1 aylık burnum :)

country

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
3.739
4.033
çok yakışmış yaşını küçültmüş sanki darısı başımıza :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1532 gün geçti.

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-11-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sandre

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2013
98
0
31
Ya o doktoru ben de duydum. Nasil biri acaba ? Cok agrin oldu mu ? Cok sisti mi yuzun gozun ? Ve ne kadara yapti ?

Ben cem bey'den inanılmaz memnun kaldım tavsiye edıyorm çok ilgili çok anlayışlı biri ve yüzünüze nasıl bi burun gidicekse öyle yapıyor ve bilgisayarda ne çizdiyse aynısını yapıyor bende öyle oldu :) agrım oldu tabi amelyttan sonra ama 1 saat içinde geçti şişlklerde tabikide herkeste olduğu kadar oldu :) fiyat konusundada herkese farklı fiyat veriyor her burna ve işleme göre biz 3 arkadaş olduk üçümüzde farklı fiyat verdik o yuzden düşünürsen gidip görüşmen daha doğru olur :)

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-11-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

jizema

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2012
56
3
Ben cem bey'den inanılmaz memnun kaldım tavsiye edıyorm çok ilgili çok anlayışlı biri ve yüzünüze nasıl bi burun gidicekse öyle yapıyor ve bilgisayarda ne çizdiyse aynısını yapıyor bende öyle oldu :) agrım oldu tabi amelyttan sonra ama 1 saat içinde geçti şişlklerde tabikide herkeste olduğu kadar oldu :) fiyat konusundada herkese farklı fiyat veriyor her burna ve işleme göre biz 3 arkadaş olduk üçümüzde farklı fiyat verdik o yuzden düşünürsen gidip görüşmen daha doğru olur :)
Ya ben yazin ameliyat olmayi dusunuyorum ama agridan cok korkuyorum ya. Cunku canim cok tatlidir benim