1 aylık bebekle boşanma!

Arkadaşlar oğlumla yeni bir hayat kurdum boşanma sürecindeyim yeni yorum yapanlar olmuş herseyin hayırlısı biraz kader çokça benim tercihim biraz sınav biraz da mantıkla hareket edememek sonucunda hayatımın içine etmiş bulunmaktayım bunca kötülüğün tek iyi güzel yanı ödülü oğlum oldu onun bahtı güzel hayati kolay olsun inşallah
Herkesin hikayesi devam ediyor ömrü devam ettikçe...
Son durum nedir hikayemiz o kadar aynı ki şuan 2 bçk aylık bebeğim 1 bçk aydır annemin yanındayım davayı açtım bekliyorum bir kere bile arayıp bebeğini sormadı nafaka falan ödeyemem ben diyor

Son durum nedir hikayemiz o kadar aynı ki şuan 2 bçk aylık bebeğim 1 bçk aydır annemin yanındayım davayı açtım bekliyorum bir kere bile arayıp bebeğini sormadı nafaka falan ödeyemem ben diyor
Merhaba Eylülden beri ayrıyız şehir değiştirdim ilk başta çekişmeli açtım psikolojim kaldırmadı anlaşmaliya çevirdik bu süreçte defalarca muhatap oldum kavgalar ettik barissak mi dedik yine kavga ettik 24 Nisanda boşanıyorum
Size tavsiyem bu süreçte sağlam bir avukat tutun ben avukat konusunda da şanssızdım çok pasif ve bu süreçte terapiye başlayın ben gidiyorum ve karşı tarafla iletişime geçmeyin olan size oluyor
Ben aylardır iletişime hiç gecmesem şuan yeni bir ben olmuştum neyse demekki içimi dokmem kavgami etmem gerekiyormuş artık kavgamda bitti sevdamda...
Nafaka ödemem desin essek gibi ödüyorlar icraya verin ben öyle yaptım
Aylarca oğlunu görmedi 7 aylıkken geldi birde geçen hafta 5 gün üst üste gördü sanırım bir bağ kurdu diye düşünüyorum oğlunu istediği zaman göstereceğim çocuğun hakkına girmeyeceğim onun dışında bağım yok

Merhabalar direk konuya geçeceğim lütfen motive edici yol gösterici mesajlar atarsanız bir nebze içim soğur belki! Kınama eleştiri msjlarina hiç gerek yok fazlasıyla maruz kalıyorum şimdiden teşekkür ediyorum
Karşı taraf 39 ben 34 yaşındayim 10 ay gibi kısa bir flört sürecinden sonra evlendik ben 19 yaşımdan beri tek yaşadım üniversite görev yeri vs.
Eşimse üniversiteden sonra evlenmiş 10 yıl evli kalmis 1 çocuğu var. Benim ilk evliliğim evliliğe ikna edildim aile önemli evlilik önemli biz bize yeteriz diye diye tüm çevremden soyutladı çok aşık olmuştum hala da içimde bir yerde ona hem acıma hem şefkat hem bir parca sevgim var onu seveigim güne lanet ediyorum oysa!
Neyse flört sürecinde eşim işsiz kaldı onu bırakmadım biraz emrivaki bana taşındı uzun bir işsizlik sürecini birlikte yaşadık evlendik hamile kaldım ne eşimden ne bebeğimden vazgeçmedim maddi manevi destek oldum.
Ben destek oldukça eşim nankör oldu düğünü kendim yaptım evlenmeden araba aldım öğretmeye söz verdi kavga dövüş öğretmedi anladım ki ona bağımlı olayım diyeymiş arabayı o kullandı hep çocuğunu görmesi için başka şehire gitti iş gorusmelerine gitti gezdi vs hiçbirsey demedim prematüre doğum yapıp hergun hastaneye süt götürmek zorunda kalınca arabayı annem sayesinde öğrendim esim kişisi başına bişey gelirse beni arama gelemem diyerek manipüle etmeye devam etti annem seni nasıl sindirmiş köle etmiş diye üzüldü.
Çevremdeki herkes kötü oldu arkadaşlarımla görüşmemi istemedi onlar o.pu dedi babam ve kardeşimle maç yüzünden kavga etti kuzenlerime de bir kulp taktı elimde tek annem kaldı annemi de benim yuvamı yıkmakla suçladı bebeğime bakmak için yanıma geldiğinde evden kovdu olay burda koptu polis çağırdım uzaklaştırma aldım 1 haftadır ayrıyız prematüre bebeğimiz var ne aradı ne sordu
Çok karışık anlattım özet geçeyim flört döneminde de kıskançlık vardı ama ben zamanla güvenir sandım daha da beter oldu tayt giydim diye o. Oldum
İş buldu onla taşındım stresten erken doğum yaptım eşim bana zarar vermemek istediğini söyleyerek yatak ayırdı bir gece bile yaran nasil oldu iyimsin diye yanıma gelmedi ve bebeğim yoğun bakımdayken bir de eşimin değersizleştirmeleriyle baş ettim 3 günlük lohusayken ev yerleştirdim bırak yoruldun bile demedi gitti havuza girdi beni delirtmek için
Çok kavgalar ettik bana bugüne kadar niye evlenmedin beni damızlık olarak kullandın dedi annemin yanında elime vurdu bir kavga esnasında
Defalarca fiziksel psikolojik şiddet gördüm lohusayken sana sarılmak istemiyorum deyip sabah arabamin anahtarını istedi ben de sarılmak istemediğin kadının arabasına da binme dedim daha da kötü olduk arabanı sok bı tarafına kendinden tiksindirdin oğlum olmasa bu cehenneme gelmem dedi
Maddi anlamda herşeyi ben karşıladım bebek masrafları kendi ihtiyaçlarım ev tutma masrafı onun kredi kartını odedim 2 kez ama sonunda onu nafaka almak için damızlık olarak kullanmakla suçlandim
Bebek 3 ay toparlasın boşancaz dedi sonra 6 ay dedi bir kavgada git boşanma davası aç param yok dedi ben de en son uzaklaştırma aldım dava açtım tüm bunlar 1 yıl içinde oldu kavgalarda beni delirttigi için ben de küfrettim acaba etmesem benden soğumaz mıydı diyorum sonra saçmalama gururlu ol diyorum sonra 36 haftalık bebeğim babasız mı büyüyecek diyorum bir daha sever miyim bir ömür tek mi kalırım diye korkuyorum arayayım çocuğu görsün diyorum avukat dirayetli olup karar vermeniz gerekiyor diyor annem daha ne kadar aşağilayacak seni diyor
Bu arada öğretmenim onun işi sevebiyle taşındık eş durumu tayini için gerekli evrakları vermedi doğum iznim bitince eski görev yerime dönmek zorundayım el kadar bebekle tekrar taşinma masraf vs vicdansızligini da yaptı bana bana bir akıl verin içimin acısını nasıl atarım bu narsist adam düzelir mi bebeğim baba yoksunluğu yaşar mı? Lütfen kırıcı değil motive edici mesajlarınıza ihtiyacım var teşekkürler
Oha evli kalman zaten suç sacmalama bosan gitsin adamda ki narsistlige bak cocugunda saglikli büyümez bu adamla

X