Menopoz 0,034 amh ile hamile kalinir mi

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

lalezar8216

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
622
31
Arkadaşlar mart 2020 yılında 0.034 amh değeri ile tüp bebek denemesi yaptim ama tek yumurta gelişti ve boş cikti transfer yapılamadı. Bu amg değerine sahip olup ta umutlu olan var midir 2016 dan beridir fsh amh e2 Lh bu değerler ile uğraşıyorum 2016 da fsh nin 16 çıkması ile menapoz sinyalleri geldi 3 yıldır uğraşıyorum zaman zaman kürler yaptim Sonra biktim usandım bıraktım böyle zorlu bir mücadele ve 3 yıllık evliyim 3 yıldır çocuk yapmayı düşünmedik şimdi 2020 mart ayında ilk tüp bebek denemesi ise hüsranla sonuçlandı hala bu amh değeri ile umut var mi sizce kandilinden olma ihtimali var midir

Arkadaşlar mart 2020 yılında 0.034 amh değeri ile tüp bebek denemesi yaptim ama tek yumurta gelişti ve boş cikti transfer yapılamadı. Bu amg değerine sahip olup ta umutlu olan var midir 2016 dan beridir fsh amh e2 Lh bu değerler ile uğraşıyorum 2016 da fsh nin 16 çıkması ile menapoz sinyalleri geldi 3 yıldır uğraşıyorum zaman zaman kürler yaptim Sonra biktim usandım bıraktım böyle zorlu bir mücadele ve 3 yıllık evliyim 3 yıldır çocuk yapmayı düşünmedik şimdi 2020 mart ayında ilk tüp bebek denemesi ise hüsranla sonuçlandı hala bu amh değeri ile umut var mi sizce kandilinden olma ihtimali var midir
geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bir bebeğe kavuşursun...adetlerin düzenli mi

Valla az Az oldum ama oldum.bir şekilde ama martta feneriyim tüp bebek olayında sonra 2 nisan da az birşey adet oldum şu an halen adet bekliyorum gelmedi bugün 5 nisan 35 gün oldu gelmedi adet

Bu arada korunmayı bıraktık zaten ama bu ay test yaptim adet gelmeyince oda negatif cıktı eee adet te yok ortada daha senin durumun nedir kaç yıllık evliyim anlatır mısın buradan konuşalım rahatca dertlerimize ortak olalım

Sadece ben miyim benim gibi olan var mı tüp bebekteki o tek yumurtam neden boş cikti yaa neden sağlam çıksaydı şimdi ne olurdu bebek istiyorum ben

30 yaşındayım 18 di fsh en son ölçüldüğünde şimdi kaç bilmiyorum. Amh ise iki yıl önce 0.02 idi sımdı daha beterdır. E2 degerım 20 yanı düşük. Yaklasık 6 tüp bebek denemem var 4 yılda. 26 yasından berı bu mucadeleyım. 3 gebelıgım var düşünle sonuclanan. İkisi dogal yolla gelen. Biri tüp bebek. Son durum boş folıkul sendromu

30 yaşındayım 18 di fsh en son ölçüldüğünde şimdi kaç bilmiyorum. Amh ise iki yıl önce 0.02 idi sımdı daha beterdır. E2 degerım 20 yanı düşük. Yaklasık 6 tüp bebek denemem var 4 yılda. 26 yasından berı bu mucadeleyım. 3 gebelıgım var düşünle sonuclanan. İkisi dogal yolla gelen. Biri tüp bebek. Son durum boş folıkul sendromu
Merhba duduklerinizin sebebi arastirildi mi? Kac hftalik duduk yaptiniz? Pgt yaptiniz mi tup bebekte

Merhba duduklerinizin sebebi arastirildi mi? Kac hftalik duduk yaptiniz? Pgt yaptiniz mi tup bebekte
Ufak bir pıhtılasmam olduğu söylendi fakat düşüğe sebep olmıyadabilir dendi daha sonra rezerv az o sebeple kalıtesız oluşum oluyordur dendı. Pgt yapamadık tek embrıyo oluştu rıske atamadık ama tutmadı oda

