Aldatılmak hiçbir insanın kabul edemeyeceği bir durumdur. Ancak araya çocuklar girdiğinde eşim beni aldatıyor ama boşanmak istemiyorum diye düşünen kadınların sayısı oldukça fazla. Yargılamadan önce anlamaya çalışmak gerekiyor. Genellikle böyle düşünen kişilerin özgüvenleri düşüktür. Başka bir hayata başlama cesaretleri olmayan kişiler aldatılmayı kabul eder ve hayat standartlarını değiştirmek istemez.

Eşim Beni Aldatıyor
Eşleri tarafından aldatılan kişilerin yapması gereken birçok insana göre boşanmak. Eşim beni aldatıyor ama inkar ediyor diyorsanız boşanmamak adına bahanelere sığınıyorsunuz demektir. Karşınızdaki kişinin aldattığına eminseniz kanıtlara ya da delillere ihtiyacınız olmamalı. Şüphe ile yaşamak oldukça zordur. Güven duymadığınız bir kişi ile hayatınızı uzun bir süre devam ettiremezsiniz.


esim_beni_aldatiyor_ne_yapmaliyim-600x450.jpg


Evli olan kişiler aldatıldıklarında erkeği kendine bağlamanın yolları nelerdir gibi birtakım soru işaretleri ile yaşar. Eğer karşınızdaki kişi sizi aldatıyor ise bağlamanız için çaba göstermeniz boşa bir uğraş olacak.

Mutlu bir evlilik için neler yapılmalı daha doğru bir sorudur. Evliliğinizi kurtarmak adına küçük kavgaları büyük sorunlar haline getirmekten uzak durmalısınız. Karşınızdaki kişide hata aramak en büyük yanlıştır. Unutmamanız gerekiyor ki kimse kusursuz değil. Küçük sorunlar güçlü bir iletişim sayesinde halledilebilir. Ancak aldatmak gibi büyük bir sorun ile başa çıkmak oldukça zordur. Bu durumda kendinize güvenmelisiniz. Aldatıldığınızı hissettiğinizde bunu karşınızdaki kişiye söylemeli ve yapılması gerekenler hakkında konuşmalısınız.

Aldatma Belirtileri İhanetin 30 Alameti Tıklayın !

Aldatma hakkında sorular ve cevapları Tıklayın !

Mutlu evlilik ve kuralları Tıklayın !

Mutlu Evliliğin Sırları Tıklayın !