Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 0-3 ay bebek kıyafeti hakkında.

20 li organik hastane çıkışı set veya
10 lu set + iç dış zıbın + patikli pantolon bunlar kesin alınmalı gerisi isteğinize göre 20 çeşit ürün ilave edilebilir. Hastane çıkışı alırken organik olmasına dikkat etmenizi öneririm bebeğiniz dünyaya yeni geliyo kimyasal kanserojen vs maddelerden uzak olmalı..

Kismetse bende eylul sonunda dogum yapcam.. tasinma telasi yuzunden bebek esyasi almakla ilgilenemedim. Ama acikcasi nea alacagimi da bilmiyorum. Ic camasir nekadari yeterli de bilmiyorum.. bakcaz artik :26:

Bende eylul sonu ekim basi gibi doguracagim ama henüz hiç birşey alamadim kızıma.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizim 2 aylik hep kullandigimiz citcitli badyleri ayina göre aliyorum bol bol evde bulunduruyorum artik cok kullanslilar... tulumlari giydiremeden sakladim bile yazik oldu cokta guzellerdi

Bende eylul sonu ekim basi gibi doguracagim ama henüz hiç birşey alamadim kızıma.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dogum tarihlerimiz hemen ayni demek. Aldin mi prensesine biseyler??? Bizim ufak defek seyler kaldi. Hastane cikisi kiyafeti(ne giydirilir bilmiyorum), bebek arabasi bi de yatak. Ha bi de bebek bezi, hastanede istiyolar bizzde, bi de bebek kremi :)

cok buyuk olcagini zanetmem ya, onlar zaten minicik Cok fazla almayin sadece, cunku ilk 4-5 ayda bebisler cok cabuk buyuyor. Dogum yapmis olan annelerin tavsiyeleri

bizim de doğum tarihlerimiz hemen hemen aynı. ben 5 takım aldım 5 tane yandan çıtçıtlı zıbın aldım. Battaniyesi henüz yok :) sanırım anane babane hiç kimse de örmeyecek :) neyse hazırlardan alırım ben de. Bunun dışında bi tane kundak aldım . Alt açma babanesi almış. Falan fişman işte...

Cnm her seyi saglikla kullanin. Bataniye icin uzulme. Hazir alirsin, okadar guzel modeller var ki Hem ekim cok soguk olmuyo, basta daha ince lazim olcak.. pamuk bataniyesi falan :)

Eger bebek meme emiyosa, 4-5 ay biberon emzige hic ihtiyarcin olmaz. Ama ben 1 tane aldim, elbette bulunsun. Belki meme istemez, hazir sut vermen gerekecek. O zaman biberona ihtiarcin olur. Ama kulanmazsa da ilk 4-5 ayda, ileride zamanda kulanirsin. Umarim kafani karistirmadim.

doğum yapacak anneler 0-3 ay için kaç tulum ve alt üst takım aldınız? Tulum mu daha kullanışlı sizce alt üst takım mı?

tatlım ben iki çocuğumda da tulum kullanamadım açıkçası. Çıtçıtları hep açıldı ve alt taraflarını rahatsız etti çocuğun, her nekadar bùyük alsam da. Alt üst takım büyük kolaylık inan bana. Bir de unutma; içine atlet kilot yerine çıtçıtlı badi giydir. Beli karnı açılmıyor çocuğun böylelikle. bak alttan çıtçıtlı badiler bunlar. Muhakkak al bunlardan. Belki biliyorsundur ama ben yine de resmini paylaşayım dedim:) Hayırlı doğumlar..

Not: Bebek alışverişini eğer size yakın bir mağazası var ise mothercare'den yapın. Ürünleri son derece kaliteli ve de sağlıklı.

yok canım yaaa iyi oldu yazdığın. o zaman ben bir tane alayım bulunsun evde.

mothercare bulunduğum şehirde yok ama internetten bakıyorum ürünlerine ama bunlatın uzun kollularından alayım diyorum malum kış bebeği olacak bizimki...

tamda istediğim konu
malumunuz ilk bebek olunca insanın pek bilgisi olmuyo.sabırsızlanıyorum birşeyler almak için içimde acyip bi heyecan var.ama cinsiyet belli olmadığından pek alamıyorum.ortak renkllerden devam ediyoruz.Bizde kış bebeği olacağımızdan uzun kolluların çıkmasını beklemekten başka şansımız yok sanırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…