Los Angeles'ta Gizli Görev
Once Upon a Time in Venice
Yönetmen: Mark Cullen
Oyuncular: Jason Momoa, John Goodman, Bruce Willis
Vizyon Tarihi: 22.06.2018
Süre: 94 Dakika
Tür: Macera


Özet : Los Angeles'ta yaşayan Steve Ford, yıkıldım ama yenilmedim konumuna gelmiş özel bir dedektiftir. Sevimli köpeği Buddy namı her yere yayılmış bir çete tarafından çalındığında profesyonel ve özel dünyası birbiriyle çatışır. Buddy'yi geri almak için Steve, başka bir çeteye yardım etmek zorundayken, intikam isteyen iki tefeci kardeş tarafından kovalanmaktadır. Bir köpeğin, bir insanın en iyi arkadaşı olduğu söylenir. Steve, köpeğine kavuşmak için bir insanın neler yapabileceğini göstermeye kararlıdır.

los-angelesta-gizli-gorev.jpg


İki Kafadar
Two Tails
Yönetmen: Victor Azeev
Vizyon Tarihi: 22.06.2018
Süre: 75 Dakika
Tür: Animasyon


Özet : Rutin ve düzenli bir yaşam sürmeyi seven kunduz Bob’un hayatı, kedi Max’in bir gece ansızın hayatına girmesiyle değişir. Macera tutkunu Max’in gökyüzünde keşfetteği cismin uzay gemisi olduğunu anlaması uzun sürmez. Bob ve Max, uzaylıları tekrar gezegenlerine göndermek için ormandaki diğer arkadaşlarından da yardım isteyerek büyük bir maceraya atılırlar.

iki-kafadar.jpg


Yabani
Wildling
Yönetmen: Fritz Böhm
Oyuncular: Liv Tyler, Bel Powley, Brad Dourif
Vizyon Tarihi: 22.06.2018
Süre: 92 Dakika
Tür: Dram


Özet : Anna, doğduğundan beri babası olarak bildiği bir adam tarafından evlerinin tavan arasında büyütülmüştür. Adam, Anna'nın geçmişini öğrenmemesi adına her şeyi yapmıştır. Ama Anna, polis memuru Ellen'ın kanatları altında gerçek dünya ile tanıştığında, sıradan biri olmadığını anlar. Normal bir hayata uyum sağlayamayan Anna ormanın vahşi özgürlüğünün çekimine kapılmış bir halde bulur kendini. Bir taraftan da içinde artarak büyüyen kan arzusunu anlamlandırmaya çalışmaktadır.

yabani.jpg


Kaçış Planı 2: Hades
Escape Plan 2: Hades
Yönetmen: Steven C. Miller
Oyuncular: Dave Bautista, Sylvester Stallone, Jaime King
Vizyon Tarihi: 29.06.2018
Süre: 93 Dakika
Tür: Aksiyon


Özet : Ray Breslin (Sylvester Stallone) 3 yılın ardından "The Tomb" isimli kaçması imkansız hapishaneden kaçmayı başarmıştır ve kaçışının ardından birinci sınıf güvenlik forumu düzenlemiştir. Fakat Breslin'in ekibinden dövüş ustası Shu (Xiaoming Huang) HADES olarak bilinen bilgisayarlı tekno terör labirentinde kaybolur. Breslin, arkadaşını bu akıl almaz makinadan kurtarmak için gizli bir plan yapar. Bu planda Breslin, ölümsüz tanrı olarak bilinen çok sert bir kayaya çarpar.

kacis-plani-2-hades.jpg


Karavan
The Leisure Seeker
Yönetmen: Paolo Virzì
Oyuncular: Donald Sutherland, Christian McKay, Helen Mirren
Vizyon Tarihi: 29.06.2018
Süre: 112 Dakika
Tür: Dram


Özet : CGV Arthouse salonlarında! Human Capital (İnsan Sermayesi) ve The First Beautiful Thing (Gördüğüm En Güzel Kadın) filmleriyle İtalya’nın Oscar adayı olan usta yönetmen Paolo Virzì’den yürekleri ısıtacak bir film daha! Güneşli bir yaz sabahı Ella ve John, The Leisure Seeker (Dinlence Peşinde) adını verdikleri eski karavanlarıyla yollara düşerler. Ziyarete gelen çocukları onları evde bulamayınca telaşla telefon edip geri gelmeleri konusunda ısrar etse de Ella ve John, bu seyahatlerinde kararlıdır. Yolculukları boyunca hayatı ve birbirlerini olan tutkularını yeniden keşfederler. Başlarına gelen tatlı talihsizlikleri her zamanki gibi beraber atlatan Ella ve John çifti için karavanlarında geçirdikleri her yeni gün hayata attıkları en güzel çalımdır. Virzi’nin tabiriyle “bir şarkı kadar sade, komik ve hüzünlü, biraz çatlak ama mutluluk veren bir özgürlük filmi.” Başrollerinde ise Oscarlı efsane isim Helen Mirren ve oyunculuğunu 2 Altın Küre ödülüyle taçlandıran Donald Sutherland izleyenleri kendilerine bir kez daha hayran bırakmayı başarıyor.

