sunar. Bir insanın cinsellikte verdiği lezzet, yemek yemesinden, kahve içişinden ve yemek keyfinden anlaşılır.

Yediğiniz yemekler yani seçiciliğiniz ise hangi tatları istediğiniz ve istemediğinizle alakalıdır. Gerçekten sevdiğiniz yemekler ve yiyeceklerle beslenin ve bunu sadece 1 ay deneyin değişimin güzelliğini görün. Fakat yerken kilo alma endişesi veya sağlığa zararlı olarak düşünürseniz, sadece kiloya dönüşür.

Kadınların cinsel arzularını artıran yiyecekler Tıklayın !