1 ayda 12 kilo almak :)

hamusum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2012
2.404
94
merhaba arkadaşlar şimdi araştırırken başka bi sitede bi arkadaş 1 ayda 12 kilo aldığını yazmış kesin bi ürün tanıtımı yapıcak dedim ama öyle olmadı yazıyı sizlerle paylaşıyorum ben uygulıcam belki uygulamak isteyen olabilir
AYRICA: zeytinyağı öylece içilemeye bilir süte karıştırıp içebilirsiniz ben öyle yapıcam mayonezde tek yenmez sanırım onuda bir gün makarna bir gün patates kızartması ile yicem tabi ekmekle umarım işe yarar 1 ay 12 kilo için uzun bi süre değil denemekte fayda var :KK66: bol kilolu günler :)
İŞTE O YAZI :

EVET ARKADAŞLAR YANLIŞ DUYMADINIZ 1 AYDA TAM 12 KİLO ALDIM İÇİMİZDE ELBETTEKİ KİLO ALMAK İSTEYEN ONLARCA ARKADAŞIMIZ VARDIR BU MÜTHİŞ DİYETİ SİZLERLE PAYLAŞAYIM.

ÖNCELİKLE YAŞIM 23 BOYUM 179 KİLOM İSE 63 İDİ PRAKTEN ŞURUP,BULK VE VB GİBİ İLAÇ VE GIDALARI KULLANDIM HİÇ BİRİSİ FAYDA ETMEDİ KİLO ALMANIN YOULU ALDIĞIMIZ KALORİYE BAĞLIDIR BEN BİR AYDA KENDİME ÖZEL BİR DİYET UYGULAYARAK TAM 12 KİLO ALDIM ÖNCELİKLE FAZLA STRESE GİRMEYİN HERŞEYİ OLURUNA BIRAKIN

1 AYDA YAKLAŞIK 10 KİLO ALMAK İÇİN :

1 ORTA BOY ÇAyBARDAĞI ZEYTİN YAĞI GÜNDE 1 BARDAK YATMADAN ÖNCE için. ( 1 yemek kaşığı zeytin yağında 125 kalori vardır 1 bardak zeytin yağı 10 yemek kaşığı eder 125 kaloriden 1250 kalorilik)

YİYEBİLDİĞİNİZ KADAR YEMEK YİYİN

ÖĞLE ARASI EKMEK ARASI MAYONEZ YİYİN

BÖLE DEVAM EDERSENİZ 1 AY İÇİNDE 10 KİLO ALIRSINIZ BU ARADA HAREKETLİ OLMAYA ÖZEN GÖSTERİN SPOR YAPMIOSANIZ EĞER GÜNDE 10 MEKİK 20 ŞINAV HAREKETİ İŞİNİZİ GÖRECEKTİR.ZEYTİN YAĞI İÇERSENİZ KALICI KİLO YAPAR. ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN

zeytinyağı öyle sade içilirmiii. sen bunu içerek mi kilo aldın ?

ben prakten kullanıyorum 2 kilo aldım şimdilik. baya bir iştahımı açtı ama başka yollarda denicem. Allahım yaa herkes zayıflamaya çalışır ben kilo almayaaaaa :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Çok yanlış! Mayonez sağlıksız bişey insan bu kadar yağ yerse evet yağlanır ama göbeğe gider bu bir ikincisi de gıdalar tek başına reaksiyona girmez insan sırf yağ içse karaciğere zarardan başka işe yaramaz..sabah kahvaltıda ekmekle tereyağı yiyin kesinlikle mayonezden uzal durun kanserojen gıdalarla kilo alınmaz..ayrıca sadece yağ değiş kas da lazım süt yumurta peynir hem çok kalorili hem sağlıklı gıdalar..

Çok yanlış! Mayonez sağlıksız bişey insan bu kadar yağ yerse evet yağlanır ama göbeğe gider bu bir ikincisi de gıdalar tek başına reaksiyona girmez insan sırf yağ içse karaciğere zarardan başka işe yaramaz..sabah kahvaltıda ekmekle tereyağı yiyin kesinlikle mayonezden uzal durun kanserojen gıdalarla kilo alınmaz..ayrıca sadece yağ değiş kas da lazım süt yumurta peynir hem çok kalorili hem sağlıklı gıdalar..

bencedee

X