Düğünler o kadar özel bir olay ki mekanı, elbiseyi, dekoru düşünerek çok zaman geçireceksiniz ama ya saç stiliniz ne olacak! Seçtiğiniz saç stilinin kendi kişisel tarzınızı yansıtması gerekir, ancak elbisenizi tamamlarken düğününüzün stiline de uyması gerekir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok stil ile, düğününüzün her bölümünün diğerini yansıttığından emin olmanız gerekir. Düğün saç stilinizde size yardımcı olmak için, gününüzü güzelleştirmek için tüm zamanların en sevilen düğün saç 2022 modellerinden bahsedeceğiz.

1. DAĞINIK TOPUZ​

daginik_topuz_2022_gelin_sac_modelleri_trendleri.jpg

PHOTO BY TINY MUM PHOTOGRAPHY

Neredeyse her gelinin tercihidir. Saçınıza hacim verir. İnce saçlı gelinler bunu güvenli bir seçenek olarak görebilirler. Gelinliğinizi tamamlayacak dağınık topuzun daha gösterişli görünmesi için saç aksesuarları veya çiçekler kullanabilirsiniz.

2. KABARIK DÜŞÜK TOPUZ​

kabarik_dugun_Sac_modelleri.jpg

PHOTO BY SHELLEY RICHMOND

Zarif ve zahmetsiz düğün saç modellerinden biridir. Bu düğün saç modelinin açılması kolaydır ve hemen hemen her gelinlik ile kombinlenebilir. Üstelik saç aksesuarlarını kullanarak daha fazla ışıltı katabilirsiniz. Bu yıl trend oluyor.

3. SAÇ BANTLARI​

sac_banti_dugun_sac_modelleri_2022.jpg

PHOTO BY SHELLEY RICHMOND

Saç bantları çok yönlüdür, çünkü çeşitli şekillerde kullanılabilir. 2021 yılının en trend düğün saç modellerinden biri saç bantlı topuzdur. Dikkat çekmek ve zarafet yaymak kolaydır. Piyasada çok çeşitli gelin saç bantları bulunmaktadır. Görünümünüze neyin daha fazla değer katacağını seçebilirsiniz.

4. KIVRIMLI AT KUYRUĞU​

at_kuyrugu_sac_modelleri_2022_gelin.jpg

PHOTO BY MNEME PHOTOGRAPHY

Orta uzunlukta bir saça sahipseniz ve topuzdan farklı bir şey çıkarmak istiyorsanız, o zaman bu sizin tercihiniz. Şık atkuyruğu bu yıl moda. At kuyruğunuzu çeşitli şekillerde şekillendirebilirsiniz. Ancak, kıvrımlı atkuyruğu bu yıl trend. Güzel ve zarif aksesuarlar ekleyerek saç stilinizi her zaman geliştirebilirsiniz.

5. SAÇ AKSESUARI​

tullu_gelin_saci_2022.jpg

PHOTO BY OLIVIA MOON

Gelinin zevkine göre özelleştirilebilir. Duvağı ayarlamak ve asil bir görünüm kazandırmak için saç aksesuarlarını kullanabilirsiniz.