1 ayda kendinize ortalama ne kadar harcama yapıyorsunuz?

Dışarı gezmem yok zaten haftada bi eşimle pikniğe gideriz kuaförle işim yok şu yaşıma kadar bi kere gittim kendim hallediyorum elimden geliyor kıyafet ayakkabı eşim beğenir alır abur cubur çok severim ama çocuklar var diye almıyorum binde bi çikolata sadece, kendime sadece iç çamaşırı başka bisey almam ihtiyacım var diyerek her ay 500 kenara atıyorum
😅😅 valla her eve lazim senin gibi bir gelin 🤣🤣

Aylık 240 kuaför, 360 sigara malesef 🤦🏻‍♀️, 1000-2000 civarı kıyafet bu harcamalar babamdan aldığım harclik ile esimin verdiği paralara kiyamayip euro dolar altin yapıyorum. Gezme paraları eşimden 😁

Kişisel olarak harcamalarınız ne kadar tutuyor? Sosyal, kültürel, kişisel bakım vb harcamalara 1 ayda toplam kaç tl ödüyorsunuz?
Valla daha yeni bu konudan dolayi esimle tartistik aslinda parami biriktirim ama harcamamida yapiyorum ve bazen baya abartiyorum galiba🤦‍♀️ su 2 aydir hic birsey almadim diye bilirim benim aldigim seyler habire tabak canak kendimi ali kiyamiyorum gordukce dayanamiyorum aliyorum habire,2 tane kilerim var oralarda isyan edicek sekildeler artik yer yok koymaya

Onbeşten beşe düşmek büyük başarı.
Ara ara batıyorum 😂😂😂 Tüketim çılgını terbiyesiz diyorum kendime. Orda duruluyorum. Bir de bazen kimseyle buluşasım gelmiyo Dasmeer. Kafam sürekli dışarı çıkmayı kaldırmıyo. Haftasonu olsa da evde uzanıp kitap okuyup kafa dinlesem diyorum. O dönemde bişey harcamıyorum

O kadar düz yaşıyorum o kadar minimal yaşıyorum ki kendime neredeyse hiç harcama yapmıyorum.
En son kuaföre geçen senenin eylülünde gittim, kuaför masrafım yok. Üst baş almayı pek sevmem, aldım mı senelik alırım yani, onu aya vurursak belki ayda 500 TL falan düşer. Ama boğazıma aşırı düşkünüm, belki 15 bin gidiyordur aylık :KK70: hesaplamadım hiç
Benzer işler 🤭

Ben de kendimi az harcıyor zannediyordum. Tekrar gözden geçirsem iyi olacak :)

9 10 dan aşağısını göremedim henüz. Kıyafet, ayakkabı, dışarıda kahve, oyun filan var sadece kendi masrafım diyebileceğim.

Valla daha yeni bu konudan dolayi esimle tartistik aslinda parami biriktirim ama harcamamida yapiyorum ve bazen baya abartiyorum galiba🤦‍♀️ su 2 aydir hic birsey almadim diye bilirim benim aldigim seyler habire tabak canak kendimi ali kiyamiyorum gordukce dayanamiyorum aliyorum habire,2 tane kilerim var oralarda isyan edicek sekildeler artik yer yok koymaya
Şu aşırı fiyat artışları olmadan evvel ben de çok tabak çanak fincan kupa alıyordum fiyatlar aşırı artınca onu bıraktım artık ama insan bazen gerçekten abartıyor bu ara abarttığimı farkettim

En son kuaföre geçen senenin eylülünde gittim, kuaför masrafım yok. Üst baş almayı pek sevmem, aldım mı senelik alırım yani, onu aya vurursak belki ayda 500 TL falan düşer. Ama boğazıma aşırı düşkünüm, belki 15 bin gidiyordur aylık :KK70: hesaplamadım hiç
Boğaz için 15 bin çok iyiymiş ya😂 ne yiyorsunuz peki o kadar 😂

Aaaa töbe bismillah, 300 liraya elbise aldım 1 saat önce ya 🥹
Eylül ayı - 300₺ :KK70:
Eylül ayı başlangıcı diyorsun yani 😂
Elbiseyi 300 e bulduysan süper indirimden almışsın ben 500 den aşağı bulamadım bu yaz almadım elbise elde olanları giydim geçen ay abiye ihtiyacım vardı Eylül ayında da bi abiye ihtiyacım var başka yok yakın akraba düğünü çünkü

Boğaz için 15 bin çok iyiymiş ya😂 ne yiyorsunuz peki o kadar 😂
Ya bugün maaş yattı mesela. Sabah kahvaltı için dışarıdan kumru vs söyledik. Öğlen acıktık dışarıdan yemek söyledik. Akşam acıkınca yine dışarıdan söyledik. + Kek cips vs abur cubur da aldım 2 farklı sanal marketten. Daha ilk günüm bu 🥲

Eylül ayı başlangıcı diyorsun yani 😂
Elbiseyi 300 e bulduysan süper indirimden almışsın ben 500 den aşağı bulamadım bu yaz almadım elbise elde olanları giydim geçen ay abiye ihtiyacım vardı Eylül ayında da bi abiye ihtiyacım var başka yok yakın akraba düğünü çünkü
Ben de arkadaş düğünü için aldım, ama günlük de giyilebilecek çok şirin bi şey. 😍 evet baya uyguna aldım ya zaten fiyatı da cezbetti hemen karar verdim :KK70:

X