Karavan.jpg


Sicario: Day of the Soldado
Yönetmen: Stefano Sollima
Oyuncular: Josh Brolin, Benicio Del Toro, Isabela Moner
Vizyon Tarihi: 29.06.2018
Süre: 122 Dakika
Tür: Aksiyon


Özet : Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver (Josh Brolin), Alejandro’yla (Benicio Del Toro) iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro’nun görevi, durumu kızıştırmaktır. Alejandro, durumu alevlendirmek için kartel patronunun kızısını kaçırır. Fakat kız, sivil zayiat olarak görülmeye başlayacak ve kızın kaderi ise bu iki adamın ellerinde olacaktır.

sicario-day-of-the-soldado.jpg


Yakalandın!
Yönetmen: Jeff Tomsic
Oyuncular: Jake Johnson, Isla Fisher, Jeremy Renner, Ed Helms, Jon Hamm
Vizyon Tarihi: 29.06.2018
Süre: 100 Dakika
Tür: Komedi


Özet : Beş rekabetçi arkadaş yılda bir kez, birinci sınıftan beri sonuçları ne pahası olursa olsun 'elim sende! oynamaktadır. Bu yıl, oyun zamanı grubun asla yenilmeyen oyuncusunun düğününe denk gelmektedir ve bu onu kolay bir hedef haline getirmektedir. Fakat o ne ile karşılaşacağını biliyordur... ve hazırdır.

yakalandin.jpg


Karantina XII
Yönetmen: Can Varol
Oyuncular: Berna Üçkaleler, Şevket Süha Tezel, Anıl Can Yılar, Cansu Şahin, Umut Demirdelen
Vizyon Tarihi: 06.07.2018
Tür: Korku


Özet : 5 Kişilik arkeoloji öğrencileri Mina, Anıl, Berna, Selim ve Batu profesörlerinin isteği doğrultusunda araştırma yapmak için karantina adasına giderler. Profesörün amacı simya kitabına sahip olmaktır. Şeytanla işbirliği yapan profesör öğrencilerini paranormal olayları incelemeleri için adaya yolladığını söylese de gelişen olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Profesörlerinin planını sonradan anlayan öğrenciler adadan kurtulmak için her yolu deneyecekler.

karantina-xii.jpgGökdelen
Skyscraper
Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
Oyuncular: Pablo Schreiber, Noah Taylor, Dwayne Johnson
Vizyon Tarihi: 13.07.2018
Tür: Aksiyon


Özet : Legendary’nin Gökdelen filminde dünya çapında bir ikon olan Dwayne Johnson, eskiden bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisiyken artık gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’u canlandırıyor. Ford, Çin’de görev yaptığı sırada dünyanın en yüksek ve en güvenli binasında yangın çıktığını görür ve bu yüzden suçlanır. Bu olay üzerine aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir.

gokdelen.jpg


Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Yönetmen: Genndy Tartakovsky
Vizyon Tarihi: 13.07.2018
Tür: Animasyon


Özet : Mavis, lüks bir canavar gemisinde bir aile yolculuğu ayarlayarak Dracula'ya sürpriz yapar. Tatil sayesinde Dracula otelden başını kaldırıp biraz nefes alabilecektir. Dracula'nın arkadaşları da bu geziye katılmaya karşı koyamaz. Canavarlar, canavar voleybolundan devasa büyüklükteki büfelere ve egzotik gezilere kadar gemi gezisinde sunulan tüm eğlencelerle günlerini gün ederler. Fakat işler Dracula'nın geminin ilgi çekici ancak tehlikeli kaptanına aşık olmasıyla birlikte değişir. Aile, arkadaşlar ve tomurcuklanan bir romantizmi dengede tutmak, en güçlü vampir için bile çok fazla olabilir...

otel-transilvanya-3-yaz-tatili.jpg


Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz
Mamma Mia! Here We Go Again
Yönetmen: Ol Parker
Oyuncular: Lily James, Amanda Seyfried, Meryl Streep
Vizyon Tarihi: 20.07.2018
Tür: Müzikal


Özet : Klasik film Mamma Mia'nın devam halkasında; karakterlerin dününü ve bugününü araştırmak, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri gidiliyor.

mamma-mia-yeniden-basliyoruz.jpg


Mission: Impossible - Yansımalar
Mission: Impossible - Fallout
Yönetmen: Christopher McQuarrie
Oyuncular: Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Henry Cavill
Vizyon Tarihi: 27.07.2018
Tür: Aksiyon


Özet : Görevimiz Tehlike serisinin 6. devam halkasıdır. Filmin başrolünü Tom Cruise üstlenirken kadroda Luther Stickell rolündeki Ving Rhames, Benji Dunn rolündeki Simon Pegg ve Ilsa Faust rolündeki Rebecca Ferguson, Alan Hunley'i canlandıran usta oyuncu Alec Baldwin, Solomon Lane'i canlandıran Sean Harris, Julia Meade'i canlandıran Michelle Monaghan, Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett yer alıyor.

Mission_impossible_Yansimalar.jpg