Ufak bir pıhtılasmam olduğu söylendi fakat düşüğe sebep olmıyadabilir dendi daha sonra rezerv az o sebeple kalıtesız oluşum oluyordur dendı. Pgt yapamadık tek embrıyo oluştu rıske atamadık ama tutmadı oda
Ben de 31 yasindayim ve kendiliginden olusan 3 gebeligim dusukle sonuclandi...amh 0.60 ve tup bebek icin izmirde suan yer ariyorum...benim de yapilan arastirmalarda bir sebep gorulmedi.ufak bir pihtilasma ama o da engel degilmis ki ona ragmen son dusugumde kan sulandirici igne kullandim ama gene nasip olmadi ..eger yumurta kaliteaizliginden dusuyorsa ne yapilabilir onu hic bilmiyorum😒artik kendime stres yuklemekten mi dusuk oldu diye kendimi sucluyorum bazen ..bazen sebep bulunmamaaina/ olmamasina uzuluyorum cunku sebebi net olarak bilinseydi belki bir tedavi felan olurdum...yani Allahim aklimiza mukayet olsun ve saglikla evlat sahibi olalim..gercekten yasamayan bizim pskolojimizden anlayamaz

Benım ıcın de hamile kalmak hem en büyük duam hem de en büyük korkum çünkü hep düşme endısesı yaşıyorum ki öyle de olıyor çevremde herkes ıkıncı çocuğunu aldı kucağına ve şey sıyorlar ya korunuyorduk nasıl oldu anlamadık yok işte su işi yaptım bıse olmadı yok işte ağır kaldırdım bıse olmadı dıyeni rahat rahat konuşuyorlar benım ayağım taşa takılsaaa çocuk dusuyor artıkmgıtmedık ne doktor kaldı ne de hacı hoca

Evet bizim gibi olmayan bizi anlayamaz ben annenim 6. Cocuguyum düşün annem 43 yaşında beni doğurmuş bende hep 40 yaşına kadar doğururum diyordum ailede hiç böyle bir şey duymadım dan diye benim basima geldi haa bilseydim daha erken yaşta kontrollerine giderdim gerekirse evli olmasam bile sağlıklı yumurtalarımı toplatirdim şimdiki aklım olsaydı ama önemsemedim nasıl olsa annem.beni 43 yaşında doğurmuş bende dugururum olmustu nerden aklıma gelsin ki boyle bir sey

Birde alerjik rinitim var boğazda sürekli akinti hapşırma göz kaşınması kızarması damak kaşınması offf offf Allah im firavunun hiç bası bile ağrımazmış hicbir yeri ağrımayan insan bir yeri ağrıyan insani anlayabilir mi hiç
Yani bizim.yasadigimiz durumu yaşamayan anlar mi anlamaz
Der öyle ayy hiç korunmadik ama nasıl oldu anlamadım diye yok düşsün diye onu bunu kaldirdim hicbir şey olmadi tovbe tovbeee Allah böylelerine çocuk veriyor yaaa
Bebekleri çöpe atanlara çocuk veriyor yaa
Istemeden hamile kalanlar var nasıl kurtulsam diye düşünen offf off
Nasıl bir dünya yaaa allah im hukmettigindrn sordu sual olmaz ama yavv isteyene ver bee o bebeği çöpe atana verme yaaa yazık değil mi istenmeden dünyaya gelip de çile çeken o insanlara
Offf offf daldım gene
Allah Neden böyle yapıyor anlamıyorum allah insanlara zulmetmek istemez yaa hele çöpe atılacak olan minicik bebeğe o bebeği isteyen birine verseydi tove tovbe böyle dusunmeden de edemiyorum

Bende düşük yaptim yaa Bana da demirciler ki ummu sübyan duası tasi falan gittim hazır çevren gibiler var ya onlardan almıştım çekmecede duruyor

Bu nasıl dünyaaaaa aaaâa aaaaa
Bu dünya gailadaki en zor mekânmıs güya bazı spiritule güçleri olanlar diyor Bizim ruhumuz dünyaya gelmeden önce sözleşme yapıyormuş yani bu dünyada yaşadıklarımızı önceden biz seçip yüklenip geliyor musuz ama dünyaya gelince hatirlamiyor musuz spotyum gibi yerde ruhlarımız damgalaniyormus okumuştum ö.tunali anlatoyor

Merhaba,ben su an 32 yasindayim bundan bi kac sene once yani 27 yasindayken 0.01amh 70fsh erken menopoz teşisi koydular 3 cocugum vardi ama bunu oğrendigimde yikilmistim.hiç bir zaman umidimi kesmedim saraçoglunun kürlerini uyguladim dua ettim ve allaha şükurler olsun dogal yoldan hamile kaldim doktorun imkansiz desiği şey oldu hemde ikiz.şu an 5 ayliklar ce cok iyiler.hiç ümidinizi kaybetmeyin ve bitkilerle tedavi uyguladim.

X