1 Ayda 4 kg Test Edildi Onaylandı...

Bende bu akşam başlıyorumm mamamı yemeye:) bilgi için çookk teşekkürler..1.5 ayda 15 kilo verdim istemeden,üzüldüğüm bi dönemde:KK43: şimdi 7 kiloya ihtiyacım var,umarım faydasını görürüz kızlarr...hepinize başarılarr =)))

Bende bu akşam başlıyorumm mamamı yemeye:) bilgi için çookk teşekkürler..1.5 ayda 15 kilo verdim istemeden,üzüldüğüm bi dönemde:KK43: şimdi 7 kiloya ihtiyacım var,umarım faydasını görürüz kızlarr...hepinize başarılarr =)))

Rİca ederim :KK12: afiyet bal şeker ve kilo olsun tatlım :) off 1,5 ayda 15 kilo naaptın öyleee :KK50:

bende bugün aldırıcam kocişe bebe bisküvisi... ben beş kilo fazla istiyorum fazla olmasın yaaa 1.65 boyum 45 falanım heralde artık tartılmıyorumda başlayalım bebe bisküvisine gelsin kilolar :KK52: bu arada ben sütü çok severim ama öyle çok karışık şeyler miğdem almıyor pekmez falan koyupta yiyemem heralde bebe bisküvisini sade yesem üstüne bir bardak süt içsem onun üstünede pekmezimi yesem aynı etkiyi gösterirmi acaba :KK52::KK52::KK52:

bende bugün aldırıcam kocişe bebe bisküvisi... ben beş kilo fazla istiyorum fazla olmasın yaaa 1.65 boyum 45 falanım heralde artık tartılmıyorumda başlayalım bebe bisküvisine gelsin kilolar :KK52: bu arada ben sütü çok severim ama öyle çok karışık şeyler miğdem almıyor pekmez falan koyupta yiyemem heralde bebe bisküvisini sade yesem üstüne bir bardak süt içsem onun üstünede pekmezimi yesem aynı etkiyi gösterirmi acaba :KK52::KK52::KK52:

canım ben hiç öyle denemediğim için bişey diyemiyorum ki yaa :KK1: burda kilo aldıracak olan şudur sıcak süt ve bebebisküvisi ayrıca burda sütün tam yağlı olmasına dikkat ederek kullanmalıyız ben öyle yaptım ve bu şekilde sonuç aldım diğer şekilllerde denenip sonuç alınır mı bilinmez pekmez ve bal ağır geliyo diyorsanız sadece 1 çay kaşığı balla yiyin pekmez katmayabilirsiniz ben balla denedim pekmezlede olur ama balı az katın tadını siz ayarlayın yanii :KK71:

canım ben hiç öyle denemediğim için bişey diyemiyorum ki yaa :KK1: burda kilo aldıracak olan şudur sıcak süt ve bebebisküvisi ayrıca burda sütün tam yağlı olmasına dikkat ederek kullanmalıyız ben öyle yaptım ve bu şekilde sonuç aldım diğer şekilllerde denenip sonuç alınır mı bilinmez pekmez ve bal ağır geliyo diyorsanız sadece 1 çay kaşığı balla yiyin pekmez katmayabilirsiniz ben balla denedim pekmezlede olur ama balı az katın tadını siz ayarlayın yanii :KK71:

o zaman ben süt ve bebe bisküvisiyle yiyeyim pekmezi üstüne yerim çareler tükenmez :KK52: sonuçta kilo aldıran bebe bisküvisi değilmi ayyy ne mıy mıyyyız yahu ye gitsin işte ama nerdeee yok onu yemem yok bunu yemem böyle çiroz kalırız işteee :KK52::KK52:

sanırım siteden kaynaklanan bir problemden dolayı mesajlarım görüntülenmiyor anlayamadım sorularınıza cevap verdim fakat yayınlanmamış.
Ben tam yağlı süt ve bebebisküvisi öneriyorum.Ne çok sıcak nede ılık olacak sıcaklıktaki sütte bisk.leri eritin içine 1 tatlı kasıgı bal (ağır gelenler 1 çay kaşığı katsınlar) O şekilde tüketin inş. istediğiniz kilo kavurşursunuz arkadaşlar ilginize teşekkürler ...
:KK71:
** Sütsüz şekilde bisküvi yemeyi hiç denemediğimden sonucu tatmin edici olurmu bilemiyorum ben sıcak süte katılmış bisküvilerler kilo aldığım için diğer kullanımlar konusunda bi bilgim yok denenebilir ama

Son düzenleme:
o zaman ben süt ve bebe bisküvisiyle yiyeyim pekmezi üstüne yerim çareler tükenmez :KK52: sonuçta kilo aldıran bebe bisküvisi değilmi ayyy ne mıy mıyyyız yahu ye gitsin işte ama nerdeee yok onu yemem yok bunu yemem böyle çiroz kalırız işteee :KK52::KK52:

canım sıcak süt kilo aldırır başlıbaşına çünkü yüksek oranda protein ve yağ içerir ısıtıldığında ve içinde bisküvi ilavesiyle yendiğinde daha etkili sonuç aldığımızı gördüm ben çevremdekilerle birlikte çünkü biz 3 arkadaş başladık buna ve 3ümüzde de etki etti gerçekten daha sonra bizim gibi kilo alamayanlara tasiye ettik çoğu kişidende olumlu yanıt aldık.
SONUÇ: Bebebisküvisi ve sıcak süt kilo aldırdı :))

canım sıcak süt kilo aldırır başlıbaşına çünkü yüksek oranda protein ve yağ içerir ısıtıldığında ve içinde bisküvi ilavesiyle yendiğinde daha etkili sonuç aldığımızı gördüm ben çevremdekilerle birlikte çünkü biz 3 arkadaş başladık buna ve 3ümüzde de etki etti gerçekten daha sonra bizim gibi kilo alamayanlara tasiye ettik çoğu kişidende olumlu yanıt aldık.
SONUÇ: Bebebisküvisi ve sıcak süt kilo aldırdı :))

