Cilt beyazlatıcı maske yapmak oldukça etkili sonuçlar verebilmektedir. Tüm bildiklerini Türkiye’nin ilk lokman hatunu olan Fatma Öktem’den öğrenen Suna Dumankaya sağlık ve güzellik konusunda etkili öneriler sunmaktadır. Kar gibi beyaz bir cilt için Suna Dumankaya tarafından oluşturulan maske tariflerini deneyebilirsiniz. Doğal ürünlerle hazırlanmış olan maske uygulaması cilt beyazlatama için en etkili yöntemler bir tanesidir.

yas_maya_maskesi_tarifi-600x310.jpg


Cilt Beyazlatma İçin Yaş Maya Maskesi
Suna Dumankaya cilt bakımı konusunda sunduğu eşsiz önerilerle birçok kadını istediği sonuçlara ulaştırmayı başarmıştır. Cilt beyazlatma için uygulayabileceğiniz Suna Dumankaya cilt beyazlatma maskesi için ihtiyacınız olan malzemeler şu şekildedir;

  • Bir yemek kaşığı süt
  • Bir paket yaş maya
Yaş mayayı süt ile ıslattıktan sonra iyice karıştırmanız gerekmektedir. Cildinizin temiz olduğuna emin olduktan sonra dairesel parmak hareketleri ile uygulamalısınız. İlk etapta hazırladığınız tüm karşımı kullanmayın. İlk seferde sürdüğünüz maskenin emildiğini hissettikten sonra kalan kısmı da uygulayın ve 10 dakika boyunca bekleyin. Ardından ılık su ile ve sonrasında soğuk su durulayın.

cilt_beyazlatan_patates_maskesi-600x403.jpg


Cilt Beyazlatma İçin Patates Maskesi
Suna Dumankaya tarifleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan patates maskesi hem cilt beyazlatma hem de cilt lekelerini geçirme konusunda oldukça etkilidir. Bu maske için ihtiyacınız olan malzemeler;

  • Bir adet orta boy patates
  • Bir çay kaşığı zeytinyağı
  • Bir çorba kaşığı süt
  • Alabildiği kadar yulaf unu
Patatesi rendeledikten sonra tüm malzemeleri ve kıvama gelen kadar yulaf ununu ekleyerek karıştırın. Elde ettiğiniz karşımı cildinize sürdükten sonra 25 dakika bekleyin ve ardından durulayın. Bu maske cilt beyazlaması için ve cilt lekelerinden kurtulmak için en büyük yardımcınız olacaktır.

Cilt Beyazlatmak İçin Kolay Yöntemler Tıklayın !


Elmayla Cilt Beyazlatma Maskesi Tıklayın !

Cilt Beyazlatan 10 Doğal Maske Tıklayın !


En İyi Genital Bölge Beyazlatma Doğal Yöntemleri Tıklayın !