1 aylik gebeler buyrun

Canım balıklama dalmıstım ben dırek :) hamılelıgım netlesınce pılımı pırtımı toplayıp gelcektım aranıza mısafır mısafır takılıyordum ama oda 3 gundur dımı :)

Sat 12 mart, Denizlide oturuyorum, 86 dogumluyum, 2 yıllık evlıyım, ilk bebegim olucak inş....hamile arkadaslarıma basarılar dılerim.. saygılar :))
Evet yarisiyoruz gobus buyutmece herkese basarilar:KK70::KK70::KK70:

Aaaa asyacimmm ben de denizlideyimmm :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ohhh hemseri cikmislar suna bak hele suna

ben hala alışamadım sadece miğdemi kavuruyo başka bi varlığını hisettirecek bişey yapmıyo bide ultrasyon resminde eli ayağı belli kafası gözü inanamıyorum her defasında bakıyorum öpüyorum :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1:

Canım senin kikac haftalık nasıl eli ayağı belli benim ki belli değil yuvarlak bişey var sadece ay

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba herkese .. 5 hafta 3 günlük hamileyim. bugün ultrasona girdim. şükür kese göründü çok korkuyordum bende. ankarada oturuyorum. ankara tıp dan cem atabekoğlundan randevu aldım önümüzdeki ay ona gidicem. mide bulantım yok ama olacakmı merak ediyorum çünkü inanılmaz bi şekilde iştahım var kendimi kontrol edemiyorum :KK43:
:KK56:

Canım senin kikac haftalık nasıl eli ayağı belli benim ki belli değil yuvarlak bişey var sadece ay

Ama canum onunki subat sati.normal degilmiii aaaa

merhaba herkese .. 5 hafta 3 günlük hamileyim. bugün ultrasona girdim. şükür kese göründü çok korkuyordum bende. ankarada oturuyorum. ankara tıp dan cem atabekoğlundan randevu aldım önümüzdeki ay ona gidicem. mide bulantım yok ama olacakmı merak ediyorum çünkü inanılmaz bi şekilde iştahım var kendimi kontrol edemiyorum :KK43:

Ooo hosgeldin canim sonunda bende buldum ankarali herkes kendi memlektlisini arioo noluyoz lennn saka bir yana aramiza hosgeldin nerde oturuyorsun canim sat kac

bende sevindim ankaralı bulduğuma :)) sat mart 18. ben erken öğrenenlerdenim :) daha gecikmem olmadan test yaptım pozitif çıkmıştı :) 81 doğumluyum ilk bebişim olacak inşallah .. batıkentte oturuyorum sen ?

bende sevindim ankaralı bulduğuma :)) sat mart 18. ben erken öğrenenlerdenim :) daha gecikmem olmadan test yaptım pozitif çıkmıştı :) 81 doğumluyum ilk bebişim olacak inşallah .. batıkentte oturuyorum sen ?

Waaaaoaaw batikentte 22 sene oturdum kizzz neresindesin sen ben suan etimesguttayim satim 9 mart aramizda 9 gun var 89luyum benimde ilk bebisim canim bende erken ogrendim adet gunumde yaptim cikti ve o gun dunyalar benim olduuuuuuu:sly::sly::sly::sly:

Waaaaoaaw batikentte 22 sene oturdum kizzz neresindesin sen ben suan etimesguttayim satim 9 mart aramizda 9 gun var 89luyum benimde ilk bebisim canim bende erken ogrendim adet gunumde yaptim cikti ve o gun dunyalar benim olduuuuuuu:sly::sly::sly::sly:

etimesgutta oturuyordum bekarken :)) (alnıaçıklara yakın ) şimdi çakırlardayım.

