Sivilce lekeleri, hem gençlerin hem de orta yaşlıların en çok uğraştıkları cilt problemlerinden bir tanesidir. Genetik problemler, çevresel faktörler ya da yanlış ürün kullanımı nedeniyle oluşan sivilceler bir süre sonrasında geçse bile iz kalabilir. Bu noktada ise doğal ürünlerden ve maskelerden yardım almakta fayda vardır. Sivilce kızarıklıklarından kurtulma yöntemleri arasında, tarçın ve kil en etkili doğal ürünler olarak gösterilir. Burundaki gözenekleri sıkılaştırmak için de tercih edilen bu tür doğal ürünler, cilde zarar vermediğinden dolayı herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilirler.

Sivilce İzlerinde Etkili Doğal Maskeler
Sivilce izlerinden kurtulmak adına düzenli bakım yapmak ve maske uygulamak önemlidir. Bu noktada ise evde yapılabilecek yöntemlerden bir tanesi kil maskesi olarak karşımıza çıkar.

  • Siyah noktalarında giderilmesine yardımcı olan maske, gözenek görünümünün azaltılmasını destekler.
  • Yağlı cilt bakımı nasıl olmalıdır? Sorusunu yöneltenlerin, maske uygulamaları arındırıcı etki yaratması açısından önemlidir.
  • Sivilce izlerinden kurtulabilmek adına limon, portakal, çilek de etki edecek meyveler arasındadır.
  • Genellikle asit içerikli doğal ürünler, lekelerin giderilmesine katkı sağlar.
  • Genç bir cilt için kimyasal ürünler yerine bu tür doğal besinlerden yardım almakta fayda vardır.
  • Yüzdeki Leke Ve Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Tıklayın !
sivilce_izlerine_Dogal_maske_tarifleri.jpg


Lazer uygulamaları: Sivilce izlerinden doğal yöntemler ile kurtulamayanlar için birbirinden farklı lazer uygulaması bulunur. Cilt yenilemede lazer yöntemi son dönemde çok fazla tercih edilmeye başlamış durumdadır. Birkaç seans ile birlikte sivilcelerin lekelerinden ve genel renk eşitsizliklerinden kurtulmak son derece kolaydır. Ancak öncesinde cilt yapısına göre doğal ürünlerden yardım almak daha faydalı olacaktır.

Sivilce Kızarıklığı 1 Günde Nasıl Geçer? Tıklayın !

Sivilce Kızarıklığını Hemen Geçiren Yöntemler Tıklayın !

Genişlemiş Gözeneklere Kesin Çözüm Yolları Tıklayın !

Garantili sivilce maskesi Tıklayın !

Etkili, Basit ve Doğal Sivilce Maskeleri Tıklayın !