Prenses model gelinlikler 2019 yılında da trend modeller arasında yer almaya devam etmektedir. Modern görüşe sahip bayanların tercih ettiği modeller arasında ilk sırada yer alan prenses model gelinlikler her genç kızın hayalinde yatmaya devam ediyor. Ünlü markaların 2018 2019 gelinlik modellerinin görücüye çıkması ile birlikte en çok merak ve ilgiyi üzerinde toplamaya başaran bu prenses modellerde her ne kadar İngiliz Prensesi Meghan etkisi ile sadelik ön plana çıksa da en çok ilgiyi taşlı ve Fransız dantelli modeller çekmeye devam ediyor.

2019_prenses_gelinlik_modelleri_uzun-600x654.jpg


2019 Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri
Klasik renklerden sıyrılmayı kolaylaştıran taşlı prenses gelinlik modelleri geçtiğimiz yıl gibi 2019 yılına da damga vurmaya hazırlanıyor. Klasik beyaz rengin yanı sıra;

  • Mavi,
  • Pembe,
  • Kırmızı,
  • Sarı
tasli_prenses_gelinlik_modelleri_2019-600x600.jpg


Gibi renk tonlarına sahip modellerin yer aldığı taşlı modeller tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen gelin adaylarının gelinlik provalarında ilk gözdeleri olarak yer alıyor. Zarafet ve gösterişi bir arada sunan bu modeller dantelli ve tüllü detaylarla zenginleştirilebilirken Z-Straplez, düşük omuzlu ve koldan askılı seçenekler tercih edilebilmektedir. Göğüs dekoltesi, sırt dekoltesi veya boğaz detaylı olarak çeşitlendirilebilen bu modeller tesettürlü bayanlara yönelik olarak da tasarım seçeneklerini içerisinde barındırmaktadır. Seçilen modele göre taş uygulamalarının kullanımına dikkat edilmesi gereken taşlı prenses modellerde yapılacak bir hata gelinliğin tüm ihtişamını kaybetmesine neden olabilmektedir.

dantelli_prenses_gelinlik_modelleri_2019-600x800.jpg


2019 Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri
Fransız dantelli prenses gelinlik modelleri Dünya’ca ünlü tasarımcıların 2019 yılı prenses modellerine verdikleri en güzel seçenekleri içermektedir. Zarafet ve kaliteyi bir arada sunmayı başaran bu modeller tül veya taş süslemelerle zenginleştirilebilmektedir. Dantelli modellerde straplez modeller ile birlikte;

  • M yaka,
  • Omuzdan askılı,
  • Uzun kollu
Gibi zengin çeşitler mevcut olup her vücut hattına uyum sağlayacak modellerin yanı sıra tesettürlüler için özel hazırlanmış modellere de yer verilmektedir. Kullanacağınız dantel yoğunluğu ve taş kullanmanız halinde fiyatı değişebilen dantelli prenses modellerde tercih edeceğiniz modellerin dantel tipi ve kullanım şeklinin özgün olması nedeniyle gelinliğinizin kimse ile aynı olmayacağını aklınızdan çıkarmayarak ilk alternatifleriniz arasında bu modellere yer verin.

prenses_gelinlik_modelleri_2019-600x600.jpg


Kemerli Gelinlik Modelleriyle Zarifliği ve Şıklığı Yakalayın Tıklayın !

Dekolteli Gelinlik Modelleri 2019 Tıklayın !

2019 Gelinlik Modelleri Modası Tıklayın !

Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi ! Gelinlik Nasıl Seçilir? Tıklayın !
  • Beğen
Reactions: Cikolataparcacigi