2019 saç modası, farklı yüz tiplerine ve cilt renklerine alternatifli olarak sunuluyor. Farklı modeller, farklı uzunluklar ve tarama teknikleri ile sonbahar ve yaz konseptleriyle, saçlar daha göz alıcı hale geliyor.

2019 Sezonuna Özel Trend Modeller
Her mevsim kullanmaya uygun modeller, sonbahar ve kışın daha kullanışlı stiller ile güzelliğinizi pekiştirebilir, tarzınıza uygun modelleri deneyebilirsiniz. Yeni moda saç stilleri şu şekildedir;

2019_sac_modasi_kumral-600x287.jpg


  • Akışkan Dalgalar
Her mevsim kullanılabilen ve saç estetiğini ilk sırada sunan akan dalga formu, 2018 ve 2019 saç modelleri arasında en trend konumda. Özellikle kahve, bakır, bronz kumral saç renklerine çok yakışan iri dalgalı saç stili, salaş ve rahat bir görünüm sunarken, kadın zarafetini daha sıcak bir formda sunuyor.

ortadan_ayrilan_sac_modelleri_2019-600x398.jpg


  • Dengeli Yaşam
Ortadan ayrık saç modelleri yeni sezonun favorileri arasında yer alıyor. Düz saçlar, maşalı veya fönlü saçlar, dağınık veya ıslak saçlarda şıklık sağlayan ortadan ayrık modeller, hemen her yüz tipine uygundur.

sac_orgusu_2019-600x325.jpg


  • Saç Örgüsünde Spontane Tasarımlar
Saç örgü modelleri her sezon olduğu gibi yine çok moda. Fakat yeni moda örgüler, karmaşık ve dağınık konseptte sunuluyor. Dilediğiniz gibi örebilir, şekillendirebilir ve kıyafet seçimlerinize göre konseptler oluşturabilirsiniz. Örgülerin kıvrımlarına metalik renkler veya ışıltılar atmak ise 2019 sezonunun trendleri arasında.

  • 2019_sac_modasi_kahkul-600x392.jpg
Uzun süredir kalın ve ön kahkül olarak kullanılan saç stilleri, yan kahkül olarak yenileniyor. Kısa, uzun, dolgun veya ince formda, farklı stillerde kesilen kahküller, yüz güzelliğini yan profilden sunmak için oldukça etkili. Üstelik modern bir görünüm kazandırıyor.

Kahkül yapmadan önce okuyun! Tıklayın !

2019 Söz ve Nişan Saç Modelleri Tıklayın !

Etkili ve Hızlı Saç Uzatma Yolları Tıklayın !

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri Tıklayın !

Cool Saç Modelleri için Tıklayın !
  • Beğen
Reactions: dilarabalci