1 ayda 7 kilo aldım çok mutluyum

inşallah!! :)) cnm yaaa bnde 45 kg yum genetik diolar annem de öleyms snradan alcam demkki her neyse böle sevck birini bulrm ins :KK70:

aktardan aldım bende. genelde oluyor aktarlarda. iştahim zaten vardı ama kullanmaya başladıktan sonra daha bi obur oldum. birde harmut pekmezi aldım. aç karnına sabah akşam onu yiyorum. daha 5 gün oldu cuma tartılcam bakalım bi oynama var mı heyecanla bekliyorum :))

kızlar ben bu ürünü 2-3 haftadır kullanıyorum 1 kutu bitmek üzere iştahıma gelince evet açıldı daha fazla yemeye başladım. fakat benim kullananlara bir sorum var. ben bu tozu kullanmaya başladıktan sonra alnım sivilce tarlasına döndü pütür pütür oldu birde özellikle göbek çevremde tüylenme oldu acaba böyle bir durum yaşayan varmı :26:
birde ben sabah akşam 1 su bardağı süte 1 tatlı kaşığı karıştırıyorum bazı sitelerde 1 çay kaşığı kullanmak gerektiğini yazanlar olmuş siz nasıl kullandınız:26:

kızlar ben de 1 aydır bu bomba isimli kilo aldırıcıyı kullanıyorum. Düzenli kullanamadım ama ben. Bazen hiç kullanmadım bazen de günde 1 kez. yine de 3 kilo aldım. Ben elf kozmetik isimli bir İnternet alışveriş sitesinden aldım. Sonra farkettim ki resmen müşteriyi kazıklıyorlar. İlk aldığımda 70 lira dedikleri ürünü kdv ekleyerek 82 liraya sattılar. 1 ay sonra kdv eklemekten vazgeçtiklerini gördüm. Bu sefer 70 lira olarak sattılar. Müşteri hizmetlerinden konu hakkında bilgi almak istediğimde ise çok saygısız ve ticaret, alışveriş hakkında zerre kadar bilgisi olmayan biriyle muhatap olmak zorunda kaldım. Sonra araştırdım biraz aynı ürünü yani -orijinal bandrollü- sanal pazarda kargo ücretiyle beraber 50 liraya satılıyor. Ha bir de bu elf kozmetik Türkiye'de orijinal bandrollü bomba bir tek bizde var diyor. O da yalan. yani kızlar kullanmak isteyenler alırken bu firmadan uzak dursun.

ben 26 yaşımdayım..yıllardır yeryüzünde sadece kemik olarak geziyordum :KK43: artık deneye deneye bütün yöntemleri bıkmıştım arkadaşlar.bitkisel kimyasal ne varsa denedim..doktor doktor gezdim .etrafımdaki insanların bana acıyarak bakması ayrıca erkek arkadaşımın bana bir cümlesi beni yıkmıştı..erkek gibisin kilo al biraz dedi :KK43:sonra yine netten araştırmaya başladım..bu ürünü buldum..internet sitesi falan yok zaten..kişiye ulaştım ben..1 ayda 7 kilo aldım..o kadar mutluyum ki insanların bile bakışı değişti bana :KK64::KK64::KK64:

canm kullandgıının ısmı ne benmde kllanmam gerek derhal:)):21:

yıllardır denemediğim şey kalmadı yok bulk yok polen yok arı sütleri ve daha neler neler iştahımda yerindedir şuan 46 kiloyum ve buna şükrediyorum 38 kiloyu görmüş biri olarak ben 28 yaşındayım şuan ve 46 kiloyum annem 56 yaşında ve 35 kilo inanılmaz ama öyle malesef benimki genetik yani annem 3 doğum yaptı ama hamileliklerinde bile kilo almamış teyzem ve dayılarımda iskelet gibiler iki kardeşim baba tarafına çekmiş gayet normaller ben en büyük olduğum halde kimse benim ablaları olduğuma inanmıyor artık vazgeçtim ve böyle mutluyum bu arada 46 kiloda sabit kalmıyorum bazen gene 44 e kadar düşüyor anlamadım gitti guatır olabilir dediler oda değil artık genetik olduğunu düşünüyorum ve kabullendim eğer iştahınız yerindeyse şöyle düşünmekte fayda var ne istersem yiyebiliyorum içim rahat ben öyle yapınca mutlu oluyorum iş arkadaşlarımın umutsuzca rejim spor yapmalarına bakarak biraz acımasızca ama kendimi iyi hissetiriyor :)

