1 ayda kendinize ortalama ne kadar harcama yapıyorsunuz?

Ya bugün maaş yattı mesela. Sabah kahvaltı için dışarıdan kumru vs söyledik. Öğlen acıktık dışarıdan yemek söyledik. Akşam acıkınca yine dışarıdan söyledik. + Kek cips vs abur cubur da aldım 2 farklı sanal marketten. Daha ilk günüm bu 🥲
Abur cuburlar çok tutuyor ya. Hiç para etmeyecekmiş gibi durup faturayı en çok şişirenler onlar. Bir cips olmuş 20 lira 🥹

Ya bugün maaş yattı mesela. Sabah kahvaltı için dışarıdan kumru vs söyledik. Öğlen acıktık dışarıdan yemek söyledik. Akşam acıkınca yine dışarıdan söyledik. + Kek cips vs abur cubur da aldım 2 farklı sanal marketten. Daha ilk günüm bu 🥲
Biz de haftada 1 kez yeriz dışarıdan ama tüm 3 öğün değil 1 öğün tabii 3 öğün o kadar tutar masraf anladım

Benimde bi tlfn faturam. İstanbul da yaşıyorum hiç arkadaşım yok gezmeye gitmem. Abur cubur gibi şeyleri de eşim alıyor direk hiç hesaplamiyorum. Öyle çok bakım, makyaj bilen biri de değilim bı göz kalemi bi güneş kremi bide palet uzun süre gidiyor zaten 🙊 ped i de netten tek seferde çok alıyorum 5 6 ay götürüyor. kıyafet, ayakkabı, çanta sürekli almam haa yeride gelir bi kere baştan aşağı alırım ne kadar tutarsa işte ama her ay düzenli olan birşey değil.
Ped parasını unutmuştum hatırlattınız teşekkürler 😁ayrıca gezmek için arkadaş olmasına gerek yok ki bir kafeye gidip kendine özel kahve yaptırmak önüne gelmesi harika bir keyif

Ben de hobi amaçlı başlamıştım 18 yaşında şimdi 10 senedir bırakamıyorum
Yok yok ben kaç yıl önce hobi amaçlı tattım ara ara tadarım ama benlik değil yav🤣boğazım duman koktu mu soğuyorum nasıl içiyorsunuz bunu diyorum 😂benim sigara gibi başımda çikolata var bağımlılık gibi

X