1 Ayda 7 Kilo Verdiren Listem

ha bu arada canım yoğurt yağsız mı? yok canm haftada 2.5 kilo eder ama sanmyrm saden en fazla ilk haftada 2 kilo sonra 1 1 gder bide bunun durmaya başlaması var zor ama blmyrm

Son düzenleme:
Evet canım yağsız yoğurt sabah kahvaltıda yediğin peynirde diyet peyniri olsun unutma :)

ha bu arada canım yoğurt yağsız mı? yok canm haftada 2.5 kilo eder ama sanmyrm saden en fazla ilk haftada 2 kilo sonra 1 1 gder bide bunun durmaya başlaması var zor ama blmyrm

Evet canım yağsız yoğurt sabah kahvaltıda yediğin peynirde diyet peyniri olsun unutma :)

anladım canım çok sağol düşüncelerin için bakalm vereblcekmym ilk kaftada fazla kilo verilir sne ilk haftada kaç kilo vermştn ve bir ayda durma oldumu hiç su tükettnmi litre hesabıyla

Canım işten eve geliyodum ne demek istediğin soruyu sorabilirsin :)) ilk haftayı hatırlamıyorum ama 2 haftada 6 kilo vermiştim arkadaşlarım falan şok olmuştu ellerime kadar fark etti inan günde 2 litre su içiyorum zorlaa :KK43:

canmm ordamsn biraz kafanı şişirdm ama son sorumdu :9

yağ yakımı için calsiyumda önemli.bu diyette calsiyum ağırlıklı buda hızlı yağ yakımana yardımcı olmuştur...ama bana öğle yemeği yetersiz geldi...

Ben ofis ortamınca calıstığım icin her gün dısardan siparişle uğrasmadığım buna eş değer hafif şeyler yiyorum hep

yağ yakımı için calsiyumda önemli.bu diyette calsiyum ağırlıklı buda hızlı yağ yakımana yardımcı olmuştur...ama bana öğle yemeği yetersiz geldi...

kızlar ben de deniycem ama yine hüsranla bitmesinden endişeliyim.
diyet yapmak çok zor geliyor bana çikolata yemek istiyorum kutu kutu:KK76:

Mavi yeşilin cikolataları var ondan al ama hepsini yeme canın istedikçe bi kare bi kare olarak ye işe yarıyor özellikle regl zamanında canım:))

kızlar ben de deniycem ama yine hüsranla bitmesinden endişeliyim.
diyet yapmak çok zor geliyor bana çikolata yemek istiyorum kutu kutu:KK76:

Canım işten eve geliyodum ne demek istediğin soruyu sorabilirsin :)) ilk haftayı hatırlamıyorum ama 2 haftada 6 kilo vermiştim arkadaşlarım falan şok olmuştu ellerime kadar fark etti inan günde 2 litre su içiyorum zorlaa :KK43:
canım ben geldimmm =)) diyete yarın başlıyorum liste yaptım ve aralara bir 10 30da birde 4 gbi bir tane meyve ekledim oda elma ve armut diğerleri aynı arada bazen öğlenleri değiştrdm 1 tavuk budu yada bir çorba olarka oda haftada 2 kere en fazla nasıl olur sence =/ birde sen kaçda uyuyup kaçta uyanıdoun diyet yaparken?

Son düzenleme:
karataya baslamıştım amabırden kılo vermem daha ıyı olucak artık herkes alay edıyor.. gercekten verdınızmı kıloo? veren arkadas gerı aldımı ? sımdı nsl beslenıyor vs. yardımcı olun lutfen.

kim o alay edenler ya kendilerine baksınlar. bence sen düzgün zor olmayan bi diyet yap her gün yarım saat tempolu yürü ayda 5 kilo verirsin zaten. daha fazla verenler var tabi ama çok da sağlıklı değil. kan değerlerinin çoğunun düştüğü insanlar taniyorum.

karataya baslamıştım amabırden kılo vermem daha ıyı olucak artık herkes alay edıyor.. gercekten verdınızmı kıloo? veren arkadas gerı aldımı ? sımdı nsl beslenıyor vs. yardımcı olun lutfen.
canım bak yazdığı bu yaıznın üstünde yorumum var bu diyete ilaven yaptıklarım yazıo bence dedklerimide bu diyete eklersen dayanablrsn

diyet listesi kolay gözüküyor uygulanması zor olmaz gibi:) kızlar ben 2 haftadır sürekli spor yapıyorum kilo veremediğim gibi bir kiloda almışım:KK43: sizce bu tezatlık neden olabilir?

diyet listesi kolay gözüküyor uygulanması zor olmaz gibi:) kızlar ben 2 haftadır sürekli spor yapıyorum kilo veremediğim gibi bir kiloda almışım:KK43: sizce bu tezatlık neden olabilir?
diyetle desteklemediğin için olabilir yada sadece spor yiyecekelrndne kesmiyorsan bu kas erimesine yol açar seni zayıflatmaz diye biliyorum..o yüzden yiyceklerni azaltmakla birlikte spor yada ilk diyet snra spor öneririrm =) ve genelde spor zmanalrı önemlidir akşam yemeğindne veya kahvaltıdan 1 saat önce yapılmalıdır yada yemekten ve kahvaltıdan 1 saat sonra

Son düzenleme:
başlayaann varmıı yenii?? kılo veren arkadasımız geı aldın mı kılolarıı??

hiç ekmk yemıyorumm. doıyette ekmk olmasıı benı düşündruyorr. yardmcı olun lutfen. bu yasta simnolmak çok kötü...

X