Alışveriş anlayışınıza yeni bir yön veriyor, sizleri ModaSelvim’in renkli dünyasına götürüyoruz. Tesettür Giyim alanında oldukça yol kat eden ve bu yolu zevkle yürüyen ModaSelvim ekibi, dinamik kadrosu ile ezber bozan bir anlayışa sahip. ModaSelvim, sizleri alışveriş yolculuğunuzda yardımsız bırakmamayı amaçlıyor, müşteri hizmetleri desteği ile sorunsuz hizmet kalitesi sunuyor. İade ve değişim garantisi ile güvenli hizmet anlayışını benimseyen ekip, müşteri konusunda oldukça hassas olan nadir firmalar arasında yer alıyor.

2017-2018 Tesettür Giyim Trendleri

Her sene olduğu gibi içinde bulunduğumuz 2017 senesi de giyim konusunda birçok yeniliği beraberinde getirdi. Volanlı ve nakışlı modellerin sene içerisinde bolca kullanıldığı bu dönemde, fırfır ve pilise detayları giyim tarzımızı hareketlendirdi. Tesettüre uygun olarak tasarlanan bu kıyafetler, vazgeçilmezimiz olarak dolabımızda yerini aldı. 2018 tesettür giyimde geniş kesimlerin hakim olacağını ön gören modacılar, tezat renklerle uyum sağlamaya çalışacak gibi görünüyor.

Tesettür Giyim
modaselvim-ile-tanisin-2.png


Özel tasarımcıların, kaliteli kumaşlarından üretilen tesettür giyim modellerini sunan modaselvim.com yüzlerce ürünü tek çatı altında topluyor. Günlük yaşamdan özel gecelerinize kadar farklı modelleri satışa sunmaktadır. Bohem tarz, spor giyim, ofis tarzı, günlük elbise modelleriyle çeşitlilik göstermektedir. Son moda elbise modellerini bünyesine katmaya devam eden ModaSelvim, kombin modelleriyle de göz dolduruyor.

Sonbahar sezonunun başlamasıyla vitrinlerde görülen değişiklikler online satış sitelerinde de başladı. Bu sezon oldukça gözde olacak olan tesettür elbise modelleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. 70’li yılların vazgeçilmez tarzı süet, bu senede vitrinlerdeki yerini aldı. Yelek, elbise, tuniklerde görmeye alışık olduğumuz süet, tesettür giyimde hanımların son yıllarda tercih ettiği kap modellerinde de yerini aldı. Büyük beden giyenlerin de yanında olan ModaSelvim, beden ölçüsünde 56’a beden’e kadar devam etmektedir.

Tesettür Abiye Modeller ve Trend Renkleri

modaselvim-ile-tanisin-3.png

Tesettür giyim sadece günlük olarak değil abiye moda alanında da kendini gösteriyor. 2017 tesettür giyim sezonuna hızlı bir giriş yapan abiyeler de, pırıltı modellerden simli kumaşlara kadar oldukça geniş ürün konsepti sunulmaktadır. Bu yılın oldukça tercih edilen kumaşı kadife ModaSelvim vitrinlerinde yerini aldı. Özellikle etek kısımlarında göreceğimiz simli, pırıltılı veya işlemeli detaylar sayesinde bol çeşit seçenek ile karşılıyor.

ModaSelvim Fiyat Konusunda da Yanınızda

modaselvim-ile-tanisin-4.png


Farklı tasarımları satışa sunan ModaSelvim, fiyat aralığı konusunda da cebinizi düşünmeye devam ediyor. Özel indirimli günleriyle beraber satışa sunduğu tesettür elbiseler, fiyat aralığında çeşitlilik göstermektedir. 2017 tesettür giyim trendlerini online satış sitemize her geçen gün eklemeye devam ediyoruz.

En yeni tesettür ürünlerini https://www.modaselvim.com bağlantısına tıklayarak sipariş verebilirsiniz.
count