Kemerli Gelinlik Modelleri 2019 trendleri arasında, farklı tarzlara sahip olarak yerini almaktadır. Gelinliklerde kullanılan kemerler hem şık hem de modern bir hava yaratmaktadır. 2019 gelinlik modelleri ve fiyatları gelin adayları için merak konusu olurken, özellikle 2013 yılında en zarif gelinlik modeli olarak seçilen ve tercih edilen kemerli gelinlik modellerini farklı tarzlara bürünmüş olarak görmek mümkün.

Kemerli Gelinlik Modelleriyle Zarifliği ve Şıklığı Yakalayın
Özellikle bel kısmına yerleştirilen kemerlerle çok daha şık ve tarz bir görünüm kazanan gelinlikler, 2019 yılında tekrar trend haline gelmiştir. Yeni koleksiyonda derin dekolteler dikkat çekerken, kemer ve dantel kullanımına da ağırlık verildiği gözlemlenmektedir. Farklı renk ve desenler 2019 yılında gelinlik koleksiyonlarında yer almıştır. İnce kemer kullanımları zarif bir görünüm sağlarken, kalın kemer kullanımları zengin bir görünüm oluşturmaktadır. 2019 gelinlik koleksiyonlarında gelinlik modelleri kabarık ve kemerli olarak dikkat çekmektedir.

kemerli_Gelinlin_modelleri_2019_modasi-600x338.jpg


2019 Gelinlik Modellerinde Beyaz Terk Ediliyor
Gelinlik denildiğinde akla gelen ilk renk olan beyaz, 2019 senesinde yavaş yavaş terk ediliyor gibi görünüyor. Beyaz renk tabi ki de gelinlikte vazgeçilmez bir tercih, fakat cesur ve renkli tasarımlar koleksiyonlarda yerini çoktan aldı. 2019 gelinlik koleksiyonunda dikkat çeken gelinlik özelliklerinden bazıları;

  • Renkler daha da canlanıyor,
  • Metalik renklere ağırlık veriliyor,
  • Dekolteler ağırlıkta ve daha derin dekolteler tercih ediliyor,
  • Kemer ya da fiyonk gibi ekler daha da büyüyor,
  • Gelinlerin etekleri daha da kabarıklaşıyor,
  • Geometrik desenlere ağırlık veriliyor,
  • 80’lerin trendi kol ve omuz viktoryen tarzı daha modern bir halde geri dönüyor,
  • Etekleri katmanlı olan gelinliklerin katmanları fazlalaşıyor,
  • Dantellere ve tüylere ağırlık veriliyor yani klasiklikten uzaklaşmış ya da klasiğin ciddi değişimlere uğrayarak modernleştiği modeller yer alıyor.
kemerli_gelinlik.jpg


Dekolteli Gelinlik Modelleri 2019 Tıklayın !

2019 Yılında Karşılaşacağımız Gelinlik Trendleri Tıklayın !

2019 Gelinlik Modası Tıklayın !

Duvak seçerken nelere dikkat etmeli? Tıklayın !

Kına Gecelerinin Vazgeçilmezi Bindallı ve Kaftan Nedir? Tıklayın !