Kova burcu kadını, fiziksel özellikleriyle dikkat çeken zarif kadınlardır. Özellikle gözler belirgin ve genellikle renklidir. Düşünceli, hayalperest ve ufka bakan gözleri, bakışlarıyla bilinirler.

Kova Burcu Fiziksel Özellikleri

Alınları genellikle geniş ve açıktır. Fotoğraf çekilirken bile minik tebessümle gülümserler. Saçları hacimli ve genellikle bakımlıdır.

Yanak kıvrımlarında hüzün çizgileri belirgin, göz kapakları genellikle düşüklerdir. Kova burcu kadınları, kaşlarıyla sürekli mimik yapan ve genel anlamda kaşlarını kaldıran kişilerdir.

kova_burcu_kadini-600x441.jpg


Kova Burcu Olumlu Yönleri

Kova kadınlarının olumlu özellikleri arasında, insancıl olmaları yer alıyor. Merhametli, anaç, yardımsever insanlardır. Genellikle aktif ve sosyal anlamda iletişimi seven, dışa dönük kişilerdir.

Hoşgörüleri, iyimserlikleri ve daha çok kendilerinden çok başkalarını düşünmeleriyle dikkat çekerler.

Kova Burcu Giyim Tarzları

Genellikle klasik tarzdan hoşlanan ve modayı takip etmek yerine kendilerine yakışan kıyafetleri giymeyi seven kadınlardır. Kaliteli olanı sever ve genellikle koyu renk tonlarını seçerler. Ayakkabılara olan sempatileri ve yürüyüşlerinin zarafetiyle ilgi çeken kadınlardır.

Kova Burcu Neler Hoşlanırlar?

Hobi edinmek, el işleri, muhteşem yemekler yapmak onların favorisidir. Kitap okumayı seven ve sanatın herhangi bir dalına ilgi duyan kadınlardır.

Anne ile kova bebeği burç uyumu Tıklayın !

Sevgilisi,eşi kova burcu olanlar Tıklayın !

Burçların Uyumu İçin Tıklayın !

İkizler Burcu Kadını Özellikleri Tıklayın !

Sevgilisi, Eşi İkizler Burcu Olanlar Tıklayın !