ben 26 yaşımdayım..yıllardır yeryüzünde sadece kemik olarak geziyordum :KK43: artık deneye deneye bütün yöntemleri bıkmıştım arkadaşlar.bitkisel kimyasal ne varsa denedim..doktor doktor gezdim .etrafımdaki insanların bana acıyarak bakması ayrıca erkek arkadaşımın bana bir cümlesi beni yıkmıştı..erkek gibisin kilo al biraz dedi :KK43:sonra yine netten araştırmaya başladım..bu ürünü buldum..internet sitesi falan yok zaten..kişiye ulaştım ben..1 ayda 7 kilo aldım..o kadar mutluyum ki insanların bile bakışı değişti bana :KK64::KK64::KK64:

arkadaşlar benim kilo vermem lazım bu yeşil kahfe hakkında bilgisi olan varmı

merhaba 22 yaşında 1.55 boy ve 40 kiloyum.17 yaşında anoreksia nervose hastalığı gecirdim ama artk kilo almak istiyorum midem küçüldü sanırım.iştahım yerinde ama yemek yediğim zaman karnımda bi doluluk hissediorum rahatsız oluorm.çıkarma istegi geliyo ve cıkarıyorum.bunu engellemek için nasıl beslenmeliyim ne yapmalıyım bilmiorum.böyle yapıncada kilo alamıyorum.abur cubur yediğim zaman olmuyo yemek yediğim zaman fazlalaık hissediyorum rahatsız ediyo.:44:

umarım mesajımı görürsünüz :) bu ahmet yıldırım ın bomba isimli kilo aldırıcısını araştıdım hiç bir yerde bulamadım en son sanalpazar da aynı kullanıcı ismiyle ığdırda biri var acaba aynı kişi midir ? sahte ürün almak istemiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi :KK66:

umarım mesajımı görürsünüz :) bu ahmet yıldırım ın bomba isimli kilo aldırıcısını araştıdım hiç bir yerde bulamadım en son sanalpazar da aynı kullanıcı ismiyle ığdırda biri var acaba aynı kişi midir ? sahte ürün almak istemiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi :KK66:

Gittigidiyorda uyeligi var Ahmet beyin canım direk ona mesaj at bende siparis verdim yarin gelicek :) 37 kilo oldum tek umudum bomba :) bu arada ben mesaj attim kendisine ozel satis acti bana oyle aldim kendisiyle irtibata gec

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dyguu1 canım cevabın için çok teşekkür ederim fakat o siteden ben de günlerdir mesaj atıyorum herhangi bir cevap vermedi:KK43: iletişim numarası varsa bana da gönderebilir misin ?

dyguu1 canım cevabın için çok teşekkür ederim fakat o siteden ben de günlerdir mesaj atıyorum herhangi bir cevap vermedi:KK43: iletişim numarası varsa bana da gönderebilir misin ?

Gittigidiyordan mesaj attım ben canım ordan cevap verdi bna ozel satis acti bana ozelden bir link atayım ordan bak sen satisa aciksa siparis ver

Gittigidiyordan mesaj attım ben canım ordan cevap verdi bna ozel satis acti bana ozelden bir link atayım ordan bak sen satisa aciksa siparis ver

başka bir yerden kendisine ulaştım canım :) siparişi verdim bakalım :) inşallah tombik tombik oluruz :KK9:

Gittigidiyorda uyeligi var Ahmet beyin canım direk ona mesaj at bende siparis verdim yarin gelicek :) 37 kilo oldum tek umudum bomba :) bu arada ben mesaj attim kendisine ozel satis acti bana oyle aldim kendisiyle irtibata gec

X