Gelinler için 3 adımda cilt bakım önerileriyle düğün gününüzde herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz!

Şüphesiz tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde kusursuz görünmek ilk tercihiniz. Düğün gününde gelinlerin muhteşem görünmeleri için eminiz bir sürü yol var. Ancak biz sizlere en sihirli dokunuşları önereceğiz. Neler bunlar diyorsanız yazımız sizi bekliyor hanımlar!

Gelinler İçin 3 Adımda Cilt Bakım Önerileri
Kadınlar Kulübü olarak sizler için derlediğimiz bu yazımızı okuduğunuzda en mutlu gününüzde yani evliliğe adım atacağınız o anlarda güzelliğinizin keyfini çıkaracaksınız. Bu öneriler kendini kusursuz hissetmek isteyen gelinlere.. :)

gelinler-icin-3-adimda-kusursuz-cilt-bakim-onerisi-4-450x300.jpg


Gülüşünüze ve Gözünüze Odaklanın

Düğün gününüz sizin en mutlu günlerinizden biri olacağı için gerek düğün gecenizde gerekse fotoğraf çekimlerinizde güzel gülüşler sergilemelisiniz. Güzel gülüşlerin sırrı ise gözlerde. Bu nedenle göz çevrenizdeki kırışıklıklardan ve göz altı morluklarından acilen kurtulmaya çalışın. Aksi halde tüm gününüz içinize sinmeden geçer demedi demeyin. Göz altı morluklarınız ve kırışıklıklarınız için doğal maskeler ve peeling uygulamaları yapabilirsiniz.

gelinler-icin-3-adimda-kusursuz-cilt-bakim-onerisi-1-450x338.jpg


Cilt Bakımı ile Cildi Toparlama
Düğün günü yapacağınız makyaj her ne kadar küçük kusurları kapatsa da cildinizdeki büyük sorunlar için pek de etkili olmaz. Eminiz ki düğün gününüzde kusursuz bir makyajla birlikte kusursuz bir görünüme sahip olmak istersiniz. Ancak evlenme yaşınızı biraz geciktirdiğinizi düşünürsek cildinizdeki bazı oluşumlar canınızı sıkabilir. Eğer akne ve sivilce problemleriniz varsa mutlaka bir dermatoloğa gidip tedavi olun.

gelinler-icin-3-adimda-kusursuz-cilt-bakim-onerisi-2-600x527.jpg


Saçlarınıza Bakım Yapın
Bir gelinin yüz makyajından sonra göze ilk çarpan detay saçları. Saçlarınız ne kadar bakımlı ve ışıl ışılsa saçlarınız yapıldıktan sonra o kadar harika bir görünüm kazanırsınız. Gelinler için 3 adımda cilt bakım önerilerimizden birini saçlar oluşturuyor. Düğününüze kadar düzenli olarak saç bakımı yaptırmanızda fayda var.

Tüm bu aşamaları atladıktan sonra düğün gününüzde bu kusursuzluğun keyfini yaşamak size kalıyor! :)

gelinler-icin-3-adimda-kusursuz-cilt-bakim-onerisi-3-620x330.jpg