1 ayda 10 kilo

Kararli1i

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2018
9
2
25
Evet hanımlar bu yıl sınav stresi ile 10 kilo alarak seneyi kapatmış bulunmaktayım. 19 yaşındayım, 1.71 boyunda ve 71 kiloyum. Günde ortalama 800-900 kalori(tabii protein ağırlıklı) ve akşamları 1 saatlik yürüyüş ile 1 ayda 10 kilo vermeyi hedefliyorum. Günün sonunda ne yediğimi de yediklerimin kalorilerini de buraya yazacağım. Ekmek kesinlikle tüketmeyeceğim. Şekeri de eğer Türk kahvesi içersem yalnızca 1 tatlı kaşığı kadar tüketirim, Türk kahvesini şekersiz içemediğimden dolayı.
Bu konuyu açmaktaki amacım hem diyet yapanlara fikir vermek hem de burada bir diyet günlüğü tutmam sayesinde kendi adıma disiplin sağlamak. 1 hafta sonra tartı fotoğrafını atacağım. Hedefim 2,5 kilo vermek.

Evet hanımlar bu yıl sınav stresi ile 10 kilo alarak seneyi kapatmış bulunmaktayım. 19 yaşındayım, 1.71 boyunda ve 71 kiloyum. Günde ortalama 800-900 kalori(tabii protein ağırlıklı) ve akşamları 1 saatlik yürüyüş ile 1 ayda 10 kilo vermeyi hedefliyorum. Günün sonunda ne yediğimi de yediklerimin kalorilerini de buraya yazacağım. Ekmek kesinlikle tüketmeyeceğim. Şekeri de eğer Türk kahvesi içersem yalnızca 1 tatlı kaşığı kadar tüketirim, Türk kahvesini şekersiz içemediğimden dolayı.
Bu konuyu açmaktaki amacım hem diyet yapanlara fikir vermek hem de burada bir diyet günlüğü tutmam sayesinde kendi adıma disiplin sağlamak. 1 hafta sonra tartı fotoğrafını atacağım. Hedefim 2,5 kilo vermek.
Valla bende 1 ayda 10 kiko vsrmek ıstiyorum benimde gunluk programim şöyle
Sabah uyanınca 1 bardak limonlu su
Kahvaltı 1 domates salata yeşillik peynir haslanmis yumurta yesilcay
Öğlen çorba 1 dilim ekmek 1 kase yoğurt
Ikındı 1 fincan yesilcay 2 kaysi 2 badem veya ceviz
Akşam makarna pirinç hariç ne varsa yemekte 4 kasik ekmeksiz ve 1 tabak tonbalikli salata
Saat 9 gibi 1 fincan şekersiz kahve uyumadan hemen önce 3 kasik yoğurt 1 tatlı kaşığı pulbiber kür ve gün içinde en az 3 litre su yarım saat eliptik bisiklet ve akşam yemekten sonra 1 saat yürüyüş

hadi bol şans şimdiden, daha önce böyle çok konu açan oldu ama takipsizlik yaşandı. tüm süreçten ahberdar et bizi ama kendini kötü hissettiğin an diyeti bırak, sağlığın çok daha önemli çünkü, başarılar :))

Off bende kilo vermek istiyorum dun ve bugün biraz dikkatli olmaya calisiyorum benim 7 kilo kadar fazlam var ama 5 versem yetecek diyet yaparken mutsuz halsiz ve cok agresifim canim hep çikolata tatli ne varsa onlari istiyo iki gündür kacamaksiz gecti ama benim canim hala tatlilarda buna bir çözümünüz var mi

Aksam yemegini 5de yiyip sonrasinda bir sey yememek yenirse de yogurt meyve vs gibi seyler yenirse cok kolay veriliyor. Mide zamanla alışıyor zaten. Kolay gelsin darisi bizlere:KK49:

1 ayda 10 kilo verirseniz vücudunuzda deformasyon olur. Sarkmalar,çatlaklar oluşur. Göz altınız çöküp koyulaşır. İdeal kiloya yaklaştıkça kilo vermek zorlaşır. Sizin için diyet ve sporla ayda 4 kilo vermek olması gereken. 2 aya yayıp olması daha muhtemel hedef ile umutsuzluğa da kapılmadan kurtulursunuz inşallah.

Sonuçların açıklanması ve tercih telaşından diyeti bıraktım. Şimdi tekrar başlayalı 3 gün oldu 1.6 kg verdim. Sabahları peynir, zeytin, domates, salatalık, yumurta yiyorum. Öğlen fındık fıstık evde ne varsa onunla atıştırıyorum. Akşamları saat en geç 6 olacak şekilde evde ne yemek varsa onu ekmeksiz yiyorum(kızartma, patates, pirinç, makarna hariç). Akşam saat 8 den 9 a kadar yürüyüş yapıyorum

1 ayda 10 kilo verirseniz vücudunuzda deformasyon olur. Sarkmalar,çatlaklar oluşur. Göz altınız çöküp koyulaşır. İdeal kiloya yaklaştıkça kilo vermek zorlaşır. Sizin için diyet ve sporla ayda 4 kilo vermek olması gereken. 2 aya yayıp olması daha muhtemel hedef ile umutsuzluğa da kapılmadan kurtulursunuz inşallah.
Yıl içinde 2 haftada 6 kilo vermiştim tabii diyet ve sporla .Vücudumda herhangi bir deformasyon olmadı. Ama yüzüm dediğiniz gibi biraz çöktü. Yaşımdan dolayı normal görüyordum 1 ayda 10 kiloyu ama yanılıyormuşum demek ki

Valla bende 1 ayda 10 kiko vsrmek ıstiyorum benimde gunluk programim şöyle
Sabah uyanınca 1 bardak limonlu su
Kahvaltı 1 domates salata yeşillik peynir haslanmis yumurta yesilcay
Öğlen çorba 1 dilim ekmek 1 kase yoğurt
Ikındı 1 fincan yesilcay 2 kaysi 2 badem veya ceviz
Akşam makarna pirinç hariç ne varsa yemekte 4 kasik ekmeksiz ve 1 tabak tonbalikli salata
Saat 9 gibi 1 fincan şekersiz kahve uyumadan hemen önce 3 kasik yoğurt 1 tatlı kaşığı pulbiber kür ve gün içinde en az 3 litre su yarım saat eliptik bisiklet ve akşam yemekten sonra 1 saat yürüyüş
Devam edebildiniz mi diyete? Ben tercih telaşından devam edemedim ama şu 3 gündür tekrar başladım

Bir yılda aldığın 10 kiloyu bir ayda vermen pek mantıklı değil. Günde 800-900 kalori şok diyetlerde oluyor. Allah muhafaza hastanelik olmayasın

X