Kociş almayı unutmuş bebe bisküvimi en kısa zamanda aldırıp başlayacağım gün gün sonuçları yazarım bende :KK52:

ayyy bende bunu hemen kocama deniyeceğim yaaa adam 50 kilocuk boyda var bendede boy var bende 79 kiloyum varım siz dusunun adamın yanında beni evlenmek erkeklere yara deniyor ama bizimki tam tersi oldu hemen baslayayım bu formğle belki biraz kilo alır taabii yerse:KK52::KK52:

Bu tarifi bana bir dr vermişti bende daha önce paylaşmıştım, arkadaşın dedikleri var ama ekstradan içine 1 avuç fındık parçacıkları ve 1 çağ kaşığı tereyağ ile yumurtada ekletmişti, işe yarıyor aldırtıyor, gece yiyip yatma nedeni ise gece metabolizma yavaşladığı için kilo olarak geri dönüyor

Bu tarifi bana bir dr vermişti bende daha önce paylaşmıştım, arkadaşın dedikleri var ama ekstradan içine 1 avuç fındık parçacıkları ve 1 çağ kaşığı tereyağ ile yumurtada ekletmişti, işe yarıyor aldırtıyor, gece yiyip yatma nedeni ise gece metabolizma yavaşladığı için kilo olarak geri dönüyor

bebek mamasının içine yumurta ve tereyağı demişsin çiğ yumurtamı:S? tadı çok fena olmazmı canım onun:s?

aiiiyyy yuppi çok sevindimm bu yöntem çok kolaymış:KK62::KK62::KK62:
ben de deniycem sonucuda buraya yazıcam
bende tıpkı senin gibiydim (başlığı açan arkadaşıma diyorum)
21 yaşındayım ve daha 50 kiloyu görmedim
sayısız doktora gittim her türlü tahlil yaptırdım herşeyim sağlam
çok şükür benim içind önemli olan bu ama insan birazda giydiği yakışsın istiyor
herkes zayıflara imrenir ama bir de bunu onlara sorun
benim tek derdim bacaklarım :s
inşallah bu diyet işe yarar vallahi duacın olurum :)

bebek mamasının içine yumurta ve tereyağı demişsin çiğ yumurtamı:S? tadı çok fena olmazmı canım onun:s?

Bunu bende önermiştim bi yazımda yumurta işini şu şekilde yapıyosunuz.Rafadan yumurta deriz ya kayısı kıvamında o şekilde mamanın içine katıp yiyosun hatt tam yağlı beyaz peynir bile atabilirsini fantastik oluyo :KK9:

anasayfada gezinirken 1 ayda 4 kilo başlığını okuyunca balıklama daldım ..ama yanlış adresmiş..:KK60::KK60:alın kızlar benim bütün kilolarım sizin olsunnn...

baska arkadaslarmızda deneyip etkısını goruruse burada paylasmalarını rica edıyormm

bende bazen yapıyordum bunu canım istediği için ama düzenli yaptıgımızda evet işe yarayabilir.değişik ne oldugunu bilmediğmiz şeyler almaktansa bunu yapmak daha faydalı olacaktır bencede

Ben bu yönteme başlayalı sekiz gün oldu şuan bir değişiklik yok gelişmeleri buraya yazıcamm:KK61:

Canım ya denicem bunu kesn hemde inş işe yarar ne yaptıysam kilo alamıyorum artık bıktım 42 kilo olmaktan :KK14:

Sanada maşallah artık darısı benm başıma canım:nazar::nazar::nazar::nazar:

DestinaX :)))))

Geçen hafta çarşamba günü yani 4 mayısta başladım ben her gün akşam ve öğlen yedim balı ise süte karıştıramadım midem bulanır diye sütlü büsküvinin yanında bır kaşım kadar yedım hem öğlen hem akşam..

Başladığımda yazmadım bi sonuç alırsam yazarım dıye ve bugun tam bır hafta oldu şimdi tartıldım 45 kıloydum başlamadan önce suan 46 olmuşum ıannılmaz mutluyummmmmmmm:KK64::KK64::KK64::KK64:

ben az yiyen birisi değilim çok yemek yerım ama bir türlü kılom değişmıyodu 3 yıldır 45 kıloydum sınırlerım bozuluyodu artık mılletın ne kadar zayıfsın demesıne kendım memnundum gercı kılomdan ama psıkolojık olarak resmen benıde etkıledı cevrem :KK53:

50 kilo olana kadar devam edicem ben :KK52:..

Çoook teşekkür ederim sana sayende kılo almaya başladım inanamıyorum hala deli gibi yememe rağmen alamıyodum çok sağol verdiğin tarif için canım:KK16:

:KK64:kizlar 2 gün oldu bende baslayali inaniyorum ki etkisi olucak 24 yasindayim ve 48 kiloyum boyumda 1.68 gerisini tahmin edebilirsiniz 3-4 senedir 45-50 kilo arasinda gelip gidiyorum fazlasi yok artik kadinsi vücut hatlarim olsun istiyorum esimde bazen dalga geciyor sinir oluyorum beni gören 17 yasinda falan saniyor iyice morelim bozuluyor tabi haliyle kilolu olmadigim icin gögüslerimde cok ufak 75 bedeni doldurmuyor bile mamayla birlikte geceleri cörek otuylada gögüslerime masaj yapiyorum tam 2 hafta sonra buraya tekrar yazicam gelismeleri:KK64:inaniyorum kilolar geliyor kizlar :KK66:

X