09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

çekocum herkes fakrlı düşünüyor..ben nefsimi köreltecek kadar yedim içtim valla..mesela türk kahvesine düşkünümdür,günde 1 tane içtim,açık çay 3-4 bardak içtim,kola canım çektiğinde içtim 1 bardak kadar,ne bileyim hamburger pizza yedim yani..bana göre arasıra kabul edilebilir..
ama genel anlamda sağlıklı beslenmek öenmli..hergün yumurta,peynir,yoğurt yedim..et mutlaka yedim (tavuktan tiksindim,hala yiyemem pek)..balık haftada bir yedim..kuru kayısı üzüm ,kuruyemiş çantamda olurdu,işyerinde yiyiodum..ama acıkıyodum bisküvi kek de yiyidum yanii ne yapayım:)

yok tatlım o kadar da önceden kuruntulanma sen de..bak çeko ne seneryolar kurdu,çok şükür sonuçları temiz..
iyisin düşün iyi olsun ...allah dermansız dert vermesin..bak bende ne hastalıklar var..tiroidim var,alerjik kulak ve burun sorunları,egzamalar,alerjik astım,bel fıtığından ameliyat oldum tekrar var..şimdi de kansızlık..yine de çok şükür:KK14::KK14:
Aminnnnnn,saglık şu hayatta en degerli şey gerisi teferruat.

Öyle ama çok korkuyorum yine de..
Yaşanmışlar vs.. Acep kötü huylu birşeyler yapmış mıdır falan fıstık offffff neyse kahvaltı yapayım en iysi.:KK52:

Ben boğaz ultrasonu çektiğim günden beri lenf noduna teşhis koyuyodum
Kanserden girdim tüberkülozdan çıktım biopsi yaptım İİAB aldım hatta operasyon bile yaptım kızlar şahit beynimde 40 tilki ile :KK1:
Çok şükür bişey çıkmadı ilaç kaç tane deseler yutmaya razıyım :KK1:

missicim,m.çsuyunun hazırı da koldan farklı değil..doktorlar onu da yasaklıyor..taze sıkılmış içersen olur diyorlar ancak:)
ben kahve içtim günde 1 tane..sigarayı da hamile olduğumu öğrendiğimde bıraktım,emzirme bitene kadar ağzıma çsürmedim..yani 2 seneden çok..salak ben emzirme bitti başladım tekrar..
hiç korkma o zamanki duygular değişiyor,sevdiğin şeylerden tiksenebilir,ağzına sürmediklerina aşerebilrsin :):)

Taze sıkılmış en güzeli ama cipsle iyi gitmez yaw..:KK52::KK52::KK52:

Kanserden girdim tüberkülozdan çıktım biopsi yaptım İİAB aldım hatta operasyon bile yaptım kızlar şahit beynimde 40 tilki ile :KK1:

Ayy Çek yanlış anlama ama çok güldüm yaa operasyon kısmına..:KK52::KK52:

Cipsin yanına filan almıyorum özellikle
Ama iftara çağırıyolar ya hani sofrada oluyo herkes içerken ben bakim mi diyorum eskiden 2-3 bardak içerdim şimdi 1 le sınırlı kalıyorum
Ramazan bitse görmem de içmem de sanırım davetler son bulacağı için

Bende de kahve ve sigara yok şükür
Bi bunlar yok herhalde :KK1:

Allah nasip ederse neden olmasın :KK16:

çek cipsi bırak artık kuzum cola bile cipsten daha az zararlı.bi 8 ay uzak dur ondan mutlaka.

yine ortadan daldım konuya dimi,çocuklardan fırsat buldukça yazınca böyle yarım yamalak oluyo işte :KK50:

GUARTA geçmiş olsun sana da benim oğlanlarda da vat alerjik bronşit çok fena bi şey bu.kış boyunca hastalar.öksürük,hapşırık,bazen ateş..çok zor .

sağlıksız şeyler hep lezzetlidir ve birbiriyle iyi gider dikkat ederseniz.kahva sigara,cips kola,patates kızartması mayonez vs..:KK1::KK1:

Bende hep onları severim işte :KK17:
Ama cidden yedikçe yiyesi geliyomuş insanın cipsi
Ara verince alışılıyo yokluğuna biraz :KK25:

çek cipsi bırak artık kuzum cola bile cipsten daha az zararlı.bi 8 ay uzak dur ondan mutlaka.

yine ortadan daldım konuya dimi,çocuklardan fırsat buldukça yazınca böyle yarım yamalak oluyo işte :KK50:

GUARTA geçmiş olsun sana da benim oğlanlarda da vat alerjik bronşit çok fena bi şey bu.kış boyunca hastalar.öksürük,hapşırık,bazen ateş..çok zor .