leoparaskina>>>>11subat>>>>>>>>>>
fatmaaskin1>>>>12 subat>> adana>>> 1986
iiimreeen>>>>>>>14 subat>>>>>>>>>>>>
milanour>>>>>>>22 subat>>>>>>>>>>
Elmira06>>>>>>>22 subat>>ankara>>1984
ballikaymagim>>23 subat>>sinop>>1989
mrymglbs>>>>>>>26 subat
Blackcinder>>>>>2 mart>>>ankara>>1988
çiçeks>>>>>>>>>2 mart>>>bursa>>>>>>
kimyaci43>>>>>>4 mart>>>denizli>>1985
kirmiziannecik>>4 mart>> yurtdisi >>> 1989
seymoss>>>>>> 4 mart>>>>>>>>>>>> 1990
kurtkiz90>>>>>> 4 mart>>> izmir>>>> 1990
nil_alp>>>>>>>>>>5 mart >>>>>>>>>>>>>
cumhuryt>>>>>>>5 mart >>>>>>>>>>>>>
zahter>>>>>>>>>5 mart>>>>>>>>>>>
huhu_>>>>>>>>>>7 mart>>>>>>>>>>1990
tektanem52>>>>>7 mart>>istanbul>>1994
taramtaram>>>>>7 mart >> istanbul>> 1980
pamukprensesim_>>7 mart>>>>>>>>> 1985
03062008>>>>>>> 7 mart >>denizli>>1984
sebdicek>>>>>>>9 mart>>ankara>>1989
havin123>>>>>>>9 mart>> istanbul>> 1989
33Melegim33>>>9 mart>>>>>>
trkn05>>>>>>>>>>10 mart
melaiqe>>>>>>>>12 mart>> kocaeli>>>1989
asyacan42>>>>>12 mart>>denizli>>>> 1986
ssipahi>>>>>>>>>15 mart>> istanbul>>1987
edaalisa>>>>>>>>15 mart>> adana>>>1985
xpreiaZ>>>>>>>16 mart> gumushane> 1988
fananay>>>>>>>18 mart>>>>>>>>>>>> 1987
efsunkar06>>>> 18 mart>> ankara>>>> 1981
aygün2008>>>> 19 mart
cuervo>>>>>>> 21 mart
eylulcilek>>>>>>> 24 mart

Son guncellenen listemiz neden surekli paylasiyorum diye merak ederseniz yeni biri geldiginde listenin guncelliginden haberiniz olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim kızlar içimi rahatlattınız. İnsana moral vericeklerine içlerine şüpe düşürüyolar ya sinir oluyorum böyle düşüncesiz insanlara.İnşallah hepimiz o minik kalbin atışlarını duyarız.

amin canım inşallah. bazen olumsuz konuşanlara kulak tıkamak gerekiyor.

Ama canum onunki subat sati.normal degilmiii aaaa

Ooo hosgeldin canim sonunda bende buldum ankarali herkes kendi memlektlisini arioo noluyoz lennn saka bir yana aramiza hosgeldin nerde oturuyorsun canim sat kac

Onun 23 şubaymış hesaplayınca 8 +5 olarak görünüyo 2 hafta sonra benimde görünecek demekki
Ama beni doktorum 1 ay sonra çağırdı
21 Mayıs'ta gidecem nasıl geçecek bilmiyorum

yok çiçemmmm kesenin içinde belliydi:KK9::KK9::KK9: Cinsiyetini 12.haftada öğrenmiştik
Ayyyy insallah erkenden bende ogrenirim alis veris yapmak icin sabirsizlaniyorum aheyyy aheyyyy:KK70::KK70::KK70::KK70:

Onun 23 şubaymış hesaplayınca 8 +5 olarak görünüyo 2 hafta sonra benimde görünecek demekki
Ama beni doktorum 1 ay sonra çağırdı
21 Mayıs'ta gidecem nasıl geçecek bilmiyorum

Seninki yine mayista cagirmia beni 12 haftalikken cagirdi artik cinsiyetinide ogrenir gelirim

merhaba herkese .. 5 hafta 3 günlük hamileyim. Bugün ultrasona girdim. şükür kese göründü çok korkuyordum bende. Ankarada oturuyorum. Ankara tıp dan cem atabekoğlundan randevu aldım önümüzdeki ay ona gidicem. Mide bulantım yok ama olacakmı merak ediyorum çünkü inanılmaz bi şekilde iştahım var kendimi kontrol edemiyorum :KK43:

hoşgeldin canım aramıza inşallah bulantıların olmaz rahat bi gebelik geçirirsin

ayyyy insallah erkenden bende ogrenirim alis veris yapmak icin sabirsizlaniyorum aheyyy aheyyyy:d:d:d:d

seninki yine mayista cagirmia beni 12 haftalikken cagirdi artik cinsiyetinide ogrenir gelirim

inşallah canım cinsiyetini öğrendikten sonra eli yüzü herşeyi net görünüyo bide renkli ultrasonda varsa hastanede çok farklı güzel bi duygu arttık bebişlerimize aldığımız cicilerin resminide payşırız

X