Cilt ve cilt bakımı özellikle kadınları ilgilendiren bir ana detaydır. Her yaşta kadınlar kendilerine önem vermekte ve cilt sağlığını korumak adına bakımları üstlenmektedirler. Kozmetik ürünler ve detox maske olarak satılan hazır ürünlerle bunu her zaman yapmak zor olabildiği için çoğunlukla kadınlar evdeki malzemelerle doğal yöntemleri kullanmayı tercih etmekte. Hem sağlık açısından hem de maddi açıdan doğru bir uygulamadır.

Evde Maske Yapımı?

Evde maske nasıl yapılır sıklıkla internet üzerinden araştırılan bir konudur. Evde doğal malzemelerin kullanılmasıyla yapılacak maskeler hem uygun fiyata hazırlanmakta hem de kadınların içine sinmektedir.

Evde Siyah Maske Yapımı?

Ev ortamında her mutfakta bulunan malzemelerle hazırlanacak olan maskelerin düzenli kullanılmasıyla alınan sonuçlar şaşırtıcı olmakta. Kurtulanamaz denilen lekelerden kurtulmak bile mümkün olmakta. Evde Kömür Maskesi Nasıl Yapılır? Siyah Nokta ve Kırışıklık Maskesi Tıklayın !

İbrahim Saraçoğlu Tarifi:

Cilt lekeleri için maske İbrahim Saraçoğlu tarifleri içinde yer alan elma sirkesi bir numaraları leke yok edici özelliğe sahiptir. Birçok faydası bulunan elma sirkesini lekeler üzerinde uygulamanız halinde güneş lekeleri ve yaşla birlikte oluşan lekelerden kurtulmanız mümkün olmakta.

siyah_noktalar_icin_siyah_maske-600x344.jpg


Siyah Noktalardan Kurtulmanın Kolay Yolu

Evde siyah maske yapımı sayesinde cildinizde oluşan siyah noktalarınızdan kolaylıkla kurtulmanız da mümkün. Her yönden sağlıklı ev yoğurdu içine sıkacağınız limonu siyah noktaların üzerinde sürmeniz ve kuruduktan sonra yıkmanızla cildinizdeki değişimi hissedeceksiniz. Etkili sonuç için düzenli kullanılması gerekir.

avakado_maskesi-600x339.jpg


Avokado Maskesi Yapımı Ve Faydaları

Avokado maske sayesinde kadınlar cilt kırışıklıklarından kolaylıkla kurtulabilirler.
  • yarım avokado
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı badem yağı eklenerek yüze uygulanmalı.
  • 20 dakika bekleyin.
  • Haftada 1 ya da en fazla 2 defa uygulayın ve sonra cildinizdeki değişimi seyredin.
Cilt Lekelerine Ev Yapımı Maske Tarifi için Tıklayın !

Siyah Noktalar İçin Ev Yapımı Bitkisel Maske Tarifi Tıklayın !

Etkili siyah nokta maskesi zeytinyağı ve kahve Tıklayın !


Leke izleri için süt kaymağı maskesi Cilt Lekeleri Tarifleri Tıklayın !

Cilt lekelerine doğal maskeler Tıklayın !

Vücut Sivilcerinden Kurtaran Ev Yapımı Maske Tıklayın !