Ben alışkınım Kadiş ablamda böyle üçüzlerden dolayı
Telefon eder açarım naber filan diyemez mesela yarın bize gelin tamam mı iftara bekliyorum aaa kızlar kapışmayın diye de onlara bağırır ben tamam abla derim tel kapanır :KK1:
Mecbur yani çocuklu hatta birden çok çocuklu evde kafası yoğun oluyo vakti de olmuyo insanların

Tamam çok nadir yiyroum cipsi Kadesa, paketini de küçük alıyorum ve yımışaklardan alıyorum :KK1: nefsim körelsin
Kolayı hiç almıyorum da iftar sofralarında görünce duramıyroum ama 1 bardaktan fazla içmiyorum, Ramazandan sonra hiç içmem inşallah davetler duracağı için

3 çocukla yazman bile mucize kadişim :KK6::KK6:
sağol canım,alerjiler çok sıkıcı kadiş ya,bebekliğimden beri var ama eskiden bu kadar bilnmiyordu ya tedavi falan giderek ağırlaşmış bende tabii..şimdi çantamda burun spreyim,ilacım ve astım inhalerim vardır mutlaka..süründürüyor adamı..çocuk olunca da çok zor Allah yardım etsin....ama tedavi edilirse,çocuklarda 10 yaşından sonra hafifiliyor doktorum öyle demişti..

çok şükür çek ya bişi çıkmadı...

allahım yarabbimm cipss.böhüüüüüüü.:KK43::KK43:..patates kızartması ketçep mayonez böhüüüüüü:KK43::KK43::KK43: deli olcam yaa.

çok şükür çek ya bişi çıkmadı...

allahım yarabbimm cipss.böhüüüüüüü.:KK43::KK43:..patates kızartması ketçep mayonez böhüüüüüü:KK43::KK43::KK43: deli olcam yaa.

Mayonez ketçap tamam da
Patateste mi yasak ya ben onu kendim kızarttığımdan yiyorum ki :KK31:

missicim,m.çsuyunun hazırı da koldan farklı değil..doktorlar onu da yasaklıyor..taze sıkılmış içersen olur diyorlar ancak:)
ben kahve içtim günde 1 tane..sigarayı da hamile olduğumu öğrendiğimde bıraktım,emzirme bitene kadar ağzıma çsürmedim..yani 2 seneden çok..salak ben emzirme bitti başladım tekrar..
hiç korkma o zamanki duygular değişiyor,sevdiğin şeylerden tiksenebilir,ağzına sürmediklerina aşerebilrsin :):)

q kahvede çok sseverim içmiyorum...arada içeyim madem...arada diyorum abartmasan normale dön diyorum herkes böyle ince ayrıntısına kadar incelemiyor neticede

Ben alışkınım Kadiş ablamda böyle üçüzlerden dolayı
Telefon eder açarım naber filan diyemez mesela yarın bize gelin tamam mı iftara bekliyorum aaa kızlar kapışmayın diye de onlara bağırır ben tamam abla derim tel kapanır :KK1:
Mecbur yani çocuklu hatta birden çok çocuklu evde kafası yoğun oluyo vakti de olmuyo insanların

Tamam çok nadir yiyroum cipsi Kadesa, paketini de küçük alıyorum ve yımışaklardan alıyorum :KK1: nefsim körelsin
Kolayı hiç almıyorum da iftar sofralarında görünce duramıyroum ama 1 bardaktan fazla içmiyorum, Ramazandan sonra hiç içmem inşallah davetler duracağı için

ablana da Allah kolaylık versin onun evde bizimki gibi kreten beterdir eminim :))) hamileliğe alışıyosun işte yavaş yavaş bende ilk zamanlar zararlı zararsız ne seviyosam yiyodum insan bazen unutuyo hamile olduğunu dimi :)

3 çocukla yazman bile mucize kadişim :KK6::KK6:
sağol canım,alerjiler çok sıkıcı kadiş ya,bebekliğimden beri var ama eskiden bu kadar bilnmiyordu ya tedavi falan giderek ağırlaşmış bende tabii..şimdi çantamda burun spreyim,ilacım ve astım inhalerim vardır mutlaka..süründürüyor adamı..çocuk olunca da çok zor Allah yardım etsin....ama tedavi edilirse,çocuklarda 10 yaşından sonra hafifiliyor doktorum öyle demişti..

senin ki annemin gibi olmuş o da aynen öyle ki zaten alerji genetikmiş bende de var.bizde bu sene ortaya çıktı kreşle beraber arttı tedaviye başladık işte.

neyse kzlar ben kaçayım,çocukların yemek vakti geldi.:KK16:

müneyede teesüf dileklerimi ilettim :63:

Ben ilk ceza aldığımda gelen otomatik mesajı şahsıma özel sandım

Üzgünüz :KK43: site kuralları gereği ceza aldınız yazıyor ya
Gerçekten bana üzülmüşler sandım :KK53:

Cevap yazdım :
Önemli değil, göze alarak yorum yapmıştım diye :KK60:

Son düzenleme:
X