Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile kalanlar daha iyi bilir, genelde 5.gün rahme ulaşıyor sonraki günlerde tutunma yerleşme oluyor diye biliyorum. Ama hiç belli olmaz ki..
Hiç hamilede kalmadığım için. Belime vuruyor bazen tutulmuşum gibi bir ağrı bazen sol kasığıma anlamadım gitti. Ama göğüs hassasiyetim yok şuan

Merhabalar 5. Ayimda hamile kaldim suan 7 haftalik hamileyim haber vermek istedim :) haziran ayinda hamile kaldim. Bana ve isteyen herkese en saglikli sekilde nasip etsin rabbim.🙏🏻🙏🏻
cok tebrik ederim arkadasim kusura bakma uzun zamandir yoktum simdi goruyorum mesajlari cok sevindim senin icin :KK36:

Kızlar merhaba benim yumurtlamam 9 Eylül çatlaması 10 Eylül ve çatlama günü ve öncesi zamanı değerlendirdim 2 gündür kasığımda bi garip ağrı gibi bir şey var gibi gergin gibi ve dün gece kasığıma bir bıçak saplanır gibi oldu ve geçti. Bu kadar erken belirti olmaz değil mi ?
merhaba canim bukadar erken belirti soz konusu degil elbette ancak soyle birsey var herzaman dogru olmamakla birlikte yumurtlama zamanindan itibaren baslayan kasik agrilari gunlerce veya bir haftadan da uzun surer devam ederse arkasindan gebelik cikmasi olasi bir durum ancak dedigim gibi boyle olupta gebe olmayan da var bu sadece ihtimaller arasinda senin icin henuz erken eger gunlerini degerlendirdiysen umalimki tutsun guzel haberi alasin inshallah :KK66:

Oyy moonlightin nar tanem nur tanem gelmiş 🥳🥰❤️
İyiyim kuzum napiyim yaz modunda takıldım ben de boş boş.. gelen giden yok 🤣🤣 sen nasılsın? Keyfin sıhhatin yerinde mi?
iyimmm kuzucummmmm bende oyle zatenn esim yanimda degildi bir bucuk ay ben turkiyedeydim yeni geldim denemelere devam edicem iste heheheh :KK53: bu ay baslicam insallah bakalim

merhaba canim bukadar erken belirti soz konusu degil elbette ancak soyle birsey var herzaman dogru olmamakla birlikte yumurtlama zamanindan itibaren baslayan kasik agrilari gunlerce veya bir haftadan da uzun surer devam ederse arkasindan gebelik cikmasi olasi bir durum ancak dedigim gibi boyle olupta gebe olmayan da var bu sadece ihtimaller arasinda senin icin henuz erken eger gunlerini degerlendirdiysen umalimki tutsun guzel haberi alasin inshallah :KK66:
Normal de çok düzenlidir benim adetim hiç gecikme olmaz. 22 Ağustos ta adetim başladı 25. De bitti. Normalde 5 Eylül yumurtlama günümdü o haftayı değerlendirdik ama şeytan işte 6 Eylül de bi ovülasyon yapayım yumurtlama oldu mu diye merak edince 9 Eylül yumurtlama 10 Eylül çatlamayı gördüm. Kafam da çok karıştı çünkü benim 3 eylülden beri aşırı akıntım geliyordu, belkide dedim ikinciye mi yumurtlama oldu 3 gündür de ağrılarım var yumurtlamadan önce olmadi ki hiç ağrım

iyimmm kuzucummmmm bende oyle zatenn esim yanimda degildi bir bucuk ay ben turkiyedeydim yeni geldim denemelere devam edicem iste heheheh :KK53: bu ay baslicam insallah bakalim
Oohh iyi yaptın kafanı dağıtmışsındır iyice.. yeni sezona bomba gibi bir giriş bekliyorum senden 😎😎😎
Ben 11-12 güne regl olunca yine tüp bebek deneyeceğim.. bir heyecan da ben yaşatayım diyorum 😜

Oohh iyi yaptın kafanı dağıtmışsındır iyice.. yeni sezona bomba gibi bir giriş bekliyorum senden 😎😎😎
Ben 11-12 güne regl olunca yine tüp bebek deneyeceğim.. bir heyecan da ben yaşatayım diyorum 😜
Ayy hadi İnshaAllah kuzum yaaaa bu kişi hamile geçirelim nasılsa soğuk olacak biz de yanarikkkk hormonlardan hahahaha serinlerizz bari :KK70: :KK70: :KK70:

Kızlar devlet hastanesinde sperm testi yaptıranlar bana yardımcı olabilir mi?

Sperm örneği verince sonuçlarınız ne zaman çıktı?
Canım merhaba eşin sperm testi verdimi acaba dvd falan var diyorlar öyle birşey var mıydı eşimde yaptıracak da öyle bişey duyduk bilemedim bende 😐🙄

Kasım ayında adet gecikmesiyle doktora gitmiştim 4 cm hemorajik kist olduğunu söyledi doktorum. Gebelik çıkmamıştı kan testinde. Bana ilaçlı mr önerdi. Söktürücü vermedi rahim kalınlaşmış dedi. 1 hafta sonra farklı bir doktora gittim. Beta 62 çıkmıştı. O kistin corpus luteum kisti olduğunu söyledi. Progesteron ürettiğini gebeliğin ilerleyen haftalarında kaybolacağını söylemişti. Gebelik varsa eğer kistin böyle bir şey olabilir belki canım.
Merhaba ben bu ay ilk defa klomen kullandim Dr kontrolünde. Bir hafta önce iki yumurtam vardı 17 mm ve 16 mm. Bana on gün sonra gel catlamismi bakicam dedi. Fakat benim hep kasiklarimda ağrı oldu, iki gün önce karnıma öyle bir ağrı girdi ki dr gitmedim inat ettim acıdan ağlayarak uyudum. Ertesi gün bütün ağrılarım yok oldu kasık ağrım bile gitti. Göğüslerim dokununca acıyor. Yinede içim el vermedi Dr gittim iki yumurtamda hemorajik kiste dönüşmüş. Biri 41 mm biri 45 mm rahim kalınlığı 13 mm Fakat aktif bir kanama yok dedi yumurtanın biri patlamış o ağrı o yüzden olmuş, damarın yanında patladığı için olmuş o kanamada. Betam 2 çıktı Hamile kalamam dimi dedim patlayan folikulun içinden yumurta çıktığı için kalabilirsin ama şuan belli olmaz gününün geçmesini bekle dedi. Yumurta patlamadan önce ilişkiye girmiştik yarım saat sonra yumurta patladı. Acaba hamile kalmış olabilir miyim sizin gebeliginiz pozitif oldu değil mi aynı testle ay kafam allak bullak oldu 😔

Kizlarr napiyosunuzz ayy sizinle heyecanla gebe kalmayı beklemiştim şimdi 7.ayimiz bitiyor doğuma az kaldı nasilsiniz ne var ne yokk buraya Bayadır giremedim
Umaycimm nasılsın nasıl gidiyor gebelik bende aslidna bütün kızları gebeler dahil merak ediyorum bazılarımız hala burda ..

Cinsiyeti nedir bebişin 😁

X