Vücut tipinize göre pantolon modeli seçerek olduğunuzdan daha şık görünüm kazanabilirsiniz!

Vücut tipinize göre hangi model pantolon giyeceğinizi bilmiyorsanız sizler için derlediğimiz yazımıza göz atabilirsiniz. Şık olmayı seviyor ancak giyeceğiniz pantolon modelinde kararsızsanız bu yazı tam size göre diyebiliriz.

Pantolon deyip geçmeyin! Vücudunuza uygun olmayan bir modeli giydiğinizde istediğiniz etkiye ulaşamayabilirsiniz. Vücut tipinize göre pantolon seçiminizi kolaylaştırmak için güzel bir içerik derledik. Haydi bakalım birlikte göz atalım hanımlar!

Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi

Kum Saati Vücut Tipine Göre Pantolon Modeli: Böyle bir vücuda sahipseniz belden boğmalı modeller ve düz kısa pantolonlar tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bol paçalı modellerde gider.

Armut Vücut Tipine Göre Pantolon Modeli: Vücut tipiniz bu şekildeyse bel ince ve alt kısımlarınızın daha hacimli olduğu pantolon modellerini tercih etmelisiniz.

Elma Vücut Tipine Göre Pantolon Modeli:Elma tipi vücuda sahipseniz skinny pantolon modelleri tam size göre diyebiliriz. Belinizi kapatmak istiyorsanız yüksek belli pantolonlar ideal seçim olur.

Erkeksi Vücut Tipine Göre Pantolon Modeli: Pilili modeller tam size göre diyebiliriz hanımlar! Vücudunuzun alt kısmını daha kıvrımlı durmasını sağlar.

Sizin vücut tipiniz